Įkraunama...
Įkraunama...

P. Mažylio gimdymo namai

kiek zinau,tai daug gydytoju atostogu metu neatvaziuoja i gimdyma.perspeja is anksto,kad tada ir tada atostogaus,parekomenduoja kazka kita arba atvaziuoji ir tiesiog gimdai.tik as ne apie visas gyd zinau.tik kelios jei jau atostogauja,tai atostogauja cool.gif
Atsakyti
sveikos, man gimdyti dar tik balandzio menesio pradzioj bet tikriausiai darys planini cezari nes nesveikuoja stuburiukas mano, norejau jusu pakalausti, kaip lanketes(jei lanketes) poliklinikoj ir pasaket kad norit gimdyti Mazylio GN tai jums israse tik siuntima koki ir viskas ar ne? ir dar klausimelis kokia patartumet akusere su kuria buvote susidurusios kad butu zmogiska, suprantanti, aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(velniukste23 @ 2008 09 07, 19:43)
sveikos, man gimdyti dar tik balandzio menesio pradzioj bet tikriausiai darys planini cezari nes nesveikuoja stuburiukas mano, norejau jusu pakalausti, kaip lanketes(jei lanketes) poliklinikoj ir pasaket kad norit gimdyti Mazylio GN tai jums israse tik siuntima koki ir viskas ar ne? ir dar klausimelis kokia patartumet akusere su kuria buvote susidurusios kad butu zmogiska, suprantanti, aciu uz atsakymus



Nereikia jokiu siuntimu smile.gif Jei nori gimdyt MGN nesitarusi - tiesiog vaziuoji ten, o jei susitarusi, tai ir tariesi su konkreciu gydytoju. O del akuseres nieko negaliu patarti, viena man pasirode labai simpatiska ir maloni, bet nepamenu nei vardo, nei pavardes doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal galetumete man patarti ka paimti naujagimiui i siuos namus? Turiu toki sios istaigos lankstinuka "Ka pasiimti i gimdymo namus?. Ir tokia antraste:
Naujagimiui (dazniausiai duoda gimdymo namuose):
ir ten isvardinta: vilnones kojines, sauskelnes, kombinezonas ir tt.
Tai situos daiktus jie duoda, kaip suprantu? Tai nejaugi naujagimiui nieko nesivezti?


Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2008 09 08, 12:57)
Sveikos  4u.gif

gal galetumete man patarti ka paimti naujagimiui i siuos namus? Turiu toki sios istaigos lankstinuka "Ka pasiimti i gimdymo namus?. Ir tokia antraste:
Naujagimiui (dazniausiai duoda gimdymo namuose):
ir ten isvardinta: vilnones kojines, sauskelnes, kombinezonas ir tt.
Tai situos daiktus jie duoda, kaip suprantu? Tai nejaugi naujagimiui nieko nesivezti?
Aciu uz atsakymus


kiek zinau i Mazyli nereik daug daigtu mazyliui, nes jie ten daug maz viska duoda ko reikia, tai keli rubeliai, kepuryte, daigtai parsivest namo, ciulptuka, na net nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2008 09 08, 11:57)
Sveikos  4u.gif

gal galetumete man patarti ka paimti naujagimiui i siuos namus? Turiu toki sios istaigos lankstinuka "Ka pasiimti i gimdymo namus?. Ir tokia antraste:
Naujagimiui (dazniausiai duoda gimdymo namuose):
ir ten isvardinta: vilnones kojines, sauskelnes, kombinezonas ir tt.
Tai situos daiktus jie duoda, kaip suprantu? Tai nejaugi naujagimiui nieko nesivezti?
Aciu uz atsakymus


Reikia pasiimti pampersu, vilnones kojinytes ir rubelius parsivezimui, nes pampersu ir vilnoniu kojiniu niekas neduoda. O rubelius duoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltas_angelas @ 2008 09 08, 11:17)
...daigtai parsivest namo, ciulptuka, na net nzn  g.gif




čiulptuko tikrai nereikia
Atsakyti
QUOTE(Krabo lazdelė @ 2008 09 08, 18:52)
čiulptuko tikrai nereikia


Ikis kokia pikta akusere valdiska, jei labai lelius triuksmaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2008 09 08, 19:54)
Ikis kokia pikta akusere valdiska, jei labai lelius triuksmaus  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif neįkiš juk vaikiukas prie mamos būna
Atsakyti
QUOTE(Krabo lazdelė @ 2008 09 08, 20:57)
lotuliukas.gif neįkiš juk vaikiukas prie mamos būna


Va ir ikišo maniškiui, nes matai vaikas labai verkė doh.gif Palata šalia procedūrinio buvo, tai vargšei akušerei miegot trukdė, nesvarbu, kad pusė skyriaus dainavo tuo metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytės, gal žinot ar Mažylyje yra koks gydytojas/a prijaučia natūralaus gimdymo idėjai? T.y. nieko prieš gimdymą poza, kai negulima ant nugaros, o pav. leidžia gimdyt tupint, klūpint, gali judėt kaip nori, pasėdėt vonioj kiek Tau reikia, po gimdymo vaikutį duoda iš karto mamai ( jei viskas ok), virkštelę kerpa tik tada, kai ši nustoja pulsuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 08 rugsėjo 2008 - 21:07
QUOTE(Puccha @ 2008 09 08, 21:07)
Mamytės, gal žinot ar Mažylyje yra koks gydytojas/a prijaučia natūralaus gimdymo idėjai?


aš labai abejoju, žinok g.gif nebent konkrečiai dėl to susitartum su prižiūrinčia gydytoja g.gif
Atsakyti