Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 7, Nuo A iki Ž

Sena tema
user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes,gal zinote kur galima isigyti mazesniu ismatavimu lovu vaikams(kad ilgis butu iki 140cm)?
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 09 02, 11:06)
Sveikos mamytes,gal zinote kur galima isigyti mazesniu ismatavimu lovu vaikams(kad ilgis butu iki 140cm)?


kiek domejaus lovelemis, tai tokiu nestandartiniu kaip tau ir reikia nelabai maciau. nebent pas kokius baldzius uzsisakyt, pagal spc. uzsakyma kad pagamintu. mirksiukas.gif
Atsakyti
del lovyciu spec ismatavimu, tai liudna... standartu nera - nebent koki nors foteliuka islankstoma surast kad ismatavimai tiktu, bet irgi vaikui juk pastovia miegoti reikia normalios lovytes.
manau reikia susirasti lovu gamintojus, kurie gamina patinkancias lovas ir tartis kad pagamintu pagal spec ismatavimus...
Atsakyti
Sveikos smile.gif Noreciau tokio patarimu jusu ax.gif del sienu "dangos" vaiku kambaryje ax.gif ka darote su sienom vaiku kambariuose, dazyti plikas sienas nesinori - tokios sienos saltos atrodo. Galvojau klijuoti ir dazyti tapetus, bet neseniai taip salione pasidarem, tai sakes, kaip jie greitai nusibrozdina, ir kaip matosi, baisu doh.gif Labai idomu ka jus su sienom darote? Man siaip labai svarbu ilgaamziskumas, nesakau kad desimtmeciui cia reikia, nu bet bent keli metai kad sienos butu neapsiurusios. Bukit geros pasidalinkit patirtim, labai prasau, nes cia didziausias galvos skausmas man doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labutis: 02 rugsėjo 2008 - 11:46
QUOTE(Perlute @ 2008 09 02, 08:06)
Sveikos mamytes,gal zinote kur galima isigyti mazesniu ismatavimu lovu vaikams(kad ilgis butu iki 140cm)?


Zinau tikrai, kad yra Hoppe kids lovu tokiu ismatavimu 140x70 www.hoppekids.com
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 09 02, 11:06)
Sveikos mamytes,gal zinote kur galima isigyti mazesniu ismatavimu lovu vaikams(kad ilgis butu iki 140cm)?



QUOTE(Deborah @ 2008 09 02, 12:14)
kiek domejaus lovelemis, tai tokiu nestandartiniu kaip tau ir reikia nelabai maciau. nebent pas kokius baldzius uzsisakyt, pagal spc. uzsakyma kad pagamintu. mirksiukas.gif


gamina gamina smile.gif
http://www.voresta.lt/lovytes.html
http://www.lovos.lt/...arzelio-baldai/

o jau prekiauja tai dar daugiau, google naudokitės, prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 09 02, 13:00)
Zinau tikrai, kad yra Hoppe kids lovu tokiu ismatavimu 140x70  www.hoppekids.com


Ir as, man rodos, netgi maciau sios firmos tokia lova Skrajoj. Dar maciau info, kad sios firmos baldais prekiauja Zukausko g. esanti parduotuve Gudrutis.
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 09 02, 11:45)
Sveikos  smile.gif  Noreciau tokio patarimu jusu  ax.gif  del sienu "dangos" vaiku kambaryje  ax.gif  ka darote su sienom vaiku kambariuose, dazyti plikas sienas nesinori - tokios sienos saltos atrodo. Galvojau klijuoti ir dazyti tapetus, bet neseniai taip salione pasidarem, tai sakes, kaip jie greitai nusibrozdina, ir kaip matosi, baisu  doh.gif Labai idomu ka jus su sienom darote? Man siaip labai svarbu ilgaamziskumas, nesakau kad desimtmeciui cia reikia, nu bet bent keli metai kad sienos butu neapsiurusios. Bukit geros pasidalinkit patirtim, labai prasau, nes cia didziausias galvos skausmas man  doh.gif

as daziau sienas vaiko kambari,o viena siena bus ispiesta safari tema,tokius pat ir roletus uzdejom thumbup.gif man grazu ir geriau nei tapetai,nes maniskis dar megsta ir su tusinuku per tapetus prasinesti doh.gif
Atsakyti
domino, mano dukrytės baldukai, tai galiu pasakyti, kad mūsų kambarys standartinsi irlabai mažiukas, o tas baldų grožis kainavo be čiužinuko apie 4000 litų.
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 09 02, 12:45)
Sveikos  smile.gif  Noreciau tokio patarimu jusu  ax.gif  del sienu "dangos" vaiku kambaryje  ax.gif  ka darote su sienom vaiku kambariuose, dazyti plikas sienas nesinori - tokios sienos saltos atrodo. Galvojau klijuoti ir dazyti tapetus, bet neseniai taip salione pasidarem, tai sakes, kaip jie greitai nusibrozdina, ir kaip matosi, baisu  doh.gif Labai idomu ka jus su sienom darote? Man siaip labai svarbu ilgaamziskumas, nesakau kad desimtmeciui cia reikia, nu bet bent keli metai kad sienos butu neapsiurusios. Bukit geros pasidalinkit patirtim, labai prasau, nes cia didziausias galvos skausmas man  doh.gif


as tai nutariau dazyt sienas, nei tapetuot, nors ilga laika galvojau tik apie tapetus. dazyta siena, jei gerais dazais dazyta galima ir nuplaut esant reikalui mirksiukas.gif

QUOTE(Spyglienė @ 2008 09 02, 13:24)
gamina gamina  smile.gif
http://www.voresta.lt/lovytes.html
http://www.lovos.lt/...arzelio-baldai/

o jau prekiauja tai dar daugiau, google naudokitės, prašom  mirksiukas.gif

geras, tikrai nezinojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 09 02, 12:45)
Sveikos  smile.gif  Noreciau tokio patarimu jusu  ax.gif  del sienu "dangos" vaiku kambaryje  ax.gif  ka darote su sienom vaiku kambariuose, dazyti plikas sienas nesinori - tokios sienos saltos atrodo. Galvojau klijuoti ir dazyti tapetus, bet neseniai taip salione pasidarem, tai sakes, kaip jie greitai nusibrozdina, ir kaip matosi, baisu  doh.gif Labai idomu ka jus su sienom darote? Man siaip labai svarbu ilgaamziskumas, nesakau kad desimtmeciui cia reikia, nu bet bent keli metai kad sienos butu neapsiurusios. Bukit geros pasidalinkit patirtim, labai prasau, nes cia didziausias galvos skausmas man  doh.gif

ms vieną sieną klijavom fototapetu, kitas dažėm

user posted image
Atsakyti