Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

thumbup.gif
QUOTE(lauron @ 2008 09 22, 18:59)

Atsakyti
niu labai sauni temele thumbup.gif man labai patinka irgi trumpi kirpimai, bet siuo metu turiu labai ilgus plaukus, lyg ir gaila, lyg ir ne kirptis unsure.gif
bet man sis labai patinka wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liumix @ 2008 12 01, 22:02)
niu labai sauni temele  thumbup.gif  man labai patinka irgi trumpi kirpimai, bet siuo metu turiu labai ilgus plaukus, lyg ir gaila, lyg ir ne kirptis  unsure.gif 
bet man sis labai patinka  wub.gif
user posted image

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kodel kai kurios galvojat, kad trumpiems kirpimams reikia storesniu plauku? g.gif Juk ilgas plaukas nutysta del savo svorio, o trumpas lengvesnis, naudojant saknu atkeleja ar putas, galima gauti superiny purumo efekta thumbup.gif O ir sukuosenu galima daug prigalvot - uzriest galiukus y isore, y vidu, sugarbanot, istiesint, nusikirpt kirpciukus, galima kare panesiot, pasiaugint iki long bob style thumbup.gif mano plauku trumpinimas buvo priverstinis, bet dabar jau apsipratau ir eksperimentuoju rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

jai labai tinka sis kirpimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 12 01, 23:40)
Kodel kai kurios galvojat, kad trumpiems kirpimams reikia storesniu plauku? g.gif  Juk ilgas plaukas nutysta del savo svorio, o trumpas lengvesnis, naudojant saknu atkeleja ar putas, galima gauti superiny purumo efekta thumbup.gif O ir sukuosenu galima daug prigalvot - uzriest galiukus y isore, y vidu, sugarbanot, istiesint, nusikirpt kirpciukus, galima kare panesiot, pasiaugint iki long bob style thumbup.gif  mano plauku trumpinimas buvo priverstinis, bet dabar jau apsipratau ir eksperimentuoju rolleyes.gif


tikrai pritariu drinks_cheers.gif
QUOTE(cameja @ 2008 12 02, 00:53)
user posted image

jai labai tinka sis kirpimas  thumbup.gif

jooo tirai tinka, noreciau ior as savo kirpima surasti, kad taip tiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 09 04, 10:17)
user posted image
Man patinka toks kirpimas- atsikeli, pasisiausi ir pirmyn thumbup.gif  thumbup.gif


labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos...ziuriu cia apie trumpus plaukus diskutuojat..as visa gyvenima vaiksciojau ilgais plaukais ir pries koki gera menesi i kirpykla nuejau nusidazyti plauku, pavarciau ten zurnalus ir kazkaip staiga uzsimaniau trumpu... tai kirpeja ir nukirpo... smile.gif galvojau kad bus sunku susitvarkyti, bet tikrai ne ax.gif tik reikia plauti dazniau blush2.gif ir tikrai nesigailiu kad nusikirpau...
Atsakyti
man irgi atro geriau trumpi ir sveiki, nei ilgi ir nuvalkioti tipo saugoni, bet is to šūds gaunas.

va ieškau priderinti kirpimą prie savo trumpos vos iki pusė kaktos grifkutės, ie nieko patinkančio nerandu... gal kas kur matė gražių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 12 03, 00:15)
va ieškau priderinti kirpimą prie savo trumpos vos iki pusė kaktos grifkutės, ie nieko patinkančio nerandu... gal kas kur matė gražių  blush2.gif

Kokie patys plaukai- tiesus, besibanguojantys??? Jei tiesus gal tiktu Kleopatros grieztas kirpimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 12 03, 11:10)
Kokie patys plaukai- tiesus, besibanguojantys??? Jei tiesus gal tiktu Kleopatros grieztas kirpimas g.gif

tiesus. dabar iskarpyti, zemiau peciu. o kaip jis atrodo g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2008 12 03, 15:16)
tiesus. dabar iskarpyti, zemiau peciu. o kaip jis atrodo g.gif  ax.gif



Tiesus virs peciu linijos, arba gale iki pirmo stuburo slankstelio patrumpinti plaukai, o priekyje kare prailgintas ties sprando linija g.gif
Atsakyti