Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

QUOTE(raimaa @ 2008 10 07, 12:24)
As naudoju Faberlic Neoskin maskuojamaji paakiu krema 4u.gif


faberlic kataloge jis pavaizuotas kaip paprastas kremukas paakiams, be spalvos... nesuprantu, kaip jis gali maskuoti tamsius paakius, jei jis bespalvis g.gif
jis skirtas tik lyginti raukslelems ir po to dar naudoti paakiu maskuokli su spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 14 lapkričio 2008 - 19:19
Ką man pasiūlytumėt?Nuo mano vidinio akies kampučio lanku link skruosto - tamsi linija...Kaip ir su kuo ją maskuoti?Uždėjus tą pačią krempudrą, su kuria tepu veidą, atrodo dar baisiau doh.gif
Atsakyti
Man tai gerai maskuoja Estee lauder kur vienoj pusėj tušas, kitoj maskuoklis. thumbup.gif
Ir paskui dar uždedu ant viršaus TBS maskuokli (kadangi jis sviesesnis, tai toki svytejima suteikia). Tai vat. blush2.gif
Atsakyti
na TAI juk pilna yra visokiausiu kremu concealeriu maskuojanciu tereik issirink kuris patinka, pagal spalvytes, kokybe, kaina, galimybes ir t.t.
bet nepamirst svarbu ir tepti paakiu oda visokiais kremukais, pries rauksliniais ir labai itakos duoda kaukes paakiams - tiesiog skaistina oda..
Atsakyti
Renkuosi paakiu maskuokli is Everyday Minerals, noriu,kad suteiktu skaistumo, svytejimo ir pamaskuotu tamsius paakius. Gal kas rekomenduos toki?
EM paakiu maskuokliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 10 20, 14:08)
vis tik EM Perk me up paakiu maskuoklis nepamainomas - graziai dengiasi, nesubega i rauksleles ir atrodau pailsejusi  drinks_cheers.gif


Ar tikslus pavadinimas sis Aussie Perk Me Up Concealer ?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 09 30, 22:46)
Ar tikslus pavadinimas sis Aussie Perk Me Up Concealer ?


Manau apie Abbots Perk me už kalbama ax.gif Jei tavo oda nėra labai šviesi - tai turėtų tikti. mano tokia ala gelsva ir vidutinio tamsumo, tai pudras perku iš Medium kategorijos arba Sand spalvos ar pan. Tai šitas maskuoklis idealus amn.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 10 01, 07:52)
Manau apie Abbots Perk me už kalbama ax.gif Jei tavo oda nėra labai šviesi - tai turėtų tikti. mano tokia ala gelsva ir vidutinio tamsumo, tai pudras perku iš Medium kategorijos arba Sand spalvos ar pan. Tai šitas maskuoklis idealus amn.


Supratau, aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
dabar naudoju Estee Lauder Ideal Light. na man jis nelabai schmoll.gif . suteikia svytejimo, bet nelabai ka maskuoja.
Atsakyti
QUOTE(jaunuole @ 2009 10 06, 23:26)
dabar naudoju Estee Lauder Ideal Light. na man jis nelabai schmoll.gif . suteikia svytejimo, bet nelabai ka maskuoja.

siulyciau pabandyt CLINIQUE specialu paakiu maskuokli,tikrai fainas,tik daznai tu geriausiu spalvu nebuna
Atsakyti
as tai toki viena stebuklinga daikciuka atradau.... pries dedant maskuojama priemone patepu Mary Kay "Indulge Soothing Eye Gel". cia toks geliukas kuris nuima paburkima ir pamelynavima.. smile.gif ir turbut pirmas paakiu kremas kuris man nuima ir tada tepu pudryte. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hard_candy @ 2009 10 08, 18:47)
as tai toki viena stebuklinga daikciuka atradau.... pries dedant maskuojama priemone patepu Mary Kay "Indulge Soothing Eye Gel". cia toks geliukas kuris nuima paburkima ir pamelynavima.. smile.gif ir turbut pirmas paakiu kremas kuris man nuima ir tada tepu pudryte.  bigsmile.gif

as irgi tepu si mary kay kremuka,kaina nemazai,bet jo tiek tereikia biggrin.gif o jei skubu tai tepu mary kay firmos maskuokli biggrin.gif
Atsakyti