Įkraunama...
Įkraunama...

Stojamieji į psichologiją

sekmes besimokant, prireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brukne_ @ 2007 07 18, 13:10)
sekmes besimokant, prireiks ax.gif

blink.gif oka, labai sunku ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 18, 21:16)
blink.gif  oka, labai sunku ? g.gif


Sunkiau gal tai, kad sesijos tris kartus per metus būna, tai toks įtemptas mokymasis gaunasi, be poilsio... O patys dalykai tai, aišku, reikia paskaityti, bet tie, kurie domisi, pasiskaito tai tikrai išlaiko visus egzaminus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2007 07 19, 19:36)
Sunkiau gal tai, kad sesijos tris kartus per metus būna, tai toks įtemptas mokymasis gaunasi, be poilsio... O patys dalykai tai, aišku, reikia paskaityti, bet tie, kurie domisi, pasiskaito tai tikrai išlaiko visus egzaminus  mirksiukas.gif

as gal idealiste, bet kaskaip isivazduoju, kad ten nesidominciu neturetu buti biggrin.gif Nu koks zmogus siaip sau mokes tiek pinigu, kankins save studijomis, egzaminais. Juk jau ne pirmas aukstasis, kai didzioji dalis del popieriaus tempia...
o del sesiju, tai egzaminai juk ne per visas tris buna? jeigu gerai supratau, tai pirmoji labiau izangine, ar as kaska painioju...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 07 21, 19:00)
as gal idealiste, bet kaskaip isivazduoju, kad ten nesidominciu neturetu buti biggrin.gif Nu koks zmogus siaip sau mokes tiek pinigu, kankins save studijomis, egzaminais. Juk jau ne pirmas aukstasis, kai didzioji dalis del popieriaus tempia...
o del sesiju, tai egzaminai juk ne per visas tris buna? jeigu gerai supratau, tai pirmoji labiau izangine, ar as kaska painioju...? g.gif


Ten įstoja nemažai žmonių, kurie tik pradėję mokytis supranta, kad ne ten pataikė, nes tikėjosi visai ko kito. Yra tikrai neįdomių dalykų, užknisa laboratoriniai darbai (kad gautum 1 įskaitą, turi privalomai lankyti tas paskaitas, atlikinėti tuos laboratorinius su kažkokiomis senomis priemonėmis, kurių realiai ir sąžiningai darant neįmanoma atlikti, todėl turi sukčiauti, maža to, turi pateikti kiekvienam jų po aprašymą, t.y. po referatą...), užnisa, kai dėsto iš senų vadovėlių tai, kas jau seniai pasenę... Tie žmonės, kurie turi neretai jau ir magistrą, pajutę, kas yra šios studijos nusivilia ir meta mokslus. Mes įstojome 47, o antrame kurse mūsų buvo likę tik 11 blink.gif , 10 gavome diplomus... Bet tai buvome visi tie, kuriems psichologija yra reikalinga tam, kad galėtumėm iš jos duoną valgyti (kitaip sakant, pirmosios mūsų specialybės buvo neperspektyvios, todėl rinkomės psichologiją kaip savo pagrindinę profesiją). Kiti neturėjo tikslo eiti dirbti psichologais, jie norėjo mokytis tik dėl savęs... Bet nusivylė mokslais ir metė juos.
Kalbant apie magistrantūrą - tai ten studijuoti jau daug įdomiau, tik reikia iki jos dasikapstyti doh.gif

O dėl sesijų: pirmus metus egzaminus reikės laikyti tik per dvi sesijas, o likusius 2 metus egzaminai bus jau per visas tris sesijas (kitaip sakant iš viso bus 8 sesijos per tris metus, per kurias reikės laikyti egzaminus).
Atsakyti
svarbiausia labai noreti, tada net jei ir sunku, visvien jauti kazkoki malonuma (vos ne sado mazo gavos lotuliukas.gif ), jeigu tikrai patinka psichologija, tai ir tie dalykai iveikiami thumbup.gif
Atsakyti
Na va jau artėja mokslai, tai pasižiūrėjau į tvarkaraštį ir kilo klausimas, kaip ten dėl aukštosios matematikos? Ar ją privaloma lankyti, ypatingai praktikas, kurios yra šeštadieniais doh.gif ? Aš esu baigus matematikos ir informatikos fakultetą, tai tų matematikų jau milijoną prisimokiau, gal būtų galima susitart kaip nors, kad pati pasiruoščiau egzaminui?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 09 02, 21:18)
Na va jau artėja mokslai, tai pasižiūrėjau į tvarkaraštį ir kilo klausimas, kaip ten dėl aukštosios matematikos? Ar ją privaloma lankyti, ypatingai praktikas, kurios yra šeštadieniais doh.gif ? Aš esu baigus matematikos ir informatikos fakultetą, tai tų matematikų jau milijoną prisimokiau, gal būtų galima susitart kaip nors, kad pati pasiruoščiau egzaminui?

tau gerai, kad tik tokie rūpesčiai kyla doh.gif o aš galvoju ar tik lankydama visas paskaitas išlaikysiu egzaminą g.gif jei ką, pas tave į konsultacijas taikysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2007 09 02, 22:27)
tau  gerai, kad tik tokie rūpesčiai kyla doh.gif o aš galvoju ar tik lankydama visas paskaitas išlaikysiu egzaminą g.gif jei ką, pas tave į konsultacijas taikysiu bigsmile.gif

jeigu tik galėsiu kažkuo padėt, tai prašom biggrin.gif Tik vat iš manes aiškintojas tai nekoks... blush2.gif bet kartais geriau toks nei jokio biggrin.gif Nors gali būti, kad ir pačiai problemų iškils... niekad negali žinoti, visaip su tom matematikom buna.
Man tai kažkaip ypatingai tų šeštadienių gaila... o ir vieną šeštadienį nusimato dukterėčios krikštynos...tai tikrai nepavyks sudalyvaut toje matematikoje g.gif
Atsakyti
Pasidalinkit daugiau patirtim kaip sekasi psichologija neakivaizdiniam mokytis?
Kiek metai bakalauro kainuoja?
As esu baigusi bakalaura ekonomikos VU, bet susidurusi su psichoterapija labai uzsinorejau psichologija studijuoti. Tik svarstau, ar turesiu pinigu ir uzsispyrimo vel is naujo bakalaura mokytis.
Kitas pasirinkimas galbut butu socialinio darbo magistra studijuot.
Atsakyti
Sveiki,
Gal šiais metais kas ketinat stot į psichologiją VU (turintiems aukštąjį išsilavinimą) 4u.gif
Atsakyti
ketinam ax.gif
Atsakyti