Įkraunama...
Įkraunama...

galėjau neturėti savo angeliuko

ale pasitaiko tokiu doh.gif smagu kad jau aginate vaikeli wub.gif
Atsakyti
Mano isotrija kažkuo panaši. Jau turiu dvi mergaites, ir esu turėjusi problemų dėl menstruacijų ciklo sutrikimo, taigi kai vėl eilinį kartą jos pavėlavo, net nepagalvojau, kad pastojau- nes saugojomės,nulėkaiu pas daktarę ji man paaiškino, akd mato kažkokį darinį, kuris greičiausiai yra mioma. Taip ji teigė ir net paiuntė į kauno klinikas gilesniems tyrimams....nuvykus ten išgirdau - SVEIKINAME LAUKIATĖS. Tuo momentu vos nuo kėdės nenugriuvau - buvo jau 13nėštumo savaitė. smile.gif
Atsakyti
4u.gif Ko tik nebūna bet ir gydytoja gera jai leliu palaikė mioma tokia ir gydytoja doh.gif
aukit sveikučiai gražučiai wub.gif
Atsakyti
na, mano gal kiek kitokia istorija, nors kažkuom ir panaši... kai nuėjau pas mūsų miesto išgirtąjį giekologą, kai mn jua buvo pusė nėštumo ir aš susirgau roto virusu... norėjua įsitikinti ar viskas gerai, art as rotas nepakenks mūsų mažylei.... o ta ginius žiūrėdamas echo sako, matau gimdos atsisluoksniavimą ir Jums reikia skubiai į ligoninę gultis.... tai gerai, kad dar garsiiai išreiškė savo dvejones ,,nebent čia pas Jus mioma", tai visa laimė, kad aš pati žinojau, jog turiu tą miomą... ir pakartojau net kelis kartus iš tos ,,laimės", kad tai tikrai mioma... tai va Jums ir garusu gyd, kuris neskiria atsisluoknivaimo nuo miomos, o jau paratūra jo bene geriausia visame mieste, nes dirba savo privačioje klinikoje...
Atsakyti
Pasitaiko ir tokiu atveju..su vyru labai norejom vaikelio tad vis stengiames jo susilaukti,galiausiai nesulauskusi menesiniu ir paisariusi testa pasakiau vyrukui gera zinia,zinoma abu apsidziaugem smile.gif)))))) tongue.gif bigsmile.gif susiruosusi nuejau pas ginekolga kuris mane apziurejas mane,siaubingai prigasdino kad gresia persileidimas ir viskas tragiskai blogai turejau skubiai tyrimus darytis ligoninej..pasidariau tyrimus ir pasirodo viskas gerai mano mazyliui,jis ten vystosi ir auga sveikas smile.gif mirksiukas.gif Beje mano nestume gydytojas apsiriko net pora savaiciu smile.gif mano nykstukas mano pilvuke auga jau 8savaitele smile.gif nestuke.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičius Jūsų istoriją, pasidarė man pačiai šiek tiek baisu. Kelias dienas skaudėjo šoną, nuėjau pas ginekologę, pasakė, kad uždegimas ir reikia gultis į ligoninę. Tai va dabar ir guliu ir leidžia antibiotikus, bet nieks net nepaklausė ar galiu būt neščia, o šiandien turėjo prasidėt mmm, kurių nėra....
Atsakyti
Antibiotikai antibiotikams nelygu, nesigąsdinkit be reikalo net ir tuo atveju jei yra nėštumas, kartais uždegimo negydymas gali daugiau žalos pridaryt nei antibas. ;] O ir vaikutis gryno antibo juk negauna.
Dėl galimo nėštumo vis tik pasidarykit testą ar pasisakykit gydytojui, jei reikia - kai kurie antibiotikai gali būti keičiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 30 rugpjūčio 2012 - 18:20