Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(Tigris @ 2008 09 03, 11:14)

Man cia kaip grazu... wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 03, 17:41)
Ideki nuotraukyciu savo bigsmile.gif

user posted image
Man patinka toks kirpimas- atsikeli, pasisiausi ir pirmyn thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(qqte @ 2008 09 04, 08:47)
Ice Tea temyte superine  thumbup.gif

notworthy.gif bis.gif
Atsakyti
Tikrai graziai apkirpo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 09 04, 09:20)
Tikrai graziai apkirpo thumbup.gif

Is kirpyklos isejau kitokia ax.gif , bet man ir taip labai gerai- svarbu, kad nereiktu stoveti prie veidrodzio valanda ir delioti sruogele prie sruogeles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 09 04, 09:25)
Is kirpyklos isejau kitokia ax.gif , bet man ir taip labai gerai- svarbu, kad nereiktu stoveti prie veidrodzio valanda ir delioti sruogele prie sruogeles doh.gif

Tas tai tikrai gerai mirksiukas.gif as irgi svajoju apie tokia sukuosena, kuriai modeliuoti nereiketu daug laiko, bet man trumpi plaukai netinka unsure.gif nusikirpau iki peciu ir dabar bandau ataugint doh.gif kazkaip veida mano sugrieztina, iremina, o MB berniuku mane pavadino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 09 04, 09:37)
bet man trumpi plaukai netinka unsure.gif nusikirpau iki peciu ir dabar bandau ataugint doh.gif kazkaip veida mano sugrieztina, iremina, o MB berniuku mane pavadino blush2.gif

O man netinka ilgi verysad.gif , nes tada jie ploni, nutysta ir apsunksta, tai bunu lyg amzinai riebaluoti, todel siausiam ir vaikstom kaip ka tik atsikele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauron @ 2008 09 03, 20:08)
labai gera tema thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kalbant apie plaukų kirpimą "kare",kažin ar jis visiemas veido tipams tinka g.gif


kaip tik žurnale kažkada skaičiau, kad didžiajai daliai moterų tinka bobas, nes jų visokių variacijų yra prailgintas, trumpas ir panašiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2008 09 04, 11:28)
kaip tik žurnale kažkada skaičiau, kad didžiajai daliai moterų tinka bobas, nes jų visokių variacijų yra prailgintas, trumpas ir panašiai  smile.gif

as irgi ta skaiciau, bet as matyt is tu nedaugelio, kurioms netinka verysad.gif
Papildyta:
o mano svajoniu sukuosena kaip katie holms kur auksciau nuotrauka yra unsure.gif
Atsakyti
Ice tea (niu ir nikai musu lotuliukas.gif )
labai puiki, daug demesio nereikalaujanti sukuosena good.gif

Tik dar graziau butu kiek ilgesni - kad ausytes dengtu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 04, 15:23)
Tik dar graziau butu kiek ilgesni - kad ausytes dengtu wub.gif

Jie dengia tas ausytes, tik kad uzsikisau plaukus uz ju blush2.gif
Atsakyti
Sveikos super mamytes smile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif labai sauni tema thumbup.gif
ketvirtadieni ir as lekiu nusikirpti savo ilgas kasas,bisky gaila, bet jau visai nesusitvarkau su jais... Nusprendziau kirptis kaip viktorija bechem kare kirpimuku ax.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(birucaite @ 2008 09 05, 17:05)
Sveikos super mamytes  smile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  labai sauni tema  thumbup.gif
ketvirtadieni ir as lekiu nusikirpti savo ilgas kasas,bisky gaila, bet jau visai nesusitvarkau su jais... Nusprendziau kirptis kaip viktorija bechem kare kirpimuku ax.gif  blush2.gif  .

Tikiuos, gerai apsvarstet, nes as iki tokio trumpumo plaukus nusikirpau, pasirode, kad visai netinka, ir dabar taip noriu greiciau ataugint kasas, o jos kaip tycia neauga verysad.gif nukirpt visada spesit, o va ataugint paskui problema... verysad.gif nors man ta sukuosena laaaaaaaaaabai grazi kitiems zmonems, pati graziausia, ir as taip labai norejau, bet pasirodo, visai netinka verysad.gif
Atsakyti