Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengvai apsisprendžiat?

aš ir neapsisprendėlė esu blush2.gif jau savaitė,kaip krempudra perku...gerai,kad dar iš senos tūbelės vis išspaudžiu nors kiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 07 04, 22:14)
geras sportas biggrin.gif

Ale gal ir gera idėja biggrin.gif
Atsakyti
tai labai greitai apsisprendziu, ka pirkt. laugh.gif Ir prisiperku visokiu, ko reikia ir ko nereikia. Tai po to ir turiu kruvas nenaudojamu daiktu doh.gif
Dabar ateinu i parduotuve, paziuriu - ir to reikia, ir sito reikia, pagalvoju, ar is tiesu reikia. Tai pastaruoju metu kruva sumazeja, nes kosmetikos beveik nebeperku, bo sita reikia sunaudot pirma. ax.gif
Atsakyti
Labai labai labai ilgai renkuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 07 07, 09:03)
Labai labai labai ilgai renkuosi  smile.gif


A6 dabar jau kai einu į pardę, tai dažniausia žinau ko reikia ir nesiparinu. Paptrastai neprisipierku ko reikia ir ko ne. Aišku, sau pamaloninimui nusiperku vienkartinę kaukę veidui arba plaukams. O daugiau - tik tai ko tikrai reikia.
Atsakyti
Del rinkimosi, tai kadangi esu studente, tai pinigu turiu neperdaugiausiai, tai kai pamatau kanors man patinkancio, palaukiu kitos dienos, jei kita diena apie ta daikteli dar galvoju tai begu ir ciumpu, jei ne dziaugiuosi sutaupytais pinigais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 07 07, 12:38)
Del rinkimosi, tai kadangi esu studente, tai pinigu turiu neperdaugiausiai, tai kai pamatau kanors man patinkancio, palaukiu kitos dienos, jei kita diena apie ta daikteli dar galvoju tai begu ir ciumpu, jei ne dziaugiuosi sutaupytais pinigais biggrin.gif

drinks_cheers.gif as elgiuosi lygiai taip pat mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
O man "Drogas" patinka, zinoma, sukis, kad jie garantuoja maziausias kainas, yra ne visiskai tikslus. Perkant kosmetika lemia kaina, firma, odos tipas, poreikiai... Issirenku pakankamai greitai, nes dazniausiai isigyti kokia nors priemone nusprendziu pavarciusi rekomendacijas zurnaluose, paklausiusi draugiu patarimu, ar siaip kuo nors susidomiu, ka esu maciusi anksciau. Belieka tik neiti i parduotuve.
Atsakyti
man tai nera sunku apsispresti ka pirkti, nes jau ories ateidama i parduotuve, as jau zinau ka pirksiu.
Atsakyti
ech kaip as noreciau ilgiau rinktis cry.gif nueinu i parduotuve ir ciumpu tai kas graziai atrodo o va namie atsigulus ant lovos ir paskaitineju viska po kokius 4kartus biggrin.gif nors jau koki menesi reciau vaikstineju i parduotuves nes bishky pinigai vis kazkur dingsta ax.gif (per tas kosmetikos parduotuves gun_bandana.gif !!!)
Atsakyti
Aš esu be galo išranki blush2.gif. Nors tiksliai žinau, kokio daikto noriu, parduotuvėje abejoju ir negaliu apsispręsti. Mąstau, dėlioju, galvoju, kol galiausiai nusiperku. Bet ir nusipirkus - dažnai lieku nepatenkinta mirksiukas.gif .
Atsakyti
as irgi ilgai renkuosi o jei dar norisi keliu dalykeliu tai visai doh.gif doh.gif todel man patinka platinama, atsisedi, atsipalaiduoji, renkiesi renkiesi... rolleyes.gif ir jokia ykyri pardaveja uz nugaros nezyzia unsure.gif
Atsakyti