Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras žvejys



QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 13:56)


tai va butent tik kazkuriuo metu laiku, ne istisai, ir net be nakvyniu ir jau vaikai uzauginti, skirtumo nejauciat? Cia jauna pora dar net be vaiku, o jau vyrui nelabai ir idomi ta zmona....Tai problema aisku santykyje, hobis tik israiska.


vat butent. Skirtumas kardinalus.
O priezastis tu staigiu zvejybiniu iskylu po puse savaites, sakyciau yra viena is dvieju:
a)vyras turi meiluze,
b)vyras iesko meiluzes.
Bet kuriuo atveju jam dzin ant besilaukiancios zmonos.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 25, 15:07)
Bet kuriuo atveju jam dzin ant besilaukiancios zmonos.


O ka galima padeti? Zmona sedi ir laukia. Galetu kartu vaziuot ii zvejybas, gal pagimdytu ant ezero kranto ar valtyje?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 25, 15:07)
Is tavo rasliavos persasi mintis kad neleistum todel jog pati neturi tokio ar panasaus hobio ir negaletum pakesti kad vyras dar kazkam kitam skiria demesi. biggrin.gif tipo as namie nuobodziauju be vyro, tai ir tu niekur neik biggrin.gif

Beje moteris nerase kad jis iseidineja kitus vakarus dar kazkur kitur.
Idomu o kaip su demesiu ir bendra veikla tuos likusius 4 vakarus.
Ir nerase lyg kad jo isejimai padaznejo o ne visad tokie buvo (pataisykit jei klystu).
Tai kam cia dar tirstint spalvas.

is jusu rasliavu man persai mintis, kad nei vyro , nei vaiku neturit tai ir nesuprantat, kad be vyro ne nuobodziaujama, o pasiilgstama , o jei vyrui dzin, nu tai dzin. Turiu ka veikt ir be vyro, bet toks demonstratyvus manes ignoravimas, manes netenkintu, jus tenkintu valio gerai, ieksokti su tokiais hobiais, juk gerai, kad visu poreikiai ir skoniai skiriasi, nesimusim del vieno vyro lotuliukas.gif
Ji nieko daugiau nerase, tik kad seniau zvejojo dar viena diena daugiau, del vienos nusileido, nesuprantu, kaip ji su juo is vis susidraugavo, kaip jis tam laiko rado? bigsmile.gif Bet itariu, kad vistiek kartais tenka kazkur iseiti, nesedi gi prikaltas namie prie taburete kitu metu.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 16:26)
is jusu rasliavu man persai mintis, kad nei vyro , nei vaiku neturit tai ir nesuprantat, kad be vyro ne nuobodziaujama, o pasiilgstama , o jei vyrui dzin, nu tai dzin. Turiu ka veikt ir be vyro, bet toks demonstratyvus manes ignoravimas, manes netenkintu, jus tenkintu valio gerai, ieksokti su tokiais hobiais, juk gerai, kad visu poreikiai ir skoniai skiriasi, nesimusim del vieno vyro lotuliukas.gif
Ji nieko daugiau nerase, tik kad seniau zvejojo dar viena diena daugiau, del vienos nusileido, nesuprantu, kaip ji su juo is vis susidraugavo, kaip jis tam laiko rado?  bigsmile.gif Bet itariu, kad vistiek kartais tenka kazkur iseiti, nesedi gi prikaltas namie prie taburete kitu metu.

nu tai jeigu su tokiu susidejo, vadinasi pati kalta, reikejo ziureti, kas jos netenkina santykiuose ir jame, o ne tiketis, kad kaip nors viskas pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 25, 19:49)
nu tai jeigu su tokiu susidejo, vadinasi pati kalta, reikejo ziureti, kas jos netenkina santykiuose ir jame, o ne tiketis, kad kaip nors viskas pasikeis.

ai, taigi cia amzini moteru "bestseleriai": vyras po vestuviu gi pasikeeeeeeiiiiiiiis 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 06 25, 20:56)
ai, taigi cia amzini moteru "bestseleriai": vyras po vestuviu gi pasikeeeeeeiiiiiiiis  000189.gif

niekada nenorejau, kad pasikeistu. visada norejau, kad NEsikeistu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 12:56)
tai va butent tik kazkuriuo metu laiku, ne istisai, ir net be nakvyniu ir jau vaikai uzauginti, skirtumo nejauciat? Cia jauna pora dar net be vaiku, o jau vyrui nelabai ir idomi ta zmona....Tai problema aisku santykyje, hobis tik israiska.



Tipo jei pas mus vaikų jau yra ir mes ne "jauna pora", tai tipo jau normalu, kad "vyrui nelabai ir įdomi ta žmona"? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif *****, koks skirtumas kada ir kaip, jei situacija ta pati - trys vakarai ne namie biggrin.gif Pas juos vaikų dar iš viso nėra, jei ką. Tai čia tik poros "jaunumas" apsprendžia, kiek dienų medžioklėj yra ok? Rimtai?


P.S.: Jei būtumėt žvejo ir medžiotojo žmona, tai žinotumėt, kad skirtingiems žvėrims - skirtingos medžioklės sezono pradžios ir skirtinga trukmė. Žvejams skirtingos žuvys kimba įvairiais metų laikais, taip kad jau su tuo "tik kažkuriuo metų laiku" labai atsargiai reiktų galvoti biggrin.gif

\
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 25, 15:26)
jei vyrui dzin, nu tai dzin. Turiu ka veikt ir be vyro, bet toks demonstratyvus manes ignoravimas, manes netenkintu,


Oh... vyro hobis = manęs ignoravimas... Ale ot susireikšminimas smile.gif Nepatikėsit, bet nesijaučiu ignoruojama. Net tada, kai mano vyras medžioklėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 birželio 2018 - 22:32
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 25, 19:49)
nu tai jeigu su tokiu susidejo, vadinasi pati kalta, reikejo ziureti, kas jos netenkina santykiuose ir jame, o ne tiketis, kad kaip nors viskas pasikeis.

nu kalta ir ka? tai dabar i skart skirtis ar visgi tur teise issakyt savo lukescius, gal neivertino , kai nepatiri neatrodo, akd baisu, jums irgi tai dabar atrodo normalu, o pagyventumet taip garantuoju pakeistumet nuomone mirksiukas.gif
apie viska nepagalvosi pries apsigyvendamas, tam ir reikia moket isklausyti kita paiderinti.
Vyras siaip irgi lygiai taip pat galejo pagalvoti, kad toks iprotis jo netenkins moteru...
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 06 25, 23:34)
Tipo jei pas mus vaikų jau yra ir mes ne "jauna pora", tai tipo jau normalu, kad "vyrui nelabai ir įdomi ta žmona"? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif *****, koks skirtumas kada ir kaip, jei situacija ta pati - trys vakarai ne namie biggrin.gif Pas juos vaikų dar iš viso nėra, jei ką. Tai čia tik poros "jaunumas" apsprendžia, kiek dienų medžioklėj yra ok? Rimtai?
P.S.: Jei būtumėt žvejo ir medžiotojo žmona, tai žinotumėt, kad skirtingiems žvėrims - skirtingos medžioklės sezono pradžios ir skirtinga trukmė. Žvejams skirtingos žuvys kimba įvairiais metų laikais, taip kad jau su tuo "tik kažkuriuo metų laiku" labai atsargiai reiktų galvoti biggrin.gif
Papildyta:
Oh... vyro hobis = manęs ignoravimas... Ale ot susireikšminimas smile.gif Nepatikėsit, bet nesijaučiu ignoruojama. Net tada, kai mano vyras medžioklėje smile.gif

nu tokia relybe deja lotuliukas.gif aisku, ne tokia jau idomi, kaip pirmus pazinties metus, jau ir ta meile ir idomumas perauga i kitokius lygius. mirksiukas.gif
nu tai visa ir esme, kad ne paras kiauras 3, o saket 2-3 naktis ir salia namu ir visa kita jau rasiau...man cia dvi skirtingos situacijos, kaip pvz skustusi 60mete, kad jos vyras nevisada gali ir 20mete mirksiukas.gif
visa tai kartu sudejus nusprendzia, santykiu ilgis, metai, vaikau turejimas, ju amzius ir t.t. pati gi saket, kai vaikai mazi buvo apmazinot abu savo hobius ar ne? o tai ko apmazinot, jei skirtumo nera ?
nu mano vyras zvejoja tik nera fanatas, jam seima ir vaikai visgi svarbiau, dabar su sunum vaziuoja, bet yra ir zmona ir dukra dar, tai derinasi ir prie musu biggrin.gif va dukte tevo dienos proga nuvaziavo su teciu pazvejoti, sako tai dovana mano jam, o siaip tai istruksta kelis kart per metus, ir seniau, tikrai nebuvo tiek nubludes, kad kas savaite vaziuotu ir ten sezonus gaudytu, nors abejoju ar cia Airijoje jie yra lotuliukas.gif Lietuvoje jis nesidomejo zvejyba per daug.
Aisku susireiksminimas, mane reikia mylet, man skriti demesi, idomiai praleis laisvalaiki, o ne siaip as koks ten baldas pamirstas namie ir prisimenamas, kai patogu? Nu jei jum taip gerai tai gerai, kiekvienas gi skirtingas, as aprasiau, tai kaip as jausciausi, man neuztenktu demesio lycno nuo darbo ir paskui hobio. dabar mano vyras daugiau dirba ir is namus isvaziuoja ilgiau, taip gyvenimas susikloste, cia is bedos, kad pinigeliu daugiau uzdribtu seimai. O seniau tikrai nebuciau laiminga, jei jis butu sugalvojes kur parom vazinetis be manes,manau, kad ir jam nepatikitu, jei hobi koki isisveisciau parom nebut namie.. Siaip vienas kito tikrai neribodavom as ir su draugem i naktini kluba nueidavom, graziai merginos pabudavom, ir vyras su draugais pabudavo savoj kompanijoj, ir zvejot vaziuodavo tik ne parom ir ne puse savaites visada.
man is vis idomu ka tas vyras dirba, kad tiek laisvo laiko... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2018 06 25, 20:56)
ai, taigi cia amzini moteru "bestseleriai": vyras po vestuviu gi pasikeeeeeeiiiiiiiis  000189.gif

esmine klaida manyti, kad po vestuviu pasikeis, jei kas keisis tai geriausia keisti pries vestuves, apie tokius hobius is kart reikia issaiskinti, kas kam patinka ir kas ne, o paskui tikrai zmogui atrodo viskas normalu....
Atsakyti
Moterys egoistes, kokie dar vyro hobiai...
Ir aplamai cia vyrai ne prie ko.
Tai mitas, kad va moterys nesupranta vyrisku poreikiu. Jos aplamai nesupranta kito zmogaus poreikiu, tik savo.

Reikia aukleti,, bet sunkiai einasi. Nes tokia prigimtis
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 26, 01:28)
nu kalta ir ka? tai dabar i skart skirtis ar visgi tur teise issakyt savo lukescius, gal neivertino , kai nepatiri neatrodo, akd baisu, jums irgi tai dabar atrodo normalu, o pagyventumet taip garantuoju pakeistumet nuomone  mirksiukas.gif
apie viska nepagalvosi pries apsigyvendamas, tam ir reikia moket isklausyti kita paiderinti.
Vyras siaip irgi lygiai taip pat galejo pagalvoti, kad toks iprotis jo netenkins moteru...

Nu laba diena, ar vyras turi galvoti kad jo pomegis netenkins kazkokios moters dar pries santykius? Geriau jau tada be moters negu su tokia kuri VERKIA IR REIKALAUJA atisakyti to kuo tu nuosirdziai gyveni. Gi cia neina kalba apie alaus pagerima su draugeliais. Nebutinai zvejyba, gali but alpinizmas ar dar kazkas.
As jau buvau uzsiminus, dar galiu pasikartot kad zinau kas yra vyro isejimai, naktiniai, savaitgaliais, kai zmogus daro tai kas jam patinka. Jokio pykcio ir jokiu zyzimu, kad as nereikalinga nebuvo. Galedavau eit kartu bet tikrai ne visad noredavau.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 06 26, 02:28)

man is vis idomu ka tas vyras dirba, kad tiek laisvo laiko... bigsmile.gif


Keistas tavo nusistebejimas. smile.gif O tai ka tu dirbi ir is kur tiek laisvo laiko turi SM kasdien paklodes rasyt?
Tu paziurek kiek laiko praleidi rasinedama ir pamatysi, kad kasdien gaunasi po kokias 5 val. (skaityti, komentuoti, dar ne viena tema) tai drasiai galetum ir medzioti, ir zvejoti. Bet tikriausiai jei zmona gyvena internete istisas dienas, tai nesiskaito kaip hobis, o va vyro zvejyba tai taip.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 06 26, 09:49)
Moterys egoistes, kokie dar vyro hobiai...
Ir aplamai cia vyrai ne prie ko.
Tai mitas, kad va moterys nesupranta vyrisku poreikiu. Jos aplamai nesupranta kito zmogaus poreikiu, tik savo.

Reikia aukleti,, bet sunkiai einasi. Nes tokia prigimtis

prasyciau paaiskinti koki poreiki tenkina zvejyba? zudymo?
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2018 06 26, 10:13)
Keistas tavo nusistebejimas.  smile.gif O tai ka tu dirbi ir is kur tiek laisvo laiko turi SM kasdien paklodes rasyt?
Tu paziurek kiek laiko praleidi rasinedama  ir pamatysi, kad kasdien gaunasi po kokias 5 val. (skaityti, komentuoti, dar ne viena tema) tai drasiai galetum ir medzioti, ir zvejoti. Bet tikriausiai jei zmona gyvena internete istisas dienas,  tai nesiskaito kaip hobis, o va vyro zvejyba tai taip.

nu as darbo metu dazniausiai rasineju, taigi viska susderinta pas mane biggrin.gif tai ir idomu, koks pas ji darbas, kad zvejyba gali suderinti ir man idomu butu as ir noreciau i gamta dabo metu, o ne supermamoj bendrauti lotuliukas.gif niekaip negaleciau siuo metu gamtoje buti, deja nuo 9 iki 5 turiu buti ofise mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 06 26, 10:11)
Nu laba diena, ar vyras turi galvoti kad jo pomegis netenkins kazkokios moters dar pries santykius? Geriau jau tada be moters negu su tokia kuri VERKIA IR REIKALAUJA atisakyti to kuo tu nuosirdziai gyveni. Gi cia neina kalba apie alaus pagerima su draugeliais. Nebutinai zvejyba, gali but alpinizmas ar dar kazkas.
As jau buvau uzsiminus, dar galiu pasikartot kad zinau kas yra vyro isejimai, naktiniai, savaitgaliais, kai zmogus daro tai kas jam patinka. Jokio pykcio ir jokiu zyzimu, kad as nereikalinga nebuvo. Galedavau eit kartu bet tikrai ne visad noredavau.

nu tai jau cia nuo vyro priklauso, ka sakau nuo pat pradziu, kas jam gyvenime svarbiau, cia gi prioritetu klausimas, jei zvejyba tai zvejyba, tada moteris turi suvokt, kad bus antra po zvejybos ar dar ntoji, po kitu pomegiu ir hobiu, jei ja tenkina ta vieta tai gerai mirksiukas.gif Bet yra vyru, kuriem ta moteris pasidaro svarbesne, nei kiti dalykai jo gyvenime. Cia nuo abieju priklauso, jei susiderina tai ir gerai, juk ne visiem zmonem ir norisi buti svarbiem antorm pusem, kitiem uztenka pvz finansu. Kaip viena pazystama sake, man dar geriau , kai vyras darbe, nezinociau ka su juo sneketis. Arba kita, jos vyras furistas, sako man tai geria, kad jis toki darba dirba, man ramiau namie, valgyt jam nereikia daryti. Visi mes gi kitokie, svarbu, kad lukesciai sutaptu su realybe daug maz ir realiai matyti situacija, kad nesusieitu vyras, kuriam pirmoj vietoj jo hobis su moterim, kuriai pirmoje vietoje gyvas santykis, artumas ar atvirksciai.
Atsakyti