Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 12:19)
Ant paakiu negalima tepti sunkaus (krempudru, mineraliniu pudru), dazniausiai tai dar labiau isryskina patinima ir subega i rauksleles. As tepu NIVEA toniniu drek. kremu juos.  Tai gan gerai pamaskuoja ryte patinusius paakius, nors siaip neturiu problemos su jais. Tada ir oda gaiviai atrodo, o paakiai nesunkus mirksiukas.gif



koks cia Nivea toninis? gal be beautiful?
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 09 21, 13:23)
koks cia Nivea toninis? gal be beautiful?


Jo, tas pats
user posted image
Atsakyti
Dior Skinflash man pats paciausias good.gif labai lengvas, atrodo nieko nepatepa net, paciau efektas akivaizdus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 09 21, 15:42)
Dior Skinflash man pats paciausias good.gif labai lengvas, atrodo nieko nepatepa net, paciau efektas akivaizdus  bigsmile.gif


Lengvas ta prasme tekstura savo?Skystesnis? Ar sviesina kiek paakius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Praeivė @ 2008 09 21, 15:23)
Lengvas ta prasme tekstura savo?Skystesnis? Ar sviesina kiek paakius? g.gif

Lengvas jis, skystokas, pasviesina paakius, tokie atsigave, kelias dienas nesidaziau kazkaip juo, tai pasidarius makiaza pirma mintis buvo - jetus, kiba neissiemiegojau, paskui atsiminiau kad pamirsau highliteri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2008 09 21, 11:36)
Labai pamegau netycia ismeginus is mienralines kosmetikos PEACH maskuokli. Tinka visiems odos atspalviams, puikiai laikosi ir leika nepastebimas  mirksiukas.gif Ji naudot geriausia pabaigoj makiazo, ne taip kaip kitas. Toki buda isradau pati (turiu omeny butent sia priemone) ir efektyvumas pasitvirtino 100%(bent siuo momentu, veliau gal dar ka geresnio ismeginsiu  smile.gif ). Nesubega, neisryskina rauksliu, gerai issilaiko ir puikiai maskuoja.

Kur ji galima isigyti?
Gal kuri jau esate isbandziusios zurnaluose reklamuojama GARNIER maskuokli?

Atsakyti
QUOTE(mijamaja @ 2008 09 21, 17:44)
Kur ji galima isigyti?
Gal kuri jau esate isbandziusios zurnaluose reklamuojama GARNIER maskuokli?

o Garnier maskuoklis paakiu yra? ar nemaisai su kremuku?
Atsakyti
QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 13:35)
Jo, tas pats
user posted image


turiu sita, bet nedrisciau ant paakiu tepti, juk ten daug alkoholio yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 12:19)
Ant paakiu negalima tepti sunkaus (krempudru, mineraliniu pudru), dazniausiai tai dar labiau isryskina patinima ir subega i rauksleles. As tepu NIVEA toniniu drek. kremu juos.  Tai gan gerai pamaskuoja ryte patinusius paakius, nors siaip neturiu problemos su jais. Tada ir oda gaiviai atrodo, o paakiai nesunkus mirksiukas.gif

Va čia ir nesutiksiu: kelias dienas atvaikščiojau su EM mineraliniu maskuokliu ir mineralke užteptais paakiais ir su krempudra nėr ko lygint... krempudra man paprastai subėga.

QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 13:35)
Jo, tas pats
user posted image


Oi, šitas dalykas tai man blogis.... klaiki spalva ir gabalais tepasi doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 09 21, 20:02)
turiu sita, bet nedrisciau ant paakiu tepti, juk ten daug alkoholio yra  doh.gif


Kai prisiskaitau jusu ivairiu pastebejimu, sededama mintyse islemenu "ai jooo..." doh.gif.... ir tada tenka visa turima kosmetika pakeist nauja biggrin.gif

QUOTE(jadzka @ 2008 09 21, 20:52)
Va čia ir nesutiksiu: kelias dienas atvaikščiojau su EM mineraliniu maskuokliu ir mineralke užteptais paakiais ir su krempudra nėr ko lygint... krempudra man paprastai subėga.
Oi, šitas dalykas tai man blogis.... klaiki spalva ir gabalais tepasi doh.gif:


As pati turiu mineralines pudros, bet man rodos, kad mineraline, kad ir kokia butu vistiek paakiuose subegs ir rauksleles...ar klystu?

O del Nivea sito toninio kremo tai nesu labai kritiska...Na tik dabar del alkoholio kai perskaiciau susizgribau, kad tikrai negerai...Nebezinau dabar isvis ka tept ant to veido. Ai...gal nieko nebetepsiu. Uzteks vandens Avene thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avene: 21 rugsėjo 2008 - 20:57
QUOTE(Dasha @ 2008 09 21, 19:47)
o Garnier maskuoklis paakiu yra? ar nemaisai su kremuku?

Taip,tikriausia ten kremukas balinantis blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 09 21, 11:39)
Kelias dienas tepiau EM Perk me up mineraliniu maskuokliu, paskui ant viršauws mineraline pudra. Na išsilaikė puikiai, nesubėgo į raukšleles. Kol kas 10 balų. (Tik bijau prisikarksėt...)



kas cia per mineraline kosmetika ir kur jos gaut? g.gif
Atsakyti