Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS! :)

Sveikos! 4u.gif

Esu busima MRU Verslo teises magistrante (istestiniu budu). Gal kas i kompanija? ax.gif
Gal cia yra sia specialybe jau studijuojanciu? Butu labai smagu isgirsti atsiliepimu: ar sunkus dalykai, ar idomu, kaip destytojai?

MRU esu baigusi teises ir valdymo bakalaura. Tai dabar truputi bijau, kaip man seksis sioje specialybeje, ar patiks, ar nebus baisiai sunku? Juk dar reiks derinti ir su darbu... g.gif

Labai lauksiu busimu kolegiu atsiliepimu! Manau, visos bendrai mokslus tikrai iveiksime! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justic @ 2009 07 09, 14:45)
i veiklos audita neakivaizdziai !!! valio!

sveikinu:) jei reikes pagalbos - kreipkis:) turiu galybe atsviestu knygu, testu ir pan:)
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2009 07 09, 14:47)
sveikinu:) jei reikes pagalbos - kreipkis:) turiu galybe atsviestu knygu, testu ir pan:)


butu tikrai nerealu, nes man turbut bus didelis isukis mokytis neakivaizdiziai doh.gif thumbup.gif
Bet labai dziaugiuosi thumbup.gif
Sveikinimai ir kitoms 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
As ir istojau i MRU APLINKOS APSAUGOS POLITIKA IR ADMINISTRAVIMA thumbup.gif Gal atsiras grupiokiu??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *armani*: 09 liepos 2009 - 14:18
Istojau i veiklos audita, bet kuo toliau tuo labiau baisoka darosi, kad per daug dalyku ten is ekonomines puses bus.. Norejau paklausti ar galimas toks variantas, tarkim dalyvauti antrame ture i atsilaisvinusias vietas, kurias nurodziau prasyme, bet mazejimo tvarka.. smile.gif
Nes tarkim veiklos audita nurodziau pirmu pageidavimu, bet ziuriu, kad kazkaip mieliau butu studijuoti antru numeriu nurodyta teise ir valdyma.. :-/ Speju nelabai galiu antrame ture dalyvauti, mazejimo prioritetu tvarka.. :-/
Atsakyti
adadas, spėju, kad nelabai g.gif nes kaip suprantu jei iki liepos 14 d. į nurodytą specialybę įstojęs žmogus nenuvyksta pasirašyti sutarties, jis išbraukiamas iš sarašų, jau nebesiūloma studijuoti antru numeriu nurodyto dalyko...

P.S. Ir aš būsima magistrantė, įstojau į ištęstines, Žmogiškųjų išteklių valdymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2009 07 09, 16:03)
adadas, spėju, kad nelabai g.gif  nes kaip suprantu jei iki liepos 14 d. į nurodytą specialybę įstojęs žmogus nenuvyksta pasirašyti sutarties, jis išbraukiamas iš sarašų, jau nebesiūloma studijuoti antru numeriu nurodyto dalyko...

P.S. Ir aš būsima magistrantė, įstojau į ištęstines, Žmogiškųjų išteklių valdymą  4u.gif

o tu pabandyk skambint klaust.. jei tai nepadeda raštišką prašymą rašyk.. gal pakeis..smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif sveikinu visas 4u.gif

as ir istojau i viesaji administravimas, istestines studijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Camea: 09 liepos 2009 - 17:48
Sveikinu visas MRU magistrantes!!!
As taip pat istojau i VIESOJO SEKTORIAUS EKONOMIKA.
Atsiliepkite busimos grupiokes!!!. O gal yra is Utenos, kartu susikoperuotume:)
Gal yra jau sia specialybe studijuojanciu ar pabaigusiu? Butu labai malonu, kad atsilietumete, gal ka nors galetumete patarti, padeti. ACIU smile.gif
Atsakyti
istojau taip pat i viesojo sektoriaus ekonomika NL..taciau pasirinkau VGTU tarpt versla anglu kalba... g.gif na tikiuosi nesigailesiu...sekmes visom MRU megistrantem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*armani* @ 2009 07 09, 15:17)
As ir istojau i MRU   APLINKOS APSAUGOS POLITIKA IR ADMINISTRAVIMA thumbup.gif  Gal atsiras grupiokiu??? g.gif

sveikinu įstojus biggrin.gif
aš irgi mokaus ten pat, tik būsiu jau antram kurse 4u.gif jei reik kokios medžaigos kreipkis, pasidalinsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*armani* @ 2009 06 14, 20:33)
Sveikos paneles,

Ruosiuso studijuot magistra mru Aplinkos politika ir administravima neakivaizdziai, norejau paklaust kaskiek laiko reikia vaziuot i univera ir kaip ten mokslai vyksta, sunku, lengva, kaip destytojai?

paskaitos bus nuo rugsėjo vidurio porą` savaičių, paskui prieš sesiją gruodžio pirmom dienom bus dar porą dienų tos pačios paskaitos kaip ir rudenį, ten pasikonsultuoji su destyjojais, žiemos semestras nuo sausio 4-5d 1,5 savaitė, sesija balandžio vidury, ir gegužės mėn įžanga i rudens semestrą. visokių dalykų yra vieni lengvesni kiti sunkesni, galima egzaminus ansčiau įsilaikyti....sunkaiusi yra tie kur reikia įskaitą gauti, va pirmam semestre vadyba(jei turėjai bakalaure nereiks jos laikyt) eina studentai po kelis kartus laikyt, dėstytuvas wacko.gif stupid.gif specialybės dalykai nėra labai sunkūs, bet bus tokių kur reiks pakalti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 10 liepos 2009 - 08:05
QUOTE(saimona @ 2009 07 09, 16:03)
adadas, spėju, kad nelabai g.gif  nes kaip suprantu jei iki liepos 14 d. į nurodytą specialybę įstojęs žmogus nenuvyksta pasirašyti sutarties, jis išbraukiamas iš sarašų, jau nebesiūloma studijuoti antru numeriu nurodyto dalyko...

P.S. Ir aš būsima magistrantė, įstojau į ištęstines, Žmogiškųjų išteklių valdymą  4u.gif


o jei pvz. studentas neistoja, jam kas nors siuloma g.gif .
Atsakyti