Įkraunama...
Įkraunama...

Bertas Helingeris ir jo metodika

QUOTE(Karusia @ 2008 09 02, 18:29)
o apie tą kvėpavimą.. nesu bandžiusi, iš draugės liudijimų ax.gif žinai kas yra hiperventiliacija?  g.gif kažkada vaikais būdami bandėm ax.gif vaizdzialiai, jo, verti dėmesio. Ta pati draugė sakė, kad šitie du variantai ir narkotikų kažkoks poveikis - panašus.. Aš su savimi neeksperimentavau, išskyrus paauglystėje tą hiperventiliaciją ax.gif

Rebefingo nebandžiau, čia reikalingas rebeferis. Taip, ten smegenys "apnuodijami" deguonimi. Rankos kojos neataugs biggrin.gif Sąmoningas kvėpavimas- visai paprasta.

Nu, man tai tikrai nepatinka tokie pasakymai, kad tu kenti už kažkokios eilės dėduko pusseserės nuodėmes schmoll.gif Eina jie visi švilpt unsure.gif diedukai ir jų giminaičiai. Aš prisiimu atsakomybę už save ir savo veiksmus, o ne už bala žino ko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 09 02, 18:45)
Nu, man tai tikrai nepatinka tokie pasakymai, kad tu kenti už kažkokios eilės dėduko pusseserės nuodėmes schmoll.gif Eina jie visi švilpt unsure.gif diedukai ir jų giminaičiai. Aš prisiimu atsakomybę už save ir savo veiksmus, o ne už bala žino ko. biggrin.gif

Kartais vaikai, vedami aklos meilės, prisiima svetimą naštą ir nešą ją visą gyvenimą. doh.gif Tai vyksta nesąmoningai.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 02, 18:29)
ar tikrai "bendravimo dėsniai" tinka ir pasaulio tvarkai... , mažumą absurdiškas toks pasaulio dėsnių "kūrimas" iš žmonių santykių.. Kažkas iš Jungo ir jo archetipų teorijos + ezoterika....


Jei kalba eina apie graiku mitologija, tai Helingerio teorija (metodika) kaip ir paaiskina kodel pvz Kronas iskastravo savo teva Urana, ir kodel ji iskastravo jo paties sunus Dzeusas.
Helingeris paaiskina, kodel pvz tevas alkoholikas, sunus alkoholikas, anukas alkoholikas. Savo desnius jis pavadino meiles desniais, meiles tvarka, kaip zmones is meiles artimui is lojalumo naikina save ir savo gyvenima ir kartoja tevu gyvenimus, viskas is meiles.
Manau kad neimanoma nebuvusimes seminaruose, nedalyvavusiems, paaiskinti Helingerio desniu.
Cia jau diskusijoje buvo kalbeta apie tevu vaiku santykius. Helingeris sako kad tevai vaikams duoda gyvybe ir to pakanka, tevai vaikui duoda tik tai kuom jie patys yra, jie negali duoti to , kuom jie nera. Jei vaikai nepriima savo tevu , tokiu kokie jie yra , jie moka uz tai.

Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2008 09 02, 17:42)
Manau kad Helingeris genijus.

Visiškai pritariu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 02, 18:29)
Plepute - ar tikrai "bendravimo dėsniai" tinka ir pasaulio tvarkai... nu sutik, mažumą absurdiškas toks pasaulio dėsnių "kūrimas" iš žmonių santykių.. Kažkas iš Jungo ir jo archetipų teorijos + ezoterika....

Taip, tinka. Jei kalbi apie tokius desnius, kurie apraso zmoniu santykius. O ne apie tokius, kuriuos Karnegi aprasinejo, tipo "sypsokites kitiems, jiems tai patinka" biggrin.gif

Azu, tu labai tiksliai perteiki Hellingerio metoda (pagal mano supratima) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 19:01)
Azu, tu labai tiksliai perteiki Hellingerio metoda (pagal mano supratima) drinks_cheers.gif


Aciu 4u.gif Siaip tai nedaug terasiau. Norint tiksliau apie jo metoda reiketu imti ir diskutuoti apie atskirus desnius, kuriuos skelbia Helingeris, apie konsteliacijas, morfinius (informacinius) laukus, kuriuos aprase fizikas Rupertas Sheldrake.

Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2008 09 02, 17:42)
Ir pora knygu skaiciau "I v seredine stanet legko" bei "Poriadki liubvi"...

Kur gavai knygas?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2008 09 02, 19:08)
Aciu  4u.gif  Siaip tai nedaug terasiau. Norint tiksliau apie jo metoda reiketu imti ir diskutuoti apie atskirus desnius, kuriuos skelbia Helingeris, apie konsteliacijas, morfinius (informacinius) laukus, kuriuos aprase fizikas Rupertas Sheldrake.

Na taip. Ko gero, SM - ne pati tinkamiausia tam vieta biggrin.gif

QUOTE(Aglaya @ 2008 09 02, 19:20)
Kur gavai knygas?

"Poriadki liubvi" knygyne, "I v seredine tebe stanet legko" - internete (klausimas ne man, bet as sias knygas butent ten radau)
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2008 09 02, 19:37)
"Poriadki liubvi" knygyne...

Kokiame?
Atsakyti
QUOTE(Aglaya @ 2008 09 02, 19:20)
Kur gavai knygas?

Namu bibliotekoj, o kaip jos ten pateko, neatsimenu smile.gif

Citata (rus.)
"V otlichiye ot klassicheskoy semeinoy terapii, samim vazhnim elementom moevo podhoda yavliaetsia osoznanie togo, chto za liubim povedeniem, dazhe za tem, kotoroe kazhetsia nam ochen strannim, stoit liubov. Skritoy deistvujushchei siloi vseh simptomov tozhe javliaetsia liubov. Cledovatelno, ochen vazno" chtobi psichoterapevt nashel tu tochku, gde sosredotochena vsia energiya liubvi cheloveka, tak kak zdes nahoditsia i koren evo semeinoi problemi, i kliuch k razresheniju trudnostei"
Atsakyti
[quote=Karusia,2008 09 02, 17:29]
bigsmile.gif o iš kur žino, kad senelio sesers? bigsmile.gif o gal prosenelio trečios žmonos antro vyro dėdės anūko? bigsmile.gif

thumbup.gif

"Kaip siūlytum spręsti problemą, kai žmogus neša naštą močiutės sesers, kuri seniai mirusi, be to, apie tai net nežino? "

Tai patyrusių parapsichologų darbas. Yra tokia šviesos davimo metodika. Seansai daromi nemokamai.
Atsakyti
Pridursiu, kad tai man tikrai primena ezoteriką. be to, nustatyti, kas jau seniai miręs perdavė savo naštą, nu... gal aš nei nežinau, kad gyveno toks žmogus g.gif Bet esmę supratau.
Atsakyti