Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras žvejys

clap.gif clap.gif clap.gif ir as i jusu kompanija clap.gif mano vyras irgi zvejys, nuskambejo panasiai kaip per teleka rodo, kaip anoninimiu alkoholiku klube atsistoja zmogus ir sako: "labas, as alkoholikas..." taip ir cia "Labas, as zvejo zmona" laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ai zmones sitas reikalas yra neisgydomas, zinot yra psichiniai, yra narkomanai, yra alkoholikai, ir yra zvejai wink.gif taip teks susitaikyti, arba susidometi, tik va kiek prasau saviskio kad pamokytu tai nenori, jauciu konkurencijos bijo blink.gif

Siaip, teigiamu pusiu galima daug surasti, pvz, kai vyras zvejoja niekas kompo neatimineja, pas mergas tikrai garantuotai neina, nes g.gif jus uostete kada nors tuos visus zvejybinius rubus ir pricindalus ohmy.gif su tokiais kvepalais tikrai nieks neprims, taip kad ramiai. O del pinigu isleistu zvejybai, tai galima paskaiciuoti kiek mes sau isleidziam, ta prasme toli grazu ne pirmo butinumo daiktams ohmy.gif taip kad lygybe- brolybe



Atsakyti
Nu zinai kaip 100litu digsta per viena zveiba+benzas+vynas=o rezultatas =zuves nera laugh.gif
Atsakyti
Natalija - taigi ne del zuvies zvejojama - del pacio proceso, del gamtos, ramybes ir gryno oro thumbup.gif bet vyno tai neima niekada- sako arba gerti arba zvejoti wink.gif nors jeigu gerai pagalvojus alucio tai isideda g.gif

maniskis buna ir i nemuno zemupi vegeliu varo, is Vilniaus, atstumas kiek g.gif gal 300km i viena puse, tai normaliam zmogui pasakyti net nepatogu, varyti is ryto kad vietas uzimti, kimba tik temstant ir nakti, gruodzio menesi, salta, o nakti atgal, ir kartais ryte i darba ohmy.gif nesuprantama kaip taip galima, bet uztat kokia romantika thumbup.gif

dar viena teigiama puse - zveju zmonoms niekada nereikia sukti galvos del dovanu vyrui wink.gif
Atsakyti
AŠ TAI DŽIAUGIUOSI biggrin.gif KAD MANIŠKIS TURI MEŠKERĘ, O TAI VASARĄ TRINAMĖS TAI PAS VIENUS TĖVUS SODE, TAI PAS KITUS, O KAI ATSIBOSTA SU JAIS BENDRAUT, gathering.gif ŠUTINAM Į MIŠKĄ PRIE UPĖS. JIS MOL ŽVEJOJA, O AŠ GAMTA GROŽIUOSI biggrin.gif biggrin.gif
REZULTATAS: 1 LYDEKA PER VASARĄ clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
SU GERA KOMPANIJA BŪTŲ LINKSMIAU biggrin.gif
Atsakyti
O man labai gaila, kad mano vyras verciau prie kompiuterio ar TV sedes, bet nezvejos sad.gif Mano abu tevai uzkieteje zvejai, aisku, vaziuodavom zvejot visi kartu. Bet kuriuo metu laiku, bent pora kartu per savaite. Smagiausia ziema ant ledo... Deja, mano vyrui sis uzsiemimas visai nepatiko - zuvu jam gaila unsure.gif
Jau 1,5 metu nezvejojau, nes Vokietijoj tai ne taip paprasta, reikia visokiu leidimu, o dar ir nelengva egzamina islaikyti
blink.gif
Atsakyti
As suprantu pilnai,siaip man jau si tema nera aktuali,nes jau negyvenu su savo zveju laugh.gif
O tik galiu dar pasakyt: kai reikia dirbt darze ar senaut,tai tada ir meskeres rankosi atsiranda ,o ir pinigai is seimos biudzeto dingdavo.O kaltino mane ,kad nemoku taupit.
O biudzetas buvo tik 1000lit i menesi wink.gif tai gal tiek to.......
Atsakyti
QUOTE
kol vyrai zvejos mes darysim

ValioOOOOOOOO mane ims i zvejiba,valio,valio ,valio...............
Oi kaip gersim clap.gif
Atsakyti
Vat taip ir susidaro prasta nuomonė apie žvejus, tipo pijokai, babnikai ir t.t. Mes rimti zvejai tokius vadinam "čajnikais" arba "kolchoznikais". Tikras zvejys niekada zvejyboj neprisigeria, o apie moteris zvejyboj is vis ner ka kalbet. As turiu omeny, kai chebra vaziuoja zvejot ir ima mergu buri, o ne apie tai, kai kartu zvejoja pora, nesvarbu vyras su zmona ar su drauge.
Zvejyba pirmoje eilėje turi būti poilsis, relaxas, bendravimas su gamta, o ne kazkokia orgija. poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE
Vat taip ir susidaro prasta nuomonė apie žvejus, tipo pijokai, babnikai ir t.t. Mes rimti zvejai tokius vadinam "čajnikais" arba "kolchoznikais". Tikras zvejys niekada zvejyboj neprisigeria, o apie moteris zvejyboj is vis ner ka kalbet. As turiu omeny, kai chebra vaziuoja zvejot ir ima mergu buri, o ne apie tai, kai kartu zvejoja pora, nesvarbu vyras su zmona ar su drauge.
Zvejyba pirmoje eilėje turi būti poilsis, relaxas, bendravimas su gamta, o ne kazkokia orgija. 

O mums dzin dilin.....ka norim ta darom laugh.gif
Atsakyti
Mano vyras ne zvejys, bet as pati mielai vasara pazvejoju wink.gif
Atsakyti
Aš ir pie jūsų būrio clap.gif Anksčiau labai nepatikdavo kai vyras važiuodavo žvejoti, o dabar pripratau ir gerai, tik galėtų dažniau žuvies parvežti laugh.gif Pati bandžiau kelis kartus žvejoti nu nepatinka man ir viskas. Tylu kad ausyse spengia o jis dar sako tylėk žuvis išbaidysi tai gal geriau man ant kranto biggrin.gif
Atsakyti
na, maniskis taip pate negeria,zvejoja su tevu,kuris taip pat negerai ir isvis cia manau didelis mitas kad vyrai susede zvejot visada geria...kai pati zvejojau ant ledo maciau kaip kazkas is ten toliau nepazystamu bande traukt butelioka alc.gif bet nemanau, kad ten visiskai nusigeriama...gal koki stikliuka ,nes pvz ziema taip galbut bandoma susilt, nes tikrai salta tongue.gif
Atsakyti