Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(qqte @ 2008 09 14, 19:14)
nu as jau is patirties zinau kad vieniem graziau vienaip kitiem kitaip dar kitiem dar kitaip
tai jei visu klausyciau sakytoju tai galima persiplest
darau kaip man reikia ir ziuriu tik kad man ir mb patiktu, nes juk zmoniu skoniai skiriasi labai

Na ir teisingai mirksiukas.gif o mano ir mb skoniai skiriasi, tai cia jau problema blush2.gif
Atsakyti
O kaip jum nauja Victorios šukuosena? Įtariu vėl bus daug tokių kirpimų, tik kad mažai kam tinka tokios šukuosenos g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2008 09 22, 15:15)
O kaip jum nauja Victorios šukuosena?  Įtariu vėl bus daug tokių kirpimų, tik kad mažai kam tinka tokios šukuosenos g.gif

user posted image

user posted image

man tai labai grazu
daug graziau nei bobas ant jos ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
O man sita jos graziausia mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 09 22, 14:28)
O man sita jos graziausia mirksiukas.gif
user posted image

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 07, 16:03)
nu viskas
auginau auginau vadinas dabar paziurejau
noooriu sitaiop
tik truputi neapsisprendziu ar kirpcius kirptis ar augint, bet sita nuotrauka tai butinai kirpejai nutempsiu kuo greiciau  thumbup.gif

O va aš nesenai iš savo ilgų plaukučių nusikirpau panašei.Oooosiaube kaip gailiuosi,galai truputi linkę banguotis,tai be vėjelio ir žnyplų niekaip neapsieinu. doh.gif Laiko sugaištu prie šios šukuosenos dvigubai igiau, nei prie ilgų plaukų. schmoll.gif Nors turiu pripažinti ji man tinka. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Preila: 22 rugsėjo 2008 - 18:11
Na va rihannos sukuosenos kaip manot ar visiems tinka tokia sukuosena ar nelabai ir ar reikalingi stori plaukai tokioms sukuosenoms

http://img387.images...rihanna1ak3.jpg

http://img252.images...rihanna2rv7.jpg

http://img252.images...rihanan3cg5.jpg
Atsakyti
o gal kas nors turit ideju apie trumpas sukuosenas garbanotiems plaukams? ax.gif
Atsakyti
auginau, auginau, tepiau aliejukus, ampules dejau, pagaliau plaukai pasieke pecius...dziaugiausi, kad sveki...dabar apziurejau - vaje, kokie galiukai suskilineje!

labai grazios sukuosenos, bet visos tiesiems plaukams, gal kokiu turit banguotiems? Google kelias tas pacias nuotraukas ismeta, n metu senumo.... doh.gif

geriau turesiu trumpus, bet sveikus plaukus... yu.gif
Atsakyti
aš taip pat auginau auginau savo plaukučius,lepinau kiek galėjau,bet kas išto ?vistiek tokie nušiurė buvo,baisiai vėlėsi,slinko plaukučiai. doh.gif Tad ir nusprendžiau geriau turėsiu vėl trumpus plaukus,bet nors grąžiai atrodys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantutee @ 2008 09 07, 14:58)
kare graziausiai manau su tiesiais plaukais  unsure.gif

čia labai gražu man :

user posted image


va tokios ir aš noriu.
pas mane panaši plaukų spalva, ir kirpčiai yra, tik ilgį patrumpinti... noriu trumpai, bet vis dar bijau, užteks pradžiai taip.
kokie sveiki plaukai sioje foto wub.gif
o ir nedideliam kiekiuio plauku manau bus gražu... tūrėjau storas kasa, bet jau daugiau nei metai žiauriai slenka(gal jau ir du metai), tiesiog siaubingai, niekas nepadeda, tai taip išplonėjo plaukai, buvau pas dermatologe, tai viena kartą kaltina oro sąlygas, kitą-nėštumą, gimdymą ir vis sako praeis, o kaip nepraeina taip nepraeina, nei vitaminai, nei serumai niekas nepadeda, siaubas kažkoks, greitai tikrai eisiu peruko pirkti, o tuomet jau su kokia norėsiu šukuosena su tokia ir eisiu, pagal dienos nuotaika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2008 09 22, 19:27)
Na va rihannos sukuosenos kaip manot ar visiems tinka tokia sukuosena ar nelabai ir ar reikalingi stori plaukai tokioms sukuosenoms

Svarbiausia kad butu purus, arba reiks iiiiiiilgai stoveti su fenu rankose, purksti visokias priemones
Atsakyti