Įkraunama...
Įkraunama...

Postinor 2 - ekstra kontracepcija

Na būtų tikras stebuklas jei pastotum bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2005 06 21, 13:40)
jau tris metukus turiu mylima drauga, su kuriuo dalinuos bendru gyvenimu ir visom nuostabiom akimirkom wub.gif  visus 3 metukus vartoju KT (Harmonet). Anksciau turejau daug problemu del ciklo, dabar vartojant KT jos visos liko tik slogiu prisiminimu. Tik va nutiko toks dalykelis - sis penktadienis buvo paskutines KT tabletes gerimo diena (geriu jas vakare). Ta pati penktadieni diena su draugu pasimylejome, o vakare aptikau, kad dingusi is pakuotes ta mano paskutine tabletele - apverciau namus aukstyn kojomis ir nieko neradau  cry.gif Is tos panikos, kad galiu pastoti isgeriau tablete Postinoro... sad.gif Tai va pirmadieni pagal visa scenariju turejo prasideti menesines (paprastai po KT nustojimo gerti jos prasidedavo butent ta diena), o stai jau ketvirta dienele praejo o menesiniu ne zenklo... cry.gif  Supanikavau - ar tai normalu? Ar kuri buvo tokia zioplyste kaip as padariusi? Mama medike (ji ne ginekologe) pataria nepergyventi ir normaliai testi KT kursa, net jei nebus menesiniu, o man si problema taip sirdele spaudzia ir mylimajam nieko nesakiau, nors ir mato, kad man kazkas blogai.. cry.gif
Gal yra kokiu minciu ar kas is patities ka pasakyti gali..
dekui..

matau jog nelabai pasitiki savo draugu, jei bijai išsakyti bėdą. Šiais laikais dirba vaistinės visą parą, mano draugas, o dabar jau vyras, kad ir vidurį nakties butų nubėgęs ir nupirkęs naują tų tablečių pakuotę, kad galėčiau išgerti ir nepastoti. Vienakart bėgo nupirkti postinoro nes KT negėriau, o reikalas prispaudė, nesinorėjo dar tada vaikučių.


QUOTE(Megany @ 2006 04 24, 21:47)
vienakart geriau postinora tai sekancia diena prasidejo menesines unsure.gif nors dar pries savaite buvau prasirgusi!!! verysad.gif isderino visa cikla ir be to labai pilva skaudejo sekancia diena!!!tikras brudas-vartoti nepatartina schmoll.gif


Nežnau ar tiesa bet girdėjau jog, jei išgėrei postinoro, ir jau buvo užsimezges vaisius, tai tada po trijų dienų po išgėrimo postinoro prasideda mmm, jei ne tai nieko neįvyksta ir mmm prasideda kaip visada.
Kartoju jog taip tik girdėjau iš kalbų, teisybės nežinau.

QUOTE(Ernee @ 2006 04 25, 14:03)
Geriau daugiau negu metai KT siaip kaip hormonas jau turejo isisavint,pamirsau viena vakara isgert,ant kitos dienos isgeriau dvi spekit kokie mano rezultatai nestuke.gif sakes  blink.gif dar pralaukiau visa menesi galvojau kad sutriko.taip kad moteris bukit atsargios su tom KT


Sutinku jog ir KT nežaidimas, Visko gyvenime pasitaiko visko būną. Bet tavo atveju labiau galvočiau jog pas tave buvo tabletės neveiksnios iš ankščiau....
Atsakyti
Man labai reikia jusu pagalbos. Man 20 metu. Pries keleta menesiu netekau mamos, todel neturiu su kuo pasitart ir i ka kreiptis. Turiu drauga ir planuoju su juo savo ateiti, taciau siandien ivyko "neplanuotas nutikimas". Man dar per anksti tureti vaikeli, nes pirma manau reikia pasiruosti jo atejimui ir sukurti jam geras salygas augti. Zinau kad yra skubios kontraceptines tabletes postinor-2. Taciau jos be recepto neparduodamos. Prasau paaiskinkite man kur kaip pas ginekologa kreiptis. Labai nerisliai cia parasiau, tiesiog esu labai issigandusi. Prasau padekite!!
Atsakyti
O ar darugui apie tai pasakei? Kokios jis nuomones?
Atsakyti
Taip. Jis visai del to nenuliudo. Mes 3 metai kaip kartu, todel sako kad galetume jau sukurt seima. Bet as manau kad dar anksti nes mamos netektis labai mane paveike. Pergyvenu del visko, daznai verkiu. Gali visa tai pakenkti.
Atsakyti
O as pritariu tavo draugo nuomonei. Tuo labiau kad jis taves nepalieka ir abiems bus lengviau dziaugtis ir verkti. O be to tu privalesi buti stipri del uzsimezgusios gyvybes ir gal maziau nervinsies del mamos netekties zinodama, kad vaikiukui taves reikia stiprios. Labai uzjauciu del mamytes mirties, bet gyvenimas tesiasi. Pamatysi vaikiukas pripildys dziaugsmo. Nemanau, kad tavo mama noretu, kad del jos atsisakytum vaikelio. O 20m tikrai nera anksti.
Aisku cia tau spresti kaip pasielgt. Cia tik mano nuomone.
Laikykis ir buk stipri. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2007 12 09, 14:44)
O as pritariu tavo draugo nuomonei. Tuo labiau kad jis taves nepalieka ir abiems bus lengviau dziaugtis ir verkti. O be to tu privalesi buti stipri del uzsimezgusios gyvybes ir gal maziau nervinsies del mamos netekties zinodama, kad vaikiukui taves reikia stiprios. Labai uzjauciu del mamytes mirties, bet gyvenimas tesiasi. Pamatysi vaikiukas pripildys dziaugsmo. Nemanau, kad tavo mama noretu, kad del jos atsisakytum vaikelio. O 20m tikrai nera anksti.
Aisku cia tau spresti kaip pasielgt. Cia tik mano nuomone.
Laikykis ir buk stipri.  4u.gif

Istikro maza tikimybe, kad pastojai, skaiciau kazkur (tikrai), kad normaliai, besimylint be jokiu apsaugos priemoniu ir dienu neskaiciuojant statistiskai yra 3O proc. tikimybe pastoti. Bet galejai ir pastoti. Jei taip, tai zinok vaikui yra labai gerai tureti jauna mama. mirksiukas.gif Mama isejo, ateis i pasauli nauja gyvybe. Tai yra desninga. Pavyzdziui as pastojau tuo metu, kai mano senelis merdejo. Vieni ateina i pasauli kiti iseina...Ir tai labai grazu.
Atsakyti
Galetum kreiptis i privatu gydytoja. Ten nereikia tiek eiles laukti, ir pasitarti, taciau Portinoras yra didele gormonu doze, kas nera labai gerai, bet cia jau tau spresti.
Atsakyti
Gal tau nė nereikia to postinor - kelinta ciklo diena buvo ir kokio ilgumo tavo ciklas? Būtų galima grubiai paskaičiuoti ar iš viso yra galimybė pastoti.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 12 09, 18:45)
Gal tau nė nereikia to postinor - kelinta ciklo diena buvo ir kokio ilgumo tavo ciklas? Būtų galima grubiai paskaičiuoti ar iš viso yra galimybė pastoti.


pritariu. man irgi dar nesinori vaikučių, tačiau postinoru nuodytis tikrai nežadu. jei tik ciklo pačioj pradžioj ar pabaigoj kas nutinka, tai nė nesijaudinu smile.gif
bet kokiu atveju nėra tokia didelė tikimybė, kad galėjai pastoti, o jei dar TB toks šaunuolis, tai bijot išvis neireikia smile.gif
Atsakyti
pirma-kaip kurios jau pastebejo,gal nera reikalo pergyvent(nevaisingos dienos),antra-kol cia patarimo ieskosi bus per velu gerti ka nors smile.gif isvada-bus taip kaip lemta smile.gif
Atsakyti
As irgi tos pacios nuomones,jog nereikia taip pergyventi. gal ir " neuzkibot" jus,o tu bereikalo dabar nervuojiesi. o jei ir bus vaikelis,20 metu nera jau taip blogai,palyginus su 13metem,kurios vaikus gimdo blush2.gif o tokios nelaimes,kaip artimo mirtis,visada privercia subresti rolleyes.gif taigi jeigu bus dydelio noro ir artimu zmoniu palaikymas,viskas imanoma
Atsakyti