Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 7, Nuo A iki Ž

QUOTE(westa @ 2008 09 02, 15:51)
ms vieną sieną klijavom fototapetu, kitas dažėm

user posted image


Mes toki pati fototapeta isirinkom, o likusias sienas irgi dazysim melsvu tonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 09 02, 15:51)
ms vieną sieną klijavom fototapetu, kitas dažėm

user posted image


zinai, grazios idejos, tik man kazkaip nesiderina piratu ir lenktynininko kambarys..nu kazkaip dvi temos i viena sumaltos. tu jau nesupyk, as nedizainere, neeksperte, bet man tai nesiderina, nors seip tai labai grazios mintys. 4u.gif
Atsakyti
Prašau patarimo 4u.gif
Remontavom vaikų kambarį ir sūnus pareiškė, kad jam reikia raudonos spalvos sienų blink.gif kambary, kad Makvyną primintų doh.gif , aš ,durnė, leptelėjau, kad "tai gal jau geriau jį nupiešti" ir kai susizgribau kokią nesąmonę pasakiau, jau buvo vėlu- mintį tuoj pat pasigavo frusty.gif Dabar kasdien klausinėja kaip bus, kada piešiu doh.gif O kaip tą Makvyną nupiešti, kad Makvynas, o ne karikatūra būtų- čia ne koks Pikaču ar dar kas... Juk tie visi poliruoti paviršiai, stikliaškos, reklaminiai lipdukai ant kapoto unsure.gif ...žodžiu, įkliuvau.
Tai vat dabar patarkit man prašau- gal kur matėt tapetų, lipdukų ( didelių ) ar dar ko nors, kad galėčiau išsisukti priklijuodama, o ne piešdama. Gal dar kokių idėjų turit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 09 02, 17:06)
Prašau patarimo  4u.gif
Remontavom vaikų kambarį ir sūnus pareiškė, kad jam reikia raudonos spalvos sienų  blink.gif kambary, kad Makvyną primintų  doh.gif , aš ,durnė, leptelėjau, kad "tai gal jau geriau jį nupiešti" ir kai susizgribau kokią nesąmonę pasakiau, jau buvo vėlu- mintį tuoj pat pasigavo  frusty.gif Dabar kasdien klausinėja kaip bus, kada piešiu  doh.gif  O kaip tą Makvyną nupiešti, kad Makvynas, o ne karikatūra būtų- čia ne koks Pikaču ar dar kas... Juk tie visi poliruoti paviršiai, stikliaškos, reklaminiai lipdukai ant kapoto  unsure.gif ...žodžiu, įkliuvau.
Tai vat dabar patarkit man prašau- gal kur matėt tapetų, lipdukų ( didelių ) ar dar ko nors, kad galėčiau išsisukti priklijuodama, o ne piešdama. Gal dar kokių idėjų turit  g.gif

tikrai žinau kas yra pirkt lipdukų su mcQeenu.. mano draugė berniukui yra išklijavus kambarį
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2008 09 02, 17:06)
Prašau patarimo  4u.gif
Remontavom vaikų kambarį ir sūnus pareiškė, kad jam reikia raudonos spalvos sienų  blink.gif kambary, kad Makvyną primintų  doh.gif , aš ,durnė, leptelėjau, kad "tai gal jau geriau jį nupiešti" ir kai susizgribau kokią nesąmonę pasakiau, jau buvo vėlu- mintį tuoj pat pasigavo  frusty.gif Dabar kasdien klausinėja kaip bus, kada piešiu  doh.gif  O kaip tą Makvyną nupiešti, kad Makvynas, o ne karikatūra būtų- čia ne koks Pikaču ar dar kas... Juk tie visi poliruoti paviršiai, stikliaškos, reklaminiai lipdukai ant kapoto  unsure.gif ...žodžiu, įkliuvau.
Tai vat dabar patarkit man prašau- gal kur matėt tapetų, lipdukų ( didelių ) ar dar ko nors, kad galėčiau išsisukti priklijuodama, o ne piešdama. Gal dar kokių idėjų turit  g.gif



nu ka Shusha,papuolei tai papuolei. Esi juk Super MAMA, tai vyniokis!
Siulau per tarpininkes jei kitaip neiseina parsisiust kazkokiu dekoru su masinytem..
http://www.toysrus.c...oductId=3072026
va sitas geras, ta juosta..gali apacia kambario raudonai nudazyt, o virsu baltai,juos sujungt su ta juosta..
user posted imagehttp://www.amazon.co...t/dp/B000JK022C
http://www.amazon.co...ref=pd_sim_ba_2

pagooglink, gal rasi geresniu dalykeliu!
paskui eik i internetines parduotuves ir klausk gal kuri tarpininke is usa ar uk atsius. ispildysi sunaus svajone neispildoma thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 02 rugsėjo 2008 - 16:22
QUOTE(westa @ 2008 09 02, 14:51)
ms vieną sieną klijavom fototapetu, kitas dažėm

user posted image


graziai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif ,o kur fototapeta pirkot?????

QUOTE(Deborah @ 2008 09 02, 15:27)
zinai, grazios idejos, tik man kazkaip nesiderina piratu ir lenktynininko kambarys..nu kazkaip dvi temos i viena sumaltos. tu jau nesupyk, as nedizainere, neeksperte, bet man tai nesiderina, nors seip tai labai grazios mintys. 4u.gif

viskas sueina vaikams,o jie kai uzsimano,tai pagal ju norus,viena siena butu piratu,kita makvynu,trecia zoo sodo,ketvirta is vis ne i tema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2008 09 02, 17:16)

Ačiū ačiū už idėjas notworthy.gif Mėginsiu smile.gif
Atsakyti
Dekui kas atsileipet 4u.gif tai ziuriu ne viena tapetais neklijavus vaiko kambario sienu doh.gif Turbut praktiskiausia ir butu dazyti g.gif ech... galvosiu dar g.gif
Grazus kambariukas tas su foto tapetu ir lenktyninko baldais thumbup.gif ten ziuriu palepinio tipo kambariukas, pas mus irgi toks bus, tai yra du kambariukai tokie bus 4u.gif ech... bet dar toli grazu kol isirengsim, vien apmastymams kiek laiko reikia doh.gif o kur dar pats darbas doh.gif
Atsakyti
labai grazus foto tapetas wub.gif ..... papasakokit man neismanelei is kur toki emet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 09 02, 14:59)
Mes toki pati fototapeta isirinkom, o likusias sienas irgi dazysim melsvu tonu smile.gif


labai grazus fototapetas

QUOTE(Deborah @ 2008 09 02, 15:27)
zinai, grazios idejos, tik man kazkaip nesiderina piratu ir lenktynininko kambarys..nu kazkaip dvi temos i viena sumaltos. tu jau nesupyk, as nedizainere, neeksperte, bet man tai nesiderina, nors seip tai labai grazios mintys. 4u.gif

drinks_cheers.gif ta pati pagalvojau pamacius nuotrauka, kad piratai, vanduo, laivas ir formules -1 atributika visai nesiderina doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image geras antras planas thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

gal uzteks ideju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 09 02, 17:57)
graziai atrodo wub.gif  wub.gif  wub.gif ,o kur fototapeta pirkot?????
viskas sueina vaikams,o jie kai uzsimano,tai pagal ju norus,viena siena butu piratu,kita makvynu,trecia zoo sodo,ketvirta is vis ne i tema doh.gif

labai teisingai pastebėta mirksiukas.gif .. tikrai pilnai suvokiu, kad daiktai ne itin derinasi bet.. sūnus rinkosi savo kambariui ir baldus ir tapetą.. ir kiek bebandžiau jį įtikint išsirinkt tapetą su mašinom, jis užsinorėjo laivo, nors lovą - mašiną jau buvom užsisakę..ir nors tu ką! būtų absurdas geriau derint viską kambaryje nei neleist vaikui turėt to ko nori.. ne ta vieta, mamytės, kur svarbiau estetinis vaizdas o ne vaiko norai smile.gif ..

tapetą pirkom Stiliaus artelėj ,rinkomės iš katalogų smile.gif
Atsakyti