Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS! :)

QUOTE(Darlinyte @ 2009 07 09, 14:45)
Sveikos!  4u.gif

Esu busima MRU Verslo teises magistrante (istestiniu budu). Gal kas i kompanija?  ax.gif
Gal cia yra sia specialybe jau studijuojanciu? Butu labai smagu isgirsti atsiliepimu: ar sunkus dalykai, ar idomu, kaip destytojai?

MRU esu baigusi teises ir valdymo bakalaura. Tai dabar truputi bijau, kaip man seksis sioje specialybeje, ar patiks, ar nebus baisiai sunku? Juk dar reiks derinti ir su darbu...  g.gif

Labai lauksiu busimu kolegiu atsiliepimu! Manau, visos bendrai mokslus tikrai iveiksime!  thumbup.gif

Sveika, as i kompanija 4u.gif , naujai iskepta verslo teisės magistrante thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 07 09, 14:34)
Gal kas nors istojo i viesaja politika neakiv.???  bigsmile.gif

Istojau as, tai busim grupiokes smile.gif malonu susipazinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sandra313 @ 2009 07 14, 21:01)
Sveika  smile.gif  as istojau i Viesaja polita neakiv. biggrin.gif

Sveika smile.gif ir as prie jusu jungiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozziuke @ 2009 07 16, 18:58)
Istojau as, tai busim grupiokes smile.gif malonu susipazinti smile.gif
Papildyta:

Sveika smile.gif ir as prie jusu jungiuosi  4u.gif

Sveikinu thumbup.gif musu daugeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasasul @ 2009 07 13, 20:18)
Sveiki, istojau i civilines teises magistrantura (neakivaizdines studijas), gal yra tokiu paciu?  smile.gif

Yra yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatjanute @ 2009 07 15, 09:04)
Sveika, as i kompanija 4u.gif  , naujai iskepta verslo teisės magistrante  thumbup.gif


Sveika! Labai smagu, kad cia radau nors viena busima bendrakurse. Bus smagu dalintis ispudziais bei reikiama informacija 4u.gif
Ir kaip jautiesi? Ar i sia specialybe ir norejai stoti? Ar tiesiog i ja papuolei? Mane kol kas sios studijos truputi baugina blush2.gif , bet manau viskas susitvarkys.

Esu baigusi teises ir valdymo bakalaura, tai visko buvo: ir sunkiu momentu, ir lengvesiu... Idomu, kaip dabar bus g.gif

Gal dar atsiras verslo teises bendrakursiu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2009 07 17, 17:51)
Sveika! Labai smagu, kad cia radau nors viena busima bendrakurse. Bus smagu dalintis ispudziais bei reikiama informacija  4u.gif
Ir kaip jautiesi? Ar i sia specialybe ir norejai stoti? Ar tiesiog i ja papuolei? Mane kol kas sios studijos truputi baugina  blush2.gif , bet manau viskas susitvarkys.

Esu baigusi teises ir valdymo bakalaura, tai visko buvo: ir sunkiu momentu, ir lengvesiu... Idomu, kaip dabar bus  g.gif

Gal dar atsiras verslo teises bendrakursiu?  4u.gif


Sveika, ir as dziaugiuosi! bigsmile.gif I sia specialybe ir norejau, rasiau pirmu numeriu, nes jauciu, kad sioje srityje ziniu man dar truksta. O tu kaip? wink.gif
Siemet baigiau teises bakalaura, tai jau tie valstybiniai... doh.gif ziaurus laikotarpis, taciau tikriausiai taip pripratau mokytis, kad stojau ilgai nebegalvodama. hihihi.gif Pasiziurejau praeitu metu tvarkarasti, tai gal visai ir neblogai sestadieniais mokytis, ne toks kruvis... smile.gif Mane daugiausiai baugina magistrinis darbas, kankinausi su kursiniais, nezinau kaip dabar seksis pora meteliu viena darba rasyti. g.gif
Atsakyti
Sveikinu visas studentes, sekmes ir kantrybes jums!
Kas stojote i Civilines teises magistra, ar konkursas buvo didelis?
Atsakyti
Sveiki! As istojau i civilines teises magistra neakivaizdziai, mano balas buvo 13,13, siaip kas norejo rase, tas istojo, bent jau is mano pazistamu, i dienini tai buvo sunku. aukstas balas turbut smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Na, o as vis dar laukiu rezultatu smile.gif Paziurejus kiek prasymu paduota, tai matosi, kad konkursas gana didelis blink.gif na ziuresim kaip cia bus smile.gif stojau i papildomasias magistranturos studijas- VA ir ES politika ir administravima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedaMa @ 2009 07 21, 11:06)
Sveikutes  4u.gif
Na, o as vis dar laukiu rezultatu  smile.gif Paziurejus kiek prasymu paduota, tai matosi, kad konkursas gana didelis  blink.gif na ziuresim kaip cia bus  smile.gif stojau i papildomasias magistranturos studijas- VA ir ES politika ir administravima  smile.gif


o ką reiškia papildomos?

laba
Atsakyti
Turejau galvoje, kad metai bus papildomu, o paskui du metai magistrantura smile.gif Cia po kolegijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedaMa @ 2009 07 21, 15:04)
Turejau galvoje, kad metai bus papildomu, o paskui du metai magistrantura smile.gif Cia po kolegijos  smile.gif

Jau du metai magistrantūros? blink.gif
Atsakyti