Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

kaip gaila,kad netinka verysad.gif . As irgi buvau isitikinusi,kad visoms toks kirpimas tinka. Nenusiminkit taip, uzaugs tie plaukuciai mirksiukas.gif ,tik reikia kantrybes. As pries kokius 5 metus buvau visai trumpai nusikirpusi,tada plauku ilgis buvo gal apie 2-3cm,o dabar jau iki liemens.
Atsakyti
QUOTE(birucaite @ 2008 09 05, 17:37)
kaip gaila,kad netinka verysad.gif . As irgi buvau isitikinusi,kad visoms toks kirpimas tinka. Nenusiminkit taip, uzaugs tie plaukuciai  mirksiukas.gif ,tik reikia kantrybes. As pries kokius 5 metus buvau visai trumpai nusikirpusi,tada plauku ilgis buvo gal apie 2-3cm,o dabar jau iki liemens.

Ir negaila plaukuciu iki liemens? bigsmile.gif o kad taip atiduotumet man savo plaukus bigsmile.gif na tikiuos, kad ir man ataugs kada nors, na jei buvot trumpais, vadinasi, zinot kas tinka, dziaugiuosi uz jus, kad tokia nuostabia sukuosena galesit dziaugtis 4u.gif
Atsakyti
As matyt irgi permainoms brestu - pries metus nieko nesakiusi MB is blondines brunete virtau - tai jam net zandikaulis atvipo pamacius (kaip ir visiems draugams, bendradarbems, kurios net nepazindavo, kol apsiprato biggrin.gif ),
o dbr noriu nusikirpti plaukus, bet prasitariau MB ir jis grieztai neleido doh.gif Sako, radai i ka lygiuotis - victoria becham, kuri atrodo kaip skeletas, pabeges is peruku salono lotuliukas.gif

Taip kad arba nieko nesakiusi susiveiksiu, arba siaip ka nors pasidarysiu - gal vel blondine virsti biggrin.gif Ziemai planuoju iki karameles atspalvio issisviesinti ax.gif
Atsakyti
Hottea,tavo tokios grazios garbanos,ar nesigailesi nusirezus,a verysad.gif ?O karameles spalvyte grazu,jei sviesinti kaip nors palaipsniui,nezalojant plauko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 09 05, 18:41)
As matyt irgi permainoms brestu - pries metus nieko nesakiusi MB is blondines brunete virtau - tai jam net zandikaulis atvipo pamacius (kaip ir visiems draugams, bendradarbems, kurios net nepazindavo, kol apsiprato biggrin.gif ),
o dbr noriu nusikirpti plaukus, bet prasitariau MB ir jis grieztai neleido doh.gif  Sako, radai i ka lygiuotis - victoria becham, kuri atrodo kaip skeletas, pabeges is peruku salono lotuliukas.gif

Taip kad arba nieko nesakiusi susiveiksiu, arba siaip ka nors pasidarysiu - gal vel blondine virsti biggrin.gif  Ziemai planuoju iki karameles atspalvio issisviesinti ax.gif

Na JU nuomones manau klausyt ne visada, bet kartais reikia mirksiukas.gif Kai as is blondines tamsiaplauke tapau, tai MB soka gavo, nors jau gal 3metai kai esu tamsiaplauke, bet jis vis dar prisimena tuos ''senus gerus laikus'', kai ilgakase blondine buvau doh.gif o kai trumpai nusikirpau, tai sirdies smugio vos negavo, bet gerai pasiziurejusi, supratau, kad bent jau del plauku ilgio, tai jis teisus doh.gif blush2.gif Hottea nekirpk savo nuostabiuju plaukuciu, jokiu budu nono.gif
Papildyta:
QUOTE(Silvy @ 2008 09 05, 18:47)
Hottea,tavo tokios grazios garbanos,ar nesigailesi nusirezus,a verysad.gif ?O karameles spalvyte grazu,jei sviesinti kaip nors palaipsniui,nezalojant plauko mirksiukas.gif

karameles spalva labai grazu drinks_cheers.gif o jei dar tokios vilnijancios sruogos, tokie svelniai banguoti... mmm, pasaka wub.gif pati kai tiesius kaip siaudas plaukus turiu, tai ir svaigstu del bangeliu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
aš visad turėjau ilgus ,storus ,lygius plaukus,bet kai sukako 18m,nusikirpau trumpai,ir tikrai nesigailėjau,bet po 8metų nusibodo tas pats kirpimas,tai nutariau augintis,bet pasiauginusi (dabar iki pečių)nusprendžiau jog vėl teks kirptis,bet tikrai ne visiškai trumpai ir nelabai iškarpant.Nes kažkaip manau jog ilgi man ne taip tinka kaip trumpi. ax.gif
Atsakyti
Niu, Mergaites, kad isgyrete cia mano garbanas blush2.gif Bet taip pokyciu norisi.. Tai teks kaip ir snekejome su kirpeja palaipsniui pasviesinti sruogomis - vis idomiau bus ax.gif

O MB patinka mano tamsus plaukai - nenori, kad sviesinciau, bet taip dauguma sako, gal todel, kad ryskiu bruozu esu - tamsus antakiai, blakstienos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 06 rugsėjo 2008 - 11:34
Aš tai kažkada taip pat kare kirpimu buvau nusikirpus, iš priekio jis man tai, thumbup.gif , bet iš užpakalio doh.gif . Mano mama įsitikinus, kad man, visai kaip ir jai graziausiai atrodo trumpu plauku sukuosenos blush2.gif irnesakyk.gif brunette.gif . Bet aš tai labai atsimenu vargo daug su jom turedavau verysad.gif blink.gif . Pagal mane jos tikrai prieziuros daugiau reikalauja, nes susiguli, nutįsta ar dar kas blink.gif Beto MB niekad nepatiko schmoll.gif , o kaip atsiaugint paskui sunku g.gif
Atsakyti
o gal galite įdėti trumpų kirpimų nuotraukų su garbanuotais/banguotais plaukais 4u.gif
nes vis galvoju kad netinka man tokie kirpimai ir bijau kirpti blush2.gif
Atsakyti
www.google.lt

www.google.lt

www.google.lt


www.google.lt






Papildyta:
www.google.lt

www.google.lt

www.google.lt

www.google.lt

Atsakyti
kare graziausiai manau su tiesiais plaukais unsure.gif

čia labai gražu man :
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE
Lauryttte Paskelbta Vakar, 18:31
  Aš tai kažkada taip pat kare kirpimu buvau nusikirpus, iš priekio jis man tai,  , bet iš užpakalio  . Mano mama įsitikinus, kad man, visai kaip ir jai graziausiai atrodo trumpu plauku sukuosenos    . Bet aš tai labai atsimenu vargo daug su jom turedavau  . Pagal mane jos tikrai prieziuros daugiau reikalauja, nes susiguli, nutįsta ar dar kas  Beto MB niekad nepatiko  , o kaip atsiaugint paskui sunku 

O kokio dabar ilgio plaukai?Per kiek laiko atsiauginai? g.gif Nes pas mane dabar kare,bet auginu,nusikrpau,kad sulyginčiau visus baisiai iškarpytus plaukus, o dabar taip norisi ilgų doh.gif
Atsakyti