Įkraunama...
Įkraunama...

Stojamieji į psichologiją

QUOTE(smile_at @ 2007 07 02, 19:00)
Sėkmės visoms stojančioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū, ką tik sužinojau - įstojau thumbup.gif
Bamba, o tu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 04 liepos 2007 - 16:21
QUOTE(kristinap @ 2007 07 04, 16:21)
ačiū, ką tik sužinojau - įstojau thumbup.gif
Bamba, o tu? bigsmile.gif

as irgi drinks_cheers.gif busim grupiokes drinks_cheers.gif tik niekaip negaliu suprast kiek zmoniu prieme...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 05, 02:16)
as irgi drinks_cheers.gif busim grupiokes drinks_cheers.gif tik niekaip negaliu suprast kiek zmoniu prieme...? g.gif

drinks_cheers.gif

turbūt dar jie patys neapsisprendę, mačiau, kad ir teisėje irgi planuojamų studentų skaičiaus nėra įrašyto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2007 07 05, 06:39)
turbūt dar jie patys neapsisprendę, mačiau, kad ir teisėje irgi planuojamų studentų skaičiaus nėra įrašyto schmoll.gif

as isvis nieko nesuprantu lotuliukas.gif viena pazystama gavo 8 is to pokalbio ir neistojo, tai negi jie tik 9 ir 10 prieme, bet tokiu atveju kaip atrinko kuriuos 9 priimt, o kuriuos ne? ar jie surase 9 ir 10 butent tokiam skaiciui zmoniu, kiek priimt norejo blink.gif
zodziu, arba as cia visiska tundra ir nesuprantu sistemos doh.gif arba keista ta tvarka lotuliukas.gif
kai eisiu sutarties pasirasyt, bandysiu pasiklausti
Atsakyti
Sveikinu įstojusias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2007 07 05, 20:20)
Sveikinu įstojusias  4u.gif

aciu 4u.gif jau pasirasiau sutarti, sumokejau, beliko tik mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(bamba @ 2007 07 05, 10:06)
as isvis nieko nesuprantu lotuliukas.gif viena pazystama gavo 8 is to pokalbio ir neistojo, tai negi jie tik 9 ir 10 prieme, bet tokiu atveju kaip atrinko kuriuos 9 priimt, o kuriuos ne? ar jie surase 9 ir 10 butent tokiam skaiciui zmoniu, kiek priimt norejo  blink.gif
zodziu, arba as cia visiska tundra ir nesuprantu sistemos doh.gif arba keista ta tvarka lotuliukas.gif
kai eisiu sutarties pasirasyt, bandysiu pasiklausti

kas gavo 8 - neįstojo, priėmė 46 asmenis.
...dar turėsim kolegą kunigą bigsmile.gif kai atėjau pasirašyt sutarties, jis aiškinosi dėl kariuomenės...
o dėl vertinimo, turbūt viskas natūraliai gavosi, kurie turėjo stiprią motyvaciją ir kitas palankias galimybes (laikas ir pinigai), buvo vertinami aukštais balais. Praetais metais paskutiniojo priimtojo balas - 8.
QUOTE(smile_at @ 2007 07 05, 21:20)
Sveikinu įstojusias  4u.gif

Ačiū smile.gif

QUOTE(bamba @ 2007 07 05, 22:41)
jau pasirasiau sutarti, sumokejau, beliko tik mokytis lotuliukas.gif

kokia tu greita bigsmile.gif
o kuriame kabinete tau buvo prof. pokalbis, sakau, gal matėm viena kitą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 05 liepos 2007 - 21:53
QUOTE(kristinap @ 2007 07 05, 21:50)
Sveikos

kas gavo 8 - neįstojo, priėmė 46 asmenis.
...dar turėsim kolegą kunigą bigsmile.gif kai atėjau pasirašyt sutarties, jis aiškinosi dėl kariuomenės...
kokia tu greita bigsmile.gif
o kuriame kabinete tau buvo prof. pokalbis, sakau, gal matėm viena kitą?

greita todel, kad sestadieni isvaziuoju ir grisiu tik rugseji, taigi is reikalo taip gaunasi doh.gif
o kabinetas tai... g.gif nu neprisimenu tiksliai doh.gif paskutinis skaicius 4 buvo...gal 504 ar 604 ar pan... skleroze blink.gif o tavo koks?
del kunigo tai linksma visai, ivairesne grupe bus lotuliukas.gif o kunigus ir i kariuomene ima? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 05, 23:12)
greita todel, kad sestadieni isvaziuoju ir grisiu tik rugseji, taigi is reikalo taip gaunasi doh.gif
o kabinetas tai... g.gif nu neprisimenu tiksliai doh.gif paskutinis skaicius 4 buvo...gal 504 ar 604 ar pan... skleroze blink.gif o tavo koks?
del kunigo tai linksma visai, ivairesne grupe bus lotuliukas.gif o kunigus ir i kariuomene ima? blink.gif

O Italijoje nenorėjai mokytis g.gif ?
Man turėjo būti 609, bet teko leistis į 5ktą aukštą, 513kab.
Privargino tas kunigėlis tą mergaitę biggrin.gif , kuri tvarkė mūsų dokumentus... jam buvo paaiškinta, kad visi, kurie neatliko tarnybos kariuomenėj, turi turėti spec. raštą, o jis ten išsisukinėti visaip bandė doh.gif galiausiai parašė prašymą, kad fakultetas nuspręstų jog jis tikrai negali tarnauti doh.gif lotuliukas.gif kunigai nuo kariuomenės - atleisti.
o kuo kolektyvas įvairesnis - tuo įdomiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 05, 10:06)
as isvis nieko nesuprantu lotuliukas.gif viena pazystama gavo 8 is to pokalbio ir neistojo, tai negi jie tik 9 ir 10 prieme, bet tokiu atveju kaip atrinko kuriuos 9 priimt, o kuriuos ne? ar jie surase 9 ir 10 butent tokiam skaiciui zmoniu, kiek priimt norejo  blink.gif
zodziu, arba as cia visiska tundra ir nesuprantu sistemos doh.gif arba keista ta tvarka lotuliukas.gif
kai eisiu sutarties pasirasyt, bandysiu pasiklausti


Oho pas jus kokiais aukštais balais įstojo unsure.gif , mes kai stojom, tai dalis su 7 įstojo, o dalis jau ne... tuomet žiūrėjo pagal eilės numerį: priimė 47, tai 48 saraše jau neįstojo nors ir turėjo tą patį balą... (nepamenu jau, kiek ten tiksliai priimė). O tam sąraše tai turintys vienodą balą surašomi pagal kažkokį numerį, kurį priduodant dokumentus burtų kelių suteikia universitetas...
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2007 07 05, 22:27)
O Italijoje nenorėjai mokytis g.gif ?
Man turėjo būti 609, bet teko leistis į 5ktą aukštą, 513kab.
Privargino tas kunigėlis tą mergaitę biggrin.gif , kuri tvarkė mūsų dokumentus... jam buvo paaiškinta, kad visi, kurie neatliko tarnybos kariuomenėj, turi turėti spec. raštą, o jis ten išsisukinėti visaip bandė doh.gif  galiausiai parašė prašymą, kad fakultetas nuspręstų jog jis tikrai negali tarnauti doh.gif  lotuliukas.gif kunigai nuo kariuomenės - atleisti.
o kuo kolektyvas įvairesnis - tuo įdomiau thumbup.gif

Norint italijoj studijuoti bakalaura, reikia gerai italu moket (as tik truputi moku blush2.gif ) ir siaip kitais metais planuoju i LT visam laikui gristi, tai VU man labiau tinka smile.gif o beto as dabar dar ten magistra baigineju (anglu kalba) ir daugiau su italijos univerais nieko bendro tureti nebenoriu doh.gif
o kunigo problemos tai man nelabai aiskios lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip ten tas fakultetas nuspes kad jis negali tarnauti... blink.gif lotuliukas.gif
QUOTE(smile_at @ 2007 07 06, 10:37)
Oho pas jus kokiais aukštais balais įstojo  unsure.gif , mes kai stojom, tai dalis su 7 įstojo, o dalis jau ne... tuomet žiūrėjo pagal eilės numerį: priimė 47, tai 48 saraše jau neįstojo nors ir turėjo tą patį balą... (nepamenu jau, kiek ten tiksliai priimė). O tam sąraše tai turintys vienodą balą surašomi pagal kažkokį numerį, kurį priduodant dokumentus burtų kelių suteikia universitetas...

tai gal maziau stojanciuju buvo, nes pas mus kiek as supratau (nors ivairiausiu variantu girdejau), tai 2 zmones i 1 vieta... g.gif
siaip man labai idomu kokie kriterijai pokalbyje buvo, nes kiek maciau atejusiu zmoniu, tai visi man rimti ir motyvuoti ir lyg pasiryze studijuoti atrode, niekaip negalejau patiketi, kad puses ju nepriims unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 06, 14:11)
o kunigo problemos tai man nelabai aiskios lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip ten tas fakultetas nuspes kad jis negali tarnauti... blink.gif  lotuliukas.gif

tai gal maziau stojanciuju buvo, nes pas mus kiek as supratau (nors ivairiausiu variantu girdejau), tai 2 zmones i 1 vieta... g.gif
siaip man labai idomu kokie kriterijai pokalbyje buvo, nes kiek maciau atejusiu zmoniu, tai visi man rimti ir motyvuoti ir lyg pasiryze studijuoti atrode, niekaip negalejau patiketi, kad puses ju nepriims unsure.gif

tai man ir juokingiausia buvo, girdint, kokį jis prašymą rašo lotuliukas.gif aj ir paliekam jį ramybėj, susipažinsim ir išsiaiškinsim lotuliukas.gif
o kas dėl konkurso, tai numatytų vietų buvo 38, o stojančiųjų - 87.

Aš truputį bendravau su dalyvavusiais pokalby. Viena mergina tik tą dieną sužinojo, kad bus 3 sesijos po 3sav., išsigando, kad darbdavys neišleis. Kita mergina pokalby buvo priremta dėl to, kad jai psichologija reikalinga tik tiek, kiek ji pritaikys savo darbe - pardavimuose, egzaminuotojos jai pasiūlė palankyti kursus unsure.gif
Atsakyti