Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras žvejys

QUOTE(milaaaa @ 2018 06 22, 20:04)
o ka daro furistu, jureiviu zmonos? turbut reikalauja mest darba ir ziureti joms i akis klupint salia unsure.gif

jus jauciat skirutma tarp darbo ir hobio? darbas maitina seima, islaiko , o hobis tik laisvalaikio praleidimas malonus, jei vyrui maloniau gaudyti zuvis ir suadyti i zverelius, nei buti namie su zmona ar kartu su zmona kazkur isvykti kartu leisti, ka tai reiskia, kiek jam ta zmona tada idomi?? gal uztektu zvejybos pvz 3 k per menesi, ne per savaite?

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 22, 20:37)
Na taip, be to nemirstama is bado, bet ir ne pagrindiniu poreikiu tenkinimas zmogui labai svarbu.

tai va ir kyla klausimas, kas svarbiau bendravimas su zmona ar zvejyba?kiek skiriama laiko zmonai ir kiek zvejybai.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 22, 21:09)
Aš manau, kad daugeliui lengviau priimti nebuvimą, kai už tai yra materialinis atlygis smile.gif O kai žmogus tiesiog maloniai leidžia laiką, tada tai pyktį daug kam kelia smile.gif Iš serijos - jei jau gerai, tai tik su manim turi būti smile.gif
Papildyta:
Kokios ribos? 1 diena per mėnesį? 2? 3 per pusmetį? Kas nustato tas ribas, kurios jau "normalu"? Vieniems ir diena per metus atskirai yra per daug. Kiti kas savaitgalį tik susimato ir to jiems pakanka. Nėra tokio dalyko kaip visuotinos ribos. Klausimas mūsų kiekvieno atskirai tolerancijos riba. Kuri gali labai skirtis. Tačiau tai niekaip nereiškia, kad vieno riba yra geresnė ar teisingesnė nei kito smile.gif

nemanau, lai buna tam zmogui gerai visada, bet , jei zmogus neisteikia suteikti demesio, nenori kartu leisti laiko, tai naturaliai kyla klausimas, o kam as jam is vis reikalinga ar nekiltu jums?

kiekis laiko atitinkamai, kiek vyras su zmona ir kiek savo hobyje, jei hobis uzima zymiai didesne laiko dali, nei seima, zmona, tai kyla klausimas ar yra ten meile ir noras but kartu ar taip tik susimete del kokio patogumo, nu seksas uz dyka pastovus, namai sutvarkyti, valgyt gal paruosta...pacio zmogaus pajautime ar zmona jauciasi mylima ar jai uztenka laiko pabuto kartu, ar gal pvz zvejoti galima vaziuoti kitur nebutinai pas savo tevus ir tada ja pasiimti kartu, kodel tik va toks egoistinis noras as noriu, zvejoju , vaziuoju tik pas tevus, tau nepatinka tavo bedos, labai prastai atrodanti seimos pradzia...nes bent pradzioje dar vyrai labiau stengiasi....
Mano vyras seniau duagiau zvejodavo, bet derindavomes daznai, vaziuodam kad eitu kartu kazkaip smagiai pabuti, jis pazvejodavo, as pasidegindavau, paskui kartu pabudavom kur prie lauzo. O jei butu zvejot vaziaves tik ten kur as nenoriu ir dar 3 d per savaite butu nelabai smagu tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 24 birželio 2018 - 15:05
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 24, 14:56)
nemanau, lai buna tam mzogui gerai visada bet jei zmogus neisteikia suteikti demesio, nenori kartu leisti laiko, tai naturaliai kyla klausimas, o kam as jam is vis reikalinga ar nekitu jums?

kiekis laiko atitinkamai, kiek vyras su zmona ir kiek savo hobyje, jei hobis uzima zymiai didesne laiko dali, nei seima, zmona, tai kyla klausimas ar yra ten meile ir noras but kartu ar taip tik susimete del kokio patogumo, nu seksas uz dyka pastovus, namai sutvarkyti, valgyt gal paruosta...pacio zmogaus pajautime ar zmona jauciasi mylima ar jai uztenka laiko parbuto kartu, ar gal pvz zvejoti galima vaziuoti kitur nebutinai pas savo tevus ir tada ja pasiimti kartu, kodel tik va tosk egoistinis noras as noriu, zvejoju , vaziuoju pas tevus, tau nepatinka tavo bedos, labai prastai atrodnati seimos pradzia...nes bent pradzioje dar vyrai labiau stengiasi....


Jei ir kiltų toks klausimas, tai tikrai ne dėl hobio smile.gif Gali tas vyras iš viso hobio neturėti ir visas dienas namie leisti, o klausimas vis tiek toks gali kilti. Taip, kad ne hobyje ir jam skiriamame laike esmė. Esmė santykiuose ir kokie jie.

Aš pvz. neturiu jokio noro su vyru į jo hobius važiuoti. Visiškai jokio smile.gif
Atsakyti
ZIurekit i visuma. Vel.

Vyras yra asmenybe, o ne darbo jautis. Hobis? Gali ir darba pasirinkti bjauru. Rode viena vyra per RTL, jo darbas -vazinet per vokietijos bordelius ir reitinguoti prostitutes. Sake, santykiavo, gal su 8000 jau.
Toliau, Tunisas. ZMonos sutinka, kad vyrai darbo reikalais sefuotu turtingas bobas is vakaru Europos ir taip uzdirbtu seimai pinigus.

Furistu ir jureiviu darbas - problematiskas, daug darbu susije su ilgomis tolimomis komandiruotemis.
Tai nebutinai turi buti priimtina.

Bet svarbi visuma. Jeii vyras sakysim dirba is namu, gerai uzdirba, o i savaite 2-3 paras zvejoja ar buriuoja juroje (tikrai zinot). Tai gal visumoje geriau uz furista?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 24, 16:16)
ZIurekit i visuma. Vel.

Vyras yra asmenybe, o ne darbo jautis. Hobis? Gali ir darba pasirinkti bjauru. Rode viena vyra per RTL, jo darbas -vazinet per vokietijos bordelius ir reitinguoti prostitutes. Sake, santykiavo, gal su 8000 jau.
Toliau, Tunisas. ZMonos sutinka, kad vyrai darbo reikalais sefuotu turtingas bobas is vakaru Europos ir taip uzdirbtu seimai pinigus.

Furistu ir jureiviu darbas - problematiskas, daug darbu susije su ilgomis tolimomis komandiruotemis.
Tai nebutinai turi buti priimtina.

Bet svarbi visuma. Jeii vyras sakysim dirba is namu, gerai uzdirba, o i savaite 2-3 paras zvejoja ar buriuoja juroje (tikrai zinot). Tai gal visumoje geriau uz furista?

nu neblogas toks darbukas lotuliukas.gif

tai as apie visuma ir sneku kiek laiko vyras praleidzia kokybisko su zmona ir kiek kituose malonumuose.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 24, 16:06)
Jei ir kiltų toks klausimas, tai tikrai ne dėl hobio smile.gif Gali tas vyras iš viso hobio neturėti ir visas dienas namie leisti, o klausimas vis tiek toks gali kilti. Taip, kad ne hobyje ir jam skiriamame laike esmė. Esmė santykiuose ir kokie jie.

Aš pvz. neturiu jokio noro su vyru į jo hobius važiuoti. Visiškai jokio smile.gif

tai hobis siuo atveju tik indikatorius to,akd sanykiuose nera viskas gerai. Aisku esme yra laike, juk nebutu moteri skelusi klausimo, jei jis zvejotu 3 k i metus ar ne? arba jei zvejotu visa laisva laika tai gal is vis senai issiskyre butu. Bet dabar vis tiek zvejjoje gal maziau, nei pats noretu, bet per duag, nei zmona noretu. Tai susidelioti riektu prioritetus, kas svarbiau su kuo laika maloniau leisti.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 24, 15:06)
Jei ir kiltų toks klausimas, tai tikrai ne dėl hobio smile.gif Gali tas vyras iš viso hobio neturėti ir visas dienas namie leisti, o klausimas vis tiek toks gali kilti. Taip, kad ne hobyje ir jam skiriamame laike esmė. Esmė santykiuose ir kokie jie.


tai vat butent, ta ir as bandau pasakyt. jeigu su santykiais butu ok, tai ir tas hobis nemanau, kad maisytu...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 24, 23:40)
tai vat butent, ta ir as bandau pasakyt. jeigu su santykiais butu ok, tai ir tas hobis nemanau, kad maisytu...

nebutu tokio hobio taip daznai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 24, 23:54)
nebutu tokio hobio taip daznai  biggrin.gif

as manau butu.
santykiu pacioj pacioj pradzioj, kai skraido drugeliai pilve, tai visin ori buti daugiau , buti geresni ir visokie ten -esni, bet esme, kad vieni greiciau kiti leciau grizta prie to, kokie jie yra is tikruju, ir hobiai i tai ieina. nes nu kai sutinki nauja zmogu, skraidai ant sparnu, tai daznai tie hobiai biski taip nueina i sona biggrin.gif bet kadangi neimanoma visa gyvenima skraidyti (mokslininku patvirtinta - zmogus mirtu nuo tokio ilgalaikio organizmo streso, kad ir teigiamo), tas yra visiskai normalu. tipo sita situacijos moteris tai jau 100 proc tokia, kokia buvo santtykiu pradzioj? nu aisku ne. net galim imt ir isvartyt, kad vyras grizo prie zavo zvejybos nes ji grizo prie savo buvimo savimi- ir tokia jam nepatinka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 25, 00:38)
as manau butu.
santykiu pacioj pacioj pradzioj, kai skraido drugeliai pilve, tai visin ori buti daugiau , buti geresni ir visokie ten -esni, bet esme, kad  vieni greiciau kiti leciau grizta prie to, kokie jie yra is tikruju, ir hobiai i tai ieina. nes nu kai sutinki nauja zmogu, skraidai ant sparnu, tai daznai tie hobiai biski taip nueina i sona  biggrin.gif  bet kadangi neimanoma visa gyvenima skraidyti (mokslininku patvirtinta - zmogus mirtu nuo tokio ilgalaikio organizmo streso, kad ir teigiamo), tas yra visiskai normalu. tipo sita situacijos moteris tai jau 100 proc tokia, kokia buvo santtykiu pradzioj? nu aisku ne. net galim imt ir isvartyt, kad vyras grizo prie zavo zvejybos nes ji grizo prie savo buvimo savimi- ir tokia jam nepatinka.  biggrin.gif

tai, akd jei ir nera dar pragyvene 20m kartu doh.gif nors ir man tiek vyro hobiu tikria butu per daug. Cia gi ir yra santykiu pati pradzia, da nei vaiku nera. Nu skraipdyti is vis nereikia, bet noras buti su mylimu zmogum nedingsta, man nedingo pvz ir po tike metu. Jei mzogui norisi labiau buti kitur nei su mylimu zmogumi , man kila daug klausimu, gal kitiem ir gerai, gal jums butu ir gerai vyro namie nera 3 d kiekviena savaite? kitas dineas dirba, viena bendra ir uztenka?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 00:45)
tai, akd jei ir nera dar pragyvene 20m kartu doh.gif nors ir man tiek vyro hobiu tikria butu per daug. Cia gi ir yra santykiu pati pradzia, da nei vaiku nera. Nu skraipdyti is vis nereikia, bet noras buti su mylimu zmogum nedingsta, man nedingo pvz ir po tike metu. Jei mzogui norisi labiau buti kitur nei su mylimu zmogumi , man kila daug klausimu, gal kitiem ir gerai, gal jums butu ir gerai vyro namie nera 3 d kiekviena savaite? kitas dineas dirba, viena bendra ir uztenka?

taigi nedirba visa para., kodel tik viena diena kartu?
tingiu grizti skaityti, kiek jie ten laiko kartu, jeigu ir rase, bet kas kad nera vaiku,tai ne rodiklis kazkoks. ir kaip jau rasiau , ne buvimo kiekyje esme, o ir kokybeje tikrai. jeigu tuos likusius vakarus praleidzia kartu, isties demesingai vienas kitam (ne i telika susmeige akis),tai as net neabejoju, kad moteris nepyktu del tu hobiu. nes nu jeigu mano santykiai geri, mane myli, man rodo demesi, tai as ESU laiminga, leidziu ir paleidziu vyra veikti ir megautis, ir laukiu griztant ir pasiilgus wub.gif
apskritai,,as problema ivardinciau ne taip, kad JIS blogas, nes savo hobiu uzsiima, o kad tokie dalykai nebuvo apkalbeti is anksto.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 24, 22:54)
nebutu tokio hobio taip daznai  biggrin.gif


A nia? Mano vyras medžiotojas ir žvejys. Prasidėjus medžioklės sezonui, jis 2-3 kartus savaitėj gali varyti medžioti. Tiesa, be nakvynių, bet medžioklės plotai nėra toli, tai kažkada paryčiais parsiranda namo smile.gif Diagnozuoti gal norit mūsų santykių problemas? biggrin.gif Dar kartą sakau - ne hobyje esmė. Santykiuose. Patikėkit manim, aš savo vyrui jokių priekaištų dėl jo hobio neturiu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 25, 01:22)
taigi nedirba visa para., kodel tik viena diena kartu?
tingiu grizti skaityti, kiek jie ten laiko kartu, jeigu ir rase, bet kas kad nera vaiku,tai ne rodiklis kazkoks. ir kaip jau rasiau , ne buvimo kiekyje esme, o ir kokybeje tikrai. jeigu tuos likusius vakarus praleidzia kartu, isties demesingai vienas kitam (ne i telika susmeige akis),tai as net neabejoju, kad moteris nepyktu del tu hobiu. nes nu jeigu mano santykiai geri, mane myli, man rodo demesi, tai as ESU laiminga, leidziu ir paleidziu vyra veikti ir megautis, ir laukiu griztant ir pasiilgus  wub.gif
apskritai,,as problema ivardinciau ne taip, kad JIS blogas, nes savo hobiu uzsiima, o kad tokie dalykai nebuvo apkalbeti is anksto.

nu ir dar 3 vakarus, jei kur kitur nepabega ar nezinau kokia tane paros dali dirba, o gal jis is vis nedirba, jei 3 diena szvejot gali lotuliukas.gif
nu jei nera dar vaiku ir nori susilaukt, tai itkria ne 20 m kartu lotuliukas.gif bus keli metai gal ne daugiau. Tai jau sakot turi dingti noras buti kartu? blink.gif kas bus tada po 10 m, nebegris is zvejybos? biggrin.gif
o kai vaikai atsiras?
Ne as tikrai nebuciau laiminga, jei tiek laiko leistu saviem kazkokiem malonumam vienas, bandau tik isivaizduot, kiek jam sis malonumas dar ir kainuoja. doh.gif Koki ten kokybiska laika galima praleisti jei po darbu ir vienu metu baigtu kartu?
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 25, 08:47)
A nia? Mano vyras medžiotojas ir žvejys. Prasidėjus medžioklės sezonui, jis 2-3 kartus savaitėj gali varyti medžioti. Tiesa, be nakvynių, bet medžioklės plotai nėra toli, tai kažkada paryčiais parsiranda namo smile.gif Diagnozuoti gal norit mūsų santykių problemas? biggrin.gif Dar kartą sakau - ne hobyje esmė. Santykiuose. Patikėkit manim, aš savo vyrui jokių priekaištų dėl jo hobio neturiu.

tai va butent tik kazkuriuo metu laiku, ne istisai, ir net be nakvyniu ir jau vaikai uzauginti, skirtumo nejauciat? Cia jauna pora dar net be vaiku, o jau vyrui nelabai ir idomi ta zmona....Tai problema aisku santykyje, hobis tik israiska.
ai, nu bet kiek mes cia apie juos snekesim, vyriskis jau zaksi nenustodamas tikriausiai, issiasikins patys tikriausiai, bet as moteri pilna suprantu ir jos nepasitenkinima, aisku klaida buvo, kad apsigyveno su tokiu uzkietejusiu zveju, neisprende iki apsigyvnimo siu problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 25 birželio 2018 - 12:58
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 13:56)
nu ir dar 3 vakarus, jei kur kitur nepabega ar nezinau kokia tane paros dali dirba, o gal jis is vis nedirba, jei 3 diena szvejot gali lotuliukas.gif
nu jei nera dar vaiku ir nori susilaukt, tai itkria ne 20 m kartu lotuliukas.gif bus keli metai gal ne daugiau. Tai jau sakot turi dingti noras buti kartu?  blink.gif kas bus tada po 10 m, nebegris is zvejybos?  biggrin.gif
o kai vaikai atsiras?
Ne as tikrai nebuciau laiminga, jei tiek laiko leistu saviem kazkokiem malonumam vienas, bandau tik isivaizduot, kiek jam sis malonumas dar ir kainuoja. doh.gif Koki ten kokybiska laika galima praleisti jei po darbu ir vienu metu baigtu kartu?
Papildyta:

tai va butent tik kazkuriuo metu laiku, ne istisai, ir net be nakvyniu ir jau vaikai uzauginti, skirtumo nejauciat? Cia jauna pora dar net be vaiku, o jau vyrui nelabai ir idomi ta zmona....Tai problema aisku santykyje, hobis tik israiska.
ai, nu bet kiek mes cia apie juos snekesim, vyriskis jau zaksi nenustodamas tikriausiai, issiasikins patys tikriausiai, bet as moteri pilna suprantu ir jos nepasitenkinima, aisku klaida buvo, kad apsigyveno su tokiu uzkietejusiu zveju, neisprende iki apsigyvnimo siu problemu.

Is tavo rasliavos persasi mintis kad neleistum todel jog pati neturi tokio ar panasaus hobio ir negaletum pakesti kad vyras dar kazkam kitam skiria demesi. biggrin.gif tipo as namie nuobodziauju be vyro, tai ir tu niekur neik biggrin.gif

Beje moteris nerase kad jis iseidineja kitus vakarus dar kazkur kitur.
Idomu o kaip su demesiu ir bendra veikla tuos likusius 4 vakarus.
Ir nerase lyg kad jo isejimai padaznejo o ne visad tokie buvo (pataisykit jei klystu).
Tai kam cia dar tirstint spalvas.
Atsakyti