Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

QUOTE(Avene @ 2008 09 21, 21:56)
Kai prisiskaitau jusu ivairiu pastebejimu, sededama mintyse islemenu "ai jooo..."  doh.gif.... ir tada tenka visa turima kosmetika pakeist nauja biggrin.gif
As pati turiu mineralines pudros, bet man rodos, kad mineraline, kad ir kokia butu vistiek paakiuose subegs ir rauksleles...ar klystu?

O del Nivea sito toninio kremo tai nesu labai kritiska...Na tik dabar del alkoholio kai perskaiciau susizgribau, kad tikrai negerai...Nebezinau dabar isvis ka tept ant to veido. Ai...gal nieko nebetepsiu. Uzteks vandens Avene thumbup.gif

Va kas įdomiausia nesubėga (svarbiausia jos nepadauginti....) O tas Nivea kremas man asmeniškai klaikus tikrai buvo: tepėsi labai prastai ir pats kaip iš gabalų sudarytas, dar kimšo poras ir pan. po kokių 3 pabandymų keliavo lauk.

QUOTE(WeGa @ 2008 09 22, 00:43)
kas cia per mineraline kosmetika ir kur jos gaut?  g.gif


www.everydayminerals.com o paakiams turiu Perk me up maskuoklį (jis matinis švelniai rausvos spalvos, ir nesimato, kad tepta kažkas, tarsi susigeria į odą). Dar parkeliauja ir keli kiti maskuokliai, tai rinksiuos ką nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 09 22, 09:41)
Va kas įdomiausia nesubėga (svarbiausia jos nepadauginti....) O tas Nivea kremas man asmeniškai klaikus tikrai buvo: tepėsi labai prastai ir pats kaip iš gabalų sudarytas, dar kimšo poras ir pan. po kokių 3 pabandymų keliavo lauk.



o man tai kaip tik nekemsa visai poru...be to, dar parasyta, jog nekemsa jis. Gal tu senesne jo versija pirkai? Nes anksciau kitokia pakuote buvo jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avene: 22 rugsėjo 2008 - 15:46
QUOTE(jadzka @ 2008 09 22, 08:41)
Va kas įdomiausia nesubėga (svarbiausia jos nepadauginti....) O tas Nivea kremas man asmeniškai klaikus tikrai buvo: tepėsi labai prastai ir pats kaip iš gabalų sudarytas, dar kimšo poras ir pan. po kokių 3 pabandymų keliavo lauk.
www.everydayminerals.com o paakiams turiu Perk me up maskuoklį (jis matinis švelniai rausvos spalvos, ir nesimato, kad tepta kažkas, tarsi susigeria į odą). Dar parkeliauja ir keli kiti maskuokliai, tai rinksiuos ką nors smile.gif



Jadzka, o tas Perk me up maskuoklis taip pat is everyday minerals ar cia kokios kitos kompanijos? 4u.gif

as turiu ta nemokama bandomaji rinkinuka is EM, dar nebandziau maskuokliu, bet jei jie tinkami paakiams ir beto gerai maskuoja - reiks isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2008 09 22, 16:51)
Jadzka, o tas Perk me up maskuoklis taip pat is everyday minerals ar cia kokios kitos kompanijos?  4u.gif

as turiu ta nemokama bandomaji rinkinuka is EM, dar nebandziau maskuokliu, bet jei jie tinkami paakiams ir beto gerai maskuoja  - reiks isbandyt  bigsmile.gif


jo, taip par iš EM. Pasižiūrėk jo aprašymą, rekomenduoja jį paakiams. Išvis likau l. patenkinta šita mineralke. Mano oda puikiai toleruoja ją ir gražiai atrodo ir svarbiasuia labai natūraliai wub.gif

Avene, tikrai tokį patį turėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 09 22, 18:09)
jo, taip par iš EM. Pasižiūrėk jo aprašymą, rekomenduoja jį paakiams.  Išvis likau l. patenkinta šita mineralke. Mano oda puikiai toleruoja ją ir gražiai atrodo ir svarbiasuia labai natūraliai  wub.gif 

Avene, tikrai tokį patį turėjau ax.gif



As irgi kazkada emiau paakiu maskuokli is EM. Nepamenu kaip spalva vadinosi, kazkoks geltonas (specialiai paakiams maskuot skirtas). Nu tai cia vienintelis daiktas, ko is EM visiskai nenaudojau. Totali nesamone - jei maziau uzdedi nieko nemaskuoja, daugiau - tai kaip miltais apibarstyta doh.gif Uzsideda ziaariai netolygiai ir i rauksleles subega (paprasta krempudra man nesubega per visa diena). Beje, maskavimui naudojau tam skirta BE sepeteli.
Pati jau nebesugalvoju, ka as galejau daryt netaip, kad efektas gavosi tragiskas blink.gif Matyt, cia kaip ir visur, kalbant apie kosmetika - kas vienam tinka, kitam - tikra tragedija...
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 09 23, 14:26)
As irgi kazkada emiau paakiu maskuokli is EM. Nepamenu kaip spalva vadinosi, kazkoks geltonas (specialiai paakiams maskuot skirtas). Nu tai cia vienintelis daiktas, ko is EM visiskai nenaudojau. Totali nesamone - jei maziau uzdedi nieko nemaskuoja, daugiau - tai kaip miltais apibarstyta doh.gif  Uzsideda ziaariai netolygiai ir i rauksleles subega (paprasta krempudra man nesubega per visa diena). Beje, maskavimui naudojau tam skirta BE sepeteli.
Pati jau nebesugalvoju, ka as galejau daryt netaip, kad efektas gavosi tragiskas  blink.gif Matyt, cia kaip ir visur, kalbant apie kosmetika - kas vienam tinka, kitam - tikra tragedija...


Tai gelsvas yra sunlight corector. Šiandien ir tą gavau: tai galėsiu palyginti ax.gif Bele gavauir Eye Kabuki šepetėlį, tai ant rankos pabandžiau juo dažyti: puikiai dengia. Tosk jausmas, kad sugeria miltukus į save ir pasiskirsto ant odos gražiai thumbup.gif:
O tu tepei ant kremu teptos odos anr kaip?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 09 23, 15:01)
Tai gelsvas yra sunlight corector. Šiandien ir tą gavau: tai galėsiu palyginti ax.gif  Bele gavauir Eye Kabuki šepetėlį, tai ant rankos pabandžiau juo dažyti: puikiai dengia. Tosk jausmas, kad sugeria miltukus į save ir pasiskirsto ant odos gražiai thumbup.gif:
O tu tepei ant kremu teptos odos anr kaip?


Bandziau ir ant kremo, ir ant plikos odos - abiem atvejais nieko gero.... Tiksliai, sunlight ir vadinosi...tai man vat lygiai tokia geltona spalva ant odos ir uzsidejo - visiskai neisigere i oda....
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2008 09 23, 15:20)
Bandziau ir ant kremo, ir ant plikos odos - abiem atvejais nieko gero.... Tiksliai, sunlight ir vadinosi...tai man vat lygiai tokia geltona spalva ant odos ir uzsidejo - visiskai neisigere i oda....


Na ant rankos patepiau dabar su šepetėliu, tai iškart dar matėsi miltukai, bet po minutės tarsi susigėrė į odą ir balzgana oda gavos tokia. Ant viršaus būtinai reikia dengti dar ir Mineralinę pudrą, kad sulyginti spalvą... Bet pasidengia gražiai ax.gif o tas Perk me už ta daugiau rausvas, bet irgi susigeria. O jei subėga į raukšleles tai gal kremo per daug tepi? nes man visiškai nesubėga nieaks. Pabandyk tepti ant toniku padrėkintos odos ir su kabukio šepetėlių (na lengvai, kad teptųsi, nestoras sluoksnis).
Atsakyti
Maskuojam maskuojamuoju piestuku. Konkreciai naudoju Clarins maskuokli,bet nieko labai ispudino...Pabaigus bandysiu pirkt mineralini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja85 @ 2008 09 23, 17:37)
Maskuojam maskuojamuoju piestuku. Konkreciai naudoju Clarins maskuokli,bet nieko labai ispudino...Pabaigus bandysiu pirkt mineralini smile.gif

O kokie tie mineraliniai,kur ju buna pirkti? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(mijamaja @ 2008 09 23, 22:22)
O kokie tie mineraliniai,kur ju buna pirkti? blush2.gif


Kolkas as pati ant ju naujoke...Dabar laukiu pudros ir skaistalu is Bare Escentuals,nes vakar tik uzsisakiau smile.gif Maciau ten ir maskuoklis berods yra,tai pribaigsiu savo ir jei liksiu patenkinta ta pudra is skaistalais,pabandysiu ir maskuokli nusipirkt rolleyes.gif

Per google buvau issimetus cia SM tema apie mineralines pudras,buvo dvi bet dabar jos uzdarytos,bel zinuciu skaiciaus,o 3 neradau,arba nemoku ieskot blush2.gif Yra tema mineraline kosmetika,tai gal ten tu temu tesinys,tai nueik pasiskaityk...
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2008 09 21, 10:36)
Labai pamegau netycia ismeginus is mienralines kosmetikos PEACH maskuokli. Tinka visiems odos atspalviams, puikiai laikosi ir leika nepastebimas  mirksiukas.gif Ji naudot geriausia pabaigoj makiazo, ne taip kaip kitas. Toki buda isradau pati (turiu omeny butent sia priemone) ir efektyvumas pasitvirtino 100%(bent siuo momentu, veliau gal dar ka geresnio ismeginsiu  smile.gif ). Nesubega, neisryskina rauksliu, gerai issilaiko ir puikiai maskuoja.

O cia is kurios mineralines serijos? EM, BE, ar dar okios kitos? man aktualu, nes paakiai tai pas mane kraupuma- kaip su " fingalais" atrodau. doh.gif Ypac paskutiniu metu problema paastrejo doh.gif Tai vat domina, kazkas lengvo, kad i rauksleles nesubegtu schmoll.gif
Atsakyti