Įkraunama...
Įkraunama...

SRIUBOS sriubytės

sveikute,
gal zinote kaip pagaminti surio sriuba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilium @ 2009 04 16, 20:30)
Išbandžiau Giedriaus kreminę grybų sriubą  wub.gif  tik dar įdėjau smulkiai tarkuotą morkytę ir grybų padažo įlašinau..


Labai skani turetu buti, recepta jau issisaugojau ir butinai isbandysiuuser posted image
Atsakyti
Zirniene su desrelem

user posted image

Mum labai patiko, nes primine zirniui kose su sonine skoni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 04, 17:12)
Zirniene su desrelem

user posted image

Mum labai patiko, nes primine zirniui kose su sonine skoni  biggrin.gif


ką tik sukirtau pilną bliūdą wub.gif labai skani sriubytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2009 05 05, 11:55)
ką tik sukirtau pilną bliūdą  wub.gif  labai skani sriubytė  thumbup.gif

Smagu, kad ir tau patiko thumbup.gif
Atsakyti
kazkaip zirniais pakvipo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1995 @ 2009 05 01, 20:35)
sveikute,
gal zinote kaip pagaminti surio sriuba? g.gif


Labas vakarėlis,
aš žinau kaip daryti vokišką sūrio sriubą...
Reikia poro, pievagrybių, faršo, sultinio ir lydyto sūrelio, aš dedu du pakelius...
Užvirti sultinį, įdėti porus, pavirti kol jie suminkštės, po to įdėti supjaustytus pievagrybius ir pakepintą faršą (kepinu be jokių riebalų ir prieskonių) pavirti 5-10min ir tada dėti sūrelį ir virti kol išsilydys... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pravda @ 2009 05 11, 21:35)
Labas vakarėlis,
aš žinau kaip daryti vokišką sūrio sriubą...
Reikia poro, pievagrybių, faršo, sultinio ir lydyto sūrelio, aš dedu du pakelius...
Užvirti sultinį, įdėti porus, pavirti kol jie suminkštės, po to įdėti supjaustytus pievagrybius ir pakepintą faršą (kepinu be jokių riebalų ir prieskonių) pavirti 5-10min ir tada dėti sūrelį ir virti kol išsilydys...  4u.gif

mmm turetu buti skanu..... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pravda @ 2009 05 11, 21:35)
Labas vakarėlis,
aš žinau kaip daryti vokišką sūrio sriubą...
Reikia poro, pievagrybių, faršo, sultinio ir lydyto sūrelio, aš dedu du pakelius...
Užvirti sultinį, įdėti porus, pavirti kol jie suminkštės, po to įdėti supjaustytus pievagrybius ir pakepintą faršą (kepinu be jokių riebalų ir prieskonių) pavirti 5-10min ir tada dėti sūrelį ir virti kol išsilydys...  4u.gif


šiandien išbandžiau thumbup.gif tikrai nuostabi sriubytė 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos kulinares 4u.gif
Noriu pasidalint ir as savo isbandytais receptukais,tik as nemoku nuotraukyciu ikelt blush2.gif
Cia musu megstama sriuba:
Svieziu kopustu ir grybu sriuba

500g.mesos,sauja svieziu grybu,0,5 guzes kopusto,3-4 bulves,morka,svogunu laisku,saliero sakele,sviesto,2 lauro lapeliai,keli pipiru zirneliai.Skaninti:grietine,prieskoniu misiniu.
Mesa ir bulves supjaustykite nedideliais kubeliais,berkite i verdanti vandeni ir isvirkite sultini.Tuo metu,kol verda sultinys,svieste apkepkite morkas sutarkuotas per burokine tarka,susmulkintus svogunu laiskus(galima ir svogunus,nebutinai laiskus) ir sviezius grybus.Supjaustykite kopusta.I sultini dekite ka apkepinote,kopusta,saliero sakele,lauro lapelius ir pipirus.Dar pavirkite.Skaninkite priskoniais ir grietine.Skanaus smile.gif
Tikiuosi jums taip pat patiks,kaip ir mums mirksiukas.gif
Atsakyti
Viena variacija gazpacho tema

Trumpai pakepinti tris pomidorus, pusę svogūno, pusę paprikos, dvi skilteles česnako, paskrudinti baltos duonos be plutos.
Susmulkinti, taip pat trumpą agurką, avokadą.
Įdėti druskos, pipirų, įpilti pagal skonį sultinio, vandens, aliejaus, pomidorų sulčių.
Taip pat galima įdėti poro, saliero šaknies.
Paskaninti grietine, tiekti


user posted image
Atsakyti
Gal kas zino kaip virti cili sriuba tokia kaip kaune verda Tetules sriubineje? Su pupelem, jautiena.. vienzo labai skani smile.gif
Atsakyti