Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras žvejys

Iva, tavo panele jau didele. Tokia ir i zvejyba paimti galima - ne to kaip mano pypliai.
O vaikai uzaugs, tai as neturejau omeny, kad kai jie pilnameciai bus. Na kai bus panelei kokia 5 metai, tai tada pretenziju del zvejybos ir as nekelsiu ( nebent finansiniu poziuriu).
Atsakyti
Na mano dede yra uzketejes zvejis.Jis atvazeves pas mus per kokia nors giminiu susiburimo diena.Nebuna taip kad jis zvejoti neismautu.Na tokio vyro tikrai nenoreciau.
Atsakyti
Silvute mano gi zvejis buvo ir tada tada maniske maza buvo ir kai nescia buvau wink.gif ir tada net dazniau zvejojo, nes kaune gyvenom, marios prie pat. O i zvejyba ja pasiimti negalima nei dabar nei anksciau nes sedeti sugebetu geriausiu atveju 10min, ne turbut ir tiek neiseitu, nebent paiimti kruva knygeliu ir skaityti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyriskis zvejoti labai megsta, taciau labai daznai nevaziuoja, nes brangus malonumas. Bet as visada isleidziu be problemu, juk ir as turiu savo pomegiu. Jei as jo neleisiu, tada jis manes neleis is kersto, tada as irgi jo neleisiu ir.....karas! blink.gif Jau 10metu gyvenam ir nevarzom vienas kito laisves (aisku, proto ribose). Bet jei jis isvaziuoja zvejoti, tai as zuvies visai nelaukiu smile.gif Nu labai negrazu is mano puses, bet nemegstu as tos dumblu trenkiancios zuvies. Geriau jau kokia file is parduotuves thumbup.gif O zuvies nuvalyti is viso nesiimu, nes jos apsimeta negyvos, o pradedi pjauti, sokineti pradeda unsure.gif Tai vyras pats visada nuvalo, jei jau parveza.
Atsakyti
Mano sako kad tikras zvejys turi pats isidarineti zuvi, nes reikia pasiziureti ar pasarai jo suveike ir t.t. man labai patinka tokia nuomone thumbup.gif bet kad dumbliu smirdetu g.gif kazkaip neatsimenu, gal kitokias gaudo
o pagauta zuvyte labai megstu, ypac lynus, vegeles, starkius smile.gif
Atsakyti
oi kokios jus piktos ant savo zveju. Pykciau gal ir as, bet kad ir man paciai patinka zvejoti
Atsakyti
As galvoju ,kad mano vyrui zvejyba kaip man parduotuves. smile.gif Todel zinau ,kad jeigu vyras vaziuoja zvejoti nereikia jam trukdyti. tai jo hobi.Zinau ,kad po to jis bus man labai geras.Kol jis zvejoja as apsiperku.Uztikrinta-priekaistu nebus,nes po priekaistu man gali pats ju susilaukti del zvejybos.Todel tyli. smile.gif VYRO ZVEJYBOS METU AS SKIRIU SAU KONPENSACIJA -NAUJA PIRKINI. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 03 26, 09:10)
Silvute mano gi zvejis buvo ir tada tada maniske maza buvo ir kai nescia buvau wink.gif ir tada net dazniau zvejojo, nes kaune gyvenom, marios prie pat. O i zvejyba ja pasiimti negalima nei dabar nei anksciau nes sedeti sugebetu geriausiu atveju 10min, ne turbut ir tiek neiseitu, nebent paiimti kruva knygeliu ir skaityti rolleyes.gif

o ka tada tu veikei?
Man per savaite ir taip uztenka vieno vaiko, kad stogas pradetu vaziuoti... o zvejyba reikstu, kad savaitgali jau du ant mano vienos galvos liptu...
Nea - kazkodel kai as iseinu viena ( o tai buna tik kokius paskutinius du men), tai vos ne kas valanda sulaukiu skambucio kada grisiu...

Nors dabar gal jau susitarisim - tuoj orai atsils. Jisai pasiima sunu, man palieka dukra ir masina ir abu patenkinti.
Atsakyti
Jau man atrodo tokio vyro tai neduok Dieve gun_bandana.gif
Atsakyti
Aliaska thumbup.gif drinks_cheers.gif

Silvute as va panasiai kaip Aliaska dariau, bet siaip sakykim yra vyrui dvi laisvos dienos per sav. tai va viena galima pasiimti sau, o kita jam atiduoti jo nuoziurai smile.gif o jeigu iseini kur nors ir skambucias teroriziuoja, galima gi be telefonu iseit, tipo pamirsau wink.gif ir labai gerai laika praleisti

Atsakyti
tai, kad tada atsipalaiduoti neiseina - cia trumpas pvz. Kazkaip issiprasem su drauge vakare iseiti i savigynoi treniruote parodomaja. Isejom apie puse 6, grizom, jau buvo po devyniu. Paneles dienotvarke darbo dienomis gan vienoda - 7-7.30 vakariene, veliau prausimasis, persirengimas ir guldymas miegoti.
Griztu as po devyniu, o vaikas net nemaitintas ( pries tai buvo valgiusi apie 4 val tyrele), nepraustas, neperrengtas - pasiemusi savo pagalbe glaustosi apie grindis ir bando pati uzmigti, nes tevui per sunku nuo kompo atsitraukti ir ja pasirupinti..
kai paklausiau, kodel vaikui valgyti nedave, tai atsake, kad jinai labai ir neprase
Tai po tokiu kartu ir pati nelabai noriu palikti mazaja namuose - na nebent mano mama tada nedirba...

Tai kad variantas, jog viena diena laisvas vienas, o kita kitas, mums kaip ir atkrinta.
Atsakyti
QUOTE (Tynka @ 2004 03 26, 09:49)
oi kokios jus piktos ant savo zveju. Pykciau gal ir as, bet kad ir man paciai patinka zvejoti

Taip pat ir man. Praeitą vasarą atradau naują hobi - žvejybą. thumbup.gif Žiauriai patiko. Vis laukiu, kad atšils ir su vyru važiuosim. Ryte atsisėdi ant kranto, įmerki meškerę, geri karštą sultinį ir taip tylu, tylu. Pasaka !!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hesė: 27 kovo 2004 - 20:59