Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS! :)

Sveikos. Rasiau jau ir kitoje MRU temoje, bet manau cia man daugiau info suteiktumet. Buciau labai dekinga, jei siek tiek padetumet man, zadu but jusu kolege. po keliu savaiciu jau turesiu bakalauro diploma. noriu stoti magistre i MRU. noreciau rinktis teises ir valdymo specialybes studijas. bet mano bakalauras ne teises sritis, o ekonomika, taigi as dar turesiu vienerius metus islyginamuju studiju? ir 1,5 metu magistro?

beje, ar baigus teises ir valdymo specialybe yra galimybe pretenduoti i advokato, prokuroro ar notaro darba? man labai aktualu del notaro...taip susikloste gyvenimas, kad ketinu sukt ta linkme. gal zinot kokiu pazystamu zmogeliuku, kurie baigę pasuko notaru keliais, kokia specialybe jie butent rinkosi?

ir dar...esu is Kauno. zadu stot i neakivaizdini..tai turbut pakanka karta per savaite atvykt i paskaitas, jos vyksta savaitgaliais taip?

Buciau labai dekinga uz suteikta informacija. Jei kas galit issamiau atsakyt, labai laukciau az, jei nesunku...
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2009 05 31, 19:30)
aš norėčiau metodinių nurodymų coliukasv@gmail.com


Cia 2008 metu 4u.gif Metodiniai nurodymai
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 31, 21:12)

tuos žinau, galvojau gal ką dar plačiau turit.. doh.gif vis tiek ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2009 05 31, 21:18)
tuos žinau, galvojau gal ką dar plačiau turit.. doh.gif  vis tiek ačiū 4u.gif


Kad placiau jau nezinau ar gali buti 4u.gif man cia net per smulkiai viskas surasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2009 05 31, 20:30)
aš norėčiau metodinių nurodymų coliukasv@gmail.com


issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2009 05 31, 16:46)
as turiu visa knygele el. pavidalu kaip rasyti magistrini. Ten visi nurodymai gan smulkiai aprasyti. Galiu persiust.

Aš ir norėčiau ax.gif dovileb@unet.lt
Atsakyti
Šiaip tai dar būtų pravartu susižinoti, kuriuos metodinius reikalavimus "pripažįsta" katedra, kurioje rašai darbą. Man, pvz., iškart pasakė, kad naudočiausi tais, kurie yra katedros puslapyje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos magistrantes 4u.gif planuoju nuo rudens papildyti jusu gretas ir galvoju rinktis tarp savivaldos instituciju administravimo ir svietimo istaigu administravimo smile.gif beda ta,jog abejoju del karjeros galimybiu baigus sias studijas, gal kurios is jusu galetumete ka nors tuo klausimu pakomentuoti? gal jau yra baigusiu ir dirbanciu pagal sias specialybes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutee @ 2008 09 03, 16:26)
sveikatos apsaugos įstaugų administravimas neakiv.  4u.gif


Sveikos mirksiukas.gif Siuo metu studijuoju Visuomenes sveikata, o ateityje noreciau MRU studijuoti sveikatos apsaugos įstaugų administravima neakivaizdziai. Gal galetumet man truputi daugiau apie si dalyka papasakot? 4u.gif
Atsakyti
as tarptautinio turizmo admin studijuoju MRU. bet kazkaip nesu labai patenkinta siuo universitetu
Atsakyti
QUOTE(uogyteG @ 2009 06 08, 14:20)
as tarptautinio turizmo admin studijuoju MRU. bet kazkaip nesu labai patenkinta siuo universitetu



gal galite placiua pakomentuoti, kas netenkina? blush2.gif nes butu labai idomu...planuoju magistrantura, taciau dar nezinau kur geriau butu.. todel idomus atsiliepimai butu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, gal kas is teises ir valdymo magistranturos islyginamuju studiju laiket siemet ES teise?
Turiu durna klausima: pagal kuria programa ruostis: ES teise ar ES teises ivadas reikia? Neturejau galimybes egzui ruostis ir laikyt, kai visi laike, o dabar be rysio destytojui skambint kaip is menulio nukritus ir klaust is ko mokytis, kai jau egzas seniausiai praejes blush2.gif
Atsakyti