Įkraunama...
Įkraunama...

Bertas Helingeris ir jo metodika

QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 12:25)
Nedaug info apie ja. Galejo bent nuotrauka ideti. Strana dolzna znat svoih geroev v lico, kaip sakoma biggrin.gif

Kartais į Vilnių atvažiuoja. Galėsi susipažinti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 13:10)
Tiesa pasakius, kai suzinojau, kad si metoda "pasisavino" ezoterikai, buvau labai nemaloniai nustebinta. Visur jie lenda kur rekia ir nereikia. Vokietijoje sis metodas yra pripazintas moksliniu ir su ezoterika neturi nieko bendro (kaip ir psichologija) ax.gif
Nezinau ne vieno vardo is Kaune dirbanciu moteriskiu. Va dabar viena zinau. Jei ji mokesi pas Hellingeri, tuomet yra pagrindo manyti, kad supranta ka daro smile.gif

ir ji taip pat skelbiasi svetainėje, kuri propaguoja ošo rolleyes.gif

Plepute, nežinau kaip Vokietijoje, bet man regis ir paties Helingerio tekstuose yra toks momentas apie energetikas, pasaulio tvarkas beigi dėsnius, energetinius laukus ir pan. tai iki šiol lyg ir buvo priskiriama ezoterikai ir new age srovei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 02, 12:36)
ir ji taip pat skelbiasi svetainėje, kuri propaguoja ošo  rolleyes.gif

Plepute, nežinau kaip Vokietijoje, bet man regis ir paties Helingerio tekstuose yra toks momentas apie energetikas, pasaulio tvarkas beigi dėsnius, energetinius laukus ir pan. tai iki šiol lyg ir buvo priskiriama ezoterikai ir new age srovei?  rolleyes.gif

Kaip suprantu, Katerina speja visur biggrin.gif

Taip, Helingeris kalba apie energetika, bet vien tai nepadaro ji ezoteriku. Energetikos desniai, energetiniai laukai gi ir moksliskai yra grindziami (jei neperlenkti lazdos). O pasaulio tvarkos ir desniai... Reiketu pasiziureti jo tekstuose, bet siaip... As galiu cia tik savo nuomone pasakyti. Labai daznai patyre psichiatrai, psichoterapeutai pripazista, kad egzistuoja tokie dalykai, kaip pasaulio desniai. Juk mes kalbame apie bendravimo desnius, santykiu palaikymo / puoselejimo desnius ir pan. Prapletus gautume pasaulio desnius biggrin.gif Mano minetas hierarchijos principas gali buti pavadintas vienas is pasaulio desniu. Tai terminu klausimus, o esme lieka tokia pati - tai dalykai, kurie yra pastovus visose kulturose nepriklausomai nuo zmoniu charakteriu, nuotaiku, issilavinimo ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 11:33)
2) jei negauta, tuomet bent simboliskai gali tai gauti is tu zmoniu, kurie per konsteliacija atstovauja tavo tevus.
3

Žinai, yra būdas gauti tiesiogiai- tikrai- realiai tai jaučiant. tai sąmoningas kvėpavimas. Kaip dabar madinga sakyti- prisijungti prie Universalios Meilės Šaltinio biggrin.gif Jei jau kažkokiu būdu mes suprantam, kur problemos šaknys, jei suprantam, ko trūko, trūksta, aišku, ir trūks, jei nieko nedarysim, tai galim pasiimti per kvėpavimą. Kažkada N.Volmer sakė: Jei žmogus dar kvėpuoja ir yra sąmoningas, jis gali pakeisti viską.Aš dabar pritariu jai. Plius tai visai nieko nekainuoja ax.gif , tik reikia noro ir laiko, paskui viskas įgauna pagreitį. Super, man tai teikia tokį malonumą thumbup.gif Sykį kvėpavau stebėdama save ir pagalvojau- "tai daug įdomiau, nei įdomiausia TV laida", nusijuokiau pati sau.

Dėl vidinio vaiko. Tai tokios praktikos, kai per meditaciją susirandama ta asmenybės dalis, kuri labai pažeidžiama, jautri, ypač trokšta meilės, švelnumo, tai tarsi mažo savęs atvaizdas. O paskui jau mylint save, pradedama kituose ieškoti to vaiko, tėvuose pradžioj, tada ateina supratimas, kad ir jie vaikystėj ir jiems trūko meilės, piktas tėvas patariamas įsivaizduoti kaip mažas berniukas, tada turėtų ateiti supratimas ir tt, nemoku glaustai paaiškinti. Paskui visuose žmonėse pradedama pastebėti tą vidinį vaiką ir automatiškai keičiasi mūsų elgesys su jais, o kai mes pakeičiam požiūrį, tada tas objektas pasikeičia. Čia ta prasme. Nors yra visokių variantų, čia nuo metodikos autoriaus priklauso.
Atsakyti
Barsukėle, šiuo atveju ieškoma problemos priežasties. Ir ji, švelniai tariant, gali būti ne ten, kur įsivaizduoji ją esant.
Atsakyti
As kvepavimo nebandziau, gal reikia pabandyti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglaya @ 2008 09 02, 13:39)
Barsukėle, šiuo atveju ieškoma problemos priežasties. Ir ji, švelniai tariant, gali būti ne ten, kur įsivaizduoji ją esant.

jokiu būdu nesiginčiju su jumis, tik rašau savo nuomonę. Bet kvėpuojant irgi ateina supratimas, kaip *plepute* sakė, būna ir ašarų, ir blokai atsidengia, tik čia jau daugiau rebefingas. Jei jau diskutuojam, tai parašyk, prašau, kur galėtų būti problema. Čia aš paminėjau kvėpavimą, nes nereikia nieko išorinio, kad sąlyginai suteiktų meilę, saugumą, gerovę, švelnumą, moteriškumą, motiniškumą, drąsą, bet ką. Čia tiesiog prisijungi prie tokios energijos. be tarpininkų.
Atsakyti
QUOTE(Momė @ 2008 09 01, 22:48)
Bet kaip gerai, kai yra tokia visažinė - svarbiausia, visais klausimais  doh.gif

Ar tu nors žinai, kas tai? Ne iš nuogirdu, ne iš interneto ar knygelių, o iš patirties?


Buvau, mačiau, dalyvavau. Užteks?
Buvau pas savo kolegę Dalią Braziulytę, kuri mokėsi pas Helingerį, Kaune.
Šis metodas labai tinkamas šiuolaikiniams žmonėms: užmoki pinigus, ir užuot pats susitaikęs su tėvu ar motina, pasižiūri, kaip daromas išdėstymas. Sako- veikia. Nežinau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 rugsėjo 2008 - 14:13
QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 02, 15:11)
Buvau, mačiau, dalyvavau. Užteks?
Buvau pas savo kolegę Dalią Braziulytę, kuri mokėsi pas Helingerį,  Kaune.
Šis metodas labai tinkamas šiuolaikiniams žmonėms: užmoki pinigus, ir užuot pats susitaikęs su tėvu ar motina, pasižiūri, kaip daromas išdėstymas. Sako- veikia. Nežinau  rolleyes.gif


As irgi buvau, maciau , dalyvavau.
Ir pora knygu skaiciau "I v seredine stanet legko" bei "Poriadki liubvi", mano reiki mokytoja asmeniskai dalyvavo Berto Helingerio seminare, tai sake kad jo darbas ir trumpas , tikslus, be dideliu sou elementu, nera rodoma ir tesiama kancia ir pan.
Manau kad Helingeris genijus. O kaip jo metodas pateikiamas provincijoj cia jau kitas klausimas




Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 09 02, 15:04)
jokiu būdu nesiginčiju su jumis, tik rašau savo nuomonę. Bet kvėpuojant irgi ateina supratimas, kaip *plepute* sakė, būna ir ašarų, ir blokai atsidengia, tik čia jau daugiau rebefingas.

Tai visai nepanašu į rebefingą. schmoll.gif Gal į Astrodramą panašu. g.gif
Reikėtų seminare sudalyvauti - papasakoti labai sudėtinga (bent jau man). doh.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2008 09 02, 15:11)
Buvau, mačiau, dalyvavau. Užteks?
Buvau pas savo kolegę Dalią Braziulytę, kuri mokėsi pas Helingerį,  Kaune.
Šis metodas labai tinkamas šiuolaikiniams žmonėms: užmoki pinigus, ir užuot pats susitaikęs su tėvu ar motina, pasižiūri, kaip daromas išdėstymas. Sako- veikia. Nežinau  rolleyes.gif

Kaip siūlytum spręsti problemą, kai žmogus neša naštą močiutės sesers, kuri seniai mirusi, be to, apie tai net nežino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglaya @ 2008 09 02, 19:05)
Kaip siūlytum spręsti problemą, kai žmogus neša naštą močiutės sesers, kuri seniai mirusi, be to, apie tai net nežino? g.gif

bigsmile.gif o iš kur žino, kad senelio sesers? bigsmile.gif o gal prosenelio trečios žmonos antro vyro dėdės anūko? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 13:52)
Labai daznai patyre psichiatrai, psichoterapeutai pripazista, kad egzistuoja tokie dalykai, kaip pasaulio desniai. Juk mes kalbame apie bendravimo desnius, santykiu palaikymo / puoselejimo desnius ir pan. Prapletus gautume pasaulio desnius biggrin.gif Mano minetas hierarchijos principas gali buti pavadintas vienas is pasaulio desniu. Tai terminu klausimus, o esme lieka tokia pati - tai dalykai, kurie yra pastovus visose kulturose nepriklausomai nuo zmoniu charakteriu, nuotaiku, issilavinimo ir t.t.

Plepute - ar tikrai "bendravimo dėsniai" tinka ir pasaulio tvarkai... nu sutik, mažumą absurdiškas toks pasaulio dėsnių "kūrimas" iš žmonių santykių.. Kažkas iš Jungo ir jo archetipų teorijos + ezoterika....

QUOTE(barsukele @ 2008 09 02, 14:30)
Kažkada N.Volmer sakė: Jei žmogus dar kvėpuoja ir yra sąmoningas, jis gali pakeisti viską.Aš dabar pritariu jai. Plius tai visai nieko nekainuoja ax.gif , tik reikia noro ir laiko, paskui viskas įgauna pagreitį. Super, man tai teikia tokį malonumą thumbup.gif Sykį kvėpavau stebėdama save ir pagalvojau- "tai daug įdomiau, nei įdomiausia TV laida", nusijuokiau pati sau.

bigsmile.gif ta prasme rankos kojos ataugs? g.gif
o apie tą kvėpavimą.. nesu bandžiusi, iš draugės liudijimų ax.gif žinai kas yra hiperventiliacija? g.gif kažkada vaikais būdami bandėm ax.gif vaizdzialiai, jo, verti dėmesio. Ta pati draugė sakė, kad šitie du variantai ir narkotikų kažkoks poveikis - panašus.. Aš su savimi neeksperimentavau, išskyrus paauglystėje tą hiperventiliaciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 02, 18:29)
bigsmile.gif o iš kur žino, kad senelio sesers?  bigsmile.gif o gal prosenelio trečios žmonos antro vyro dėdės anūko?  bigsmile.gif

Gali būti ir taip. tongue.gif
Atsakyti