QUOTE(flight @ 2008 10 02, 13:31)
Kodėl? Pirtelės pakanka mažutės, šeimyninės, o baseinas man reikalingas tam, kad jame plaukčiau. Nes šiaip įlipti galiu ir į vonią. Nemėgstu baseinų, kuriuose neįmanoma plaukti.
Nežinau, ar prabangus rajonas, man tas visai nerūpi (kaip pirkom sklypą, labiausiai rūpėjo atstumas iki tam tikrų taškų ir susisiekimas). O net jei ir būtų prabangus

, tai kas draudžia jame pasistatyti visai visai paprastą namuką?
Keisti tie jusu poreikiai...

Logika mazdaug tokia: "man BMW X5 naujas per brangus, jei negaliu ipirkti tokio, tai nepirksiu ir Nissan Micra, geriau i darba eisiu pesciom". Keista, kad zmones mazus baseinus isirengineja, turbut jie nelabai supranta, kad jei namuose norima isirengti baseina, tai jis butinai turi buti 10x20, nes kitaip kokia "ponia pricese" paplaukioti negales
Na jei sakote, kad jusu rajonas geresnis uz Santariskes, tai pasakykite koks tai rajonas

As manau, kad jus kai pirkote sklypa jums rupejo ne atstumas iki tam tikru tasku, o kaina...

Visais laikais sklypu kainos priklause, ne nuo tam tikru, jusu minimu "mistiniu" tasku, o nuo konkreciu faktu: zemes paskirties, komunikaciju, atstumo nuo centro. O jei perkate sklypa Lentvaryje ir norite cia pavaizduoti, kad jis yra geresnis uz sklypa Santariskese, tai apie tai net diskutuoti neverta. Zinau, vos keleta rajonu Vilniuje geresniu uz Santariskes. Ne paslaptis, kad sklypo geruma nusako kaina, kuria labai nesunkiai galima palyginti
Man tai labai panasu i burtus, bandote kazka pavaizduoti bet nelabai iseina...
Viena aisku, kad nuomojamas namas uz 3000 Lt Santariskese yra geroje vietoje, gerai sutvarkytas ir prie viso to baseinelis dar yra. Kad ir ka jus cia berasytumete, faktas kaip blynas - siandien nama pigiau issinuomoti, nei pirkti su paskola.
P.S. taip ir neatsakete i klausima, tai kiek gi ten jusu tame prestiziniame rajone kainuoja namai, kuriuos galima isnuomoti uz 7000-8000 Lt. Pasiziurejau Rieseje, uz prastesniu namu nuoma prasoma nuo 4000 iki 8000 Lt. Na ir ka, tipo Riese dabar yra geresnis rajonas uz Santariskes?