Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

Beskaitydama pagalvojau, kaip mums smagu gyventi - i kiemus ateina nykusis ruduo, o mes jau vel apie pavasari svajojam.... biggrin.gif thumbup.gif As irgi vaikstau pro savo tulpiu svogunelius ir vis paglostau zvigsniu - smagu bus juos sodinti ir laukti, kas gi pavasari is ju prazys...
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 09 11, 10:18)
Beskaitydama pagalvojau, kaip mums smagu gyventi - i kiemus ateina nykusis ruduo, o mes jau vel apie pavasari svajojam.... biggrin.gif  thumbup.gif As irgi vaikstau pro savo tulpiu svogunelius ir vis paglostau zvigsniu - smagu bus juos sodinti ir laukti, kas gi pavasari is ju prazys...

drinks_cheers.gif kadangi svoguneliu turiu su kaupu ir dar trupuruka, tai ir manes lauks azartiskas pavasaris. Kad tik netektu nusivilt, bent puse gerio isaugtu panasus i save, sakyciau butu visai vykes eksperimentas
Atsakyti
Mergaites as ne i tema, bet gal pagelbesit? Nukrito mano vaikas nuo dviracio vakar ir sako, kad skauda alkune, negali remtis, bet lanksto ta ranka, melynes nera, nepatine. Ar gali buti trukes kaulas? Ar cia tik sumusimas? Gal jeigu butu skiles ar isnires turetu sutint
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 09 11, 10:53)
Mergaites as ne i tema, bet gal pagelbesit? Nukrito mano vaikas nuo dviracio vakar ir sako, kad skauda alkune, negali remtis, bet lanksto ta ranka, melynes nera, nepatine. Ar gali buti trukes kaulas? Ar cia tik sumusimas? Gal jeigu butu skiles ar isnires turetu sutint


NEBUTINAI! Is praktikos. Man buvo skiles kaulas zastikaulio, o niekas nebuvo sutine. Paaiskino gydytojas, kad sutinsta tada, kai pazeidziama kraujagysle. Zodziu seskit i masina ir i traumpukta. Kas yra is tikruju, nustatys persviete.
P.S. Manes mama irgi niekur nenorejo vezt, liepe lakstyt ir kilnot ranka. Alia kazkaip apsisviete protas ant kitos dienos.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 20:14)
Tinka svarbu, kad būtų ne iš interneto platybių, o realios lietuviškos, žinoma tiks ir užsienietiškos jei jūs pačios fotkinot, nes internetinių per maža raiška ir netinka man.

O iki kada tau reikia? Galeciau pabandyt pereit per savo angliska kaima, jei tik su sluota manes nuo savo vartu kas nenuvarys. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(smth1 @ 2008 09 11, 11:01)
NEBUTINAI! Is praktikos. Man buvo skiles kaulas zastikaulio, o niekas nebuvo sutine. Paaiskino gydytojas, kad sutinsta tada, kai pazeidziama kraujagysle. Zodziu seskit i masina ir i traumpukta. Kas yra is tikruju, nustatys persviete.
P.S. Manes mama irgi niekur nenorejo vezt, liepe lakstyt ir kilnot ranka. Alia kazkaip apsisviete protas ant kitos dienos.

Aciu, skambinu MB registruojames ir lekiam
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 10, 16:06)
user posted image

user posted image

Viršuje nutūpė lavanda, aplink ją pabarstyti įvairūs šilokai, citrininis čiobrelis, ryškiausia gelsvai žalsva juosta - ylalapis flioksas, visu pakraštėliu prikaišiojau šliaužiančiosios šilingės. Dar už to stačio kadagio šlaitelyje viemas kitas augalėlis apsigyveno. Kol kas gal tik perkūnropės ryškiai matosi, nes jas sodinau "šeimomis", kurios dar jaunos tik nuo pernykščio rudens sužėlę buvo ir gražiai apsivaikavę.
Lauksiu pavasario, žiūrėsiu kas kaip prigijo, kaip žiūrėsis kai ūgtels ir ką reikės keisti unsure.gif


is viso sito dabar kaip as isivaizduoju smile.gif
kadugiuka is desines perkelciau salia kairiojo ir auksciau siek tiek. Akmenis ir eraicinus kaireje palikciau. Auksta kadugiuka nukraustyciau nuo kalnelio virsunes i kaire uz pirmiau cia pasodintu zemu kadugiuku ir padeciau dar viena akmeni (tipo pagrupavimas akmenu, o ne ismetymas). perkunropes iskelciau i pirma plana nuo kadugiuku siaurejancia eile i desine, butu ryskus ribojimas nuo pievutes. Lavanda isvis is cia iskleciau, kazkaip netinka ji man cia. kitus akmenis irgi nuimciau, gal palikciau ta kur pries flioksus. flioksus irgi palikciau, desiniuosius eraicinus ko gero uzkelciau ant kalniuko vietoje lavandos. nu ir silokus su ciobrais pagrupuociau priekyje, vietoj eraiciniu.
Ta prasme kairioji puse butu zalesne visus metus ir aukstesne, o einant i desine zemetu augalija.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 09 10, 14:55)
simta kartu atsiprasau  - gi prisiminiau dabar, kad tu jau buvai rasius  blush2.gif , reiks eit eilerasciu mokytis, kad skleroze atitolint (ginkmedis nepadeda...bandziau, nebent visa iki saknu sugrauzus  lotuliukas.gif ).
nu bais graziai  wub.gif , kai pasiziuri, tai atrodo, kad cia ner ka padaryt, bet kai reikia... ir stop  verysad.gif .
ojei kaip grazu tada butu - viska padaryciau, kad tik pajuoduotu ar pazaliuotu  bigsmile.gif .
ka cia gincisies - sausmedis, tai sausmedis  biggrin.gif ,
sekmes auginant eleborus  4u.gif .
cia tikra tiesa, augalai masinei prekybai - labai pigus, o ypac i pabaiga sezono kapeikas kainuoja, bet va kokia "naujove" tai kisene patustina, ale galima metus ir palaukti  biggrin.gif . Uztat LT bobuciu turgeliai - tikras rojus (beveik dykai)  thumbup.gif .



abejoju ar patiks.. tai sviesus, minkstas akmuo. Pajuodaves ar pazaliaves jis atrodo murzinas, o ne senas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 09 11, 11:09)
abejoju ar patiks.. tai sviesus, minkstas akmuo. Pajuodaves ar pazaliaves jis atrodo murzinas, o ne senas smile.gif


Pas mane yra senu jau akmenu..nu tai zinai..kaip kur, ir koks kieno skonis. Pvz. gelyne as juos pasideliojus kad patogiau prieit butu- tai jie labai naturaliai ten 'paseno', pajuodo ir atrodo gerai. Baseinelio krastuose, ten kur pazaliavo ir apsamanojo- man tinka. Ir stilius ir spalviskai, o vat ten kur pajuode..nebaisiai graziai. Ir nenusiplauna tas dalykas. Su Ace aisku nebandziau lotuliukas.gif Bet tai as filosofiskai i tai ziuriu: joks daiktas neislaiko savo pirmines isvaizdos, t.y. nebeatrodo kaip naujas po kazkiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 11, 11:08)
is viso sito dabar kaip as isivaizduoju smile.gif
kadugiuka is desines perkelciau salia kairiojo ir auksciau siek tiek. Akmenis ir  eraicinus kaireje palikciau. Auksta kadugiuka nukraustyciau nuo kalnelio virsunes i kaire uz pirmiau cia pasodintu zemu kadugiuku ir padeciau dar viena akmeni (tipo pagrupavimas akmenu, o ne ismetymas). perkunropes iskelciau i pirma plana nuo kadugiuku siaurejancia eile i desine, butu ryskus ribojimas nuo pievutes. Lavanda isvis is cia iskleciau, kazkaip netinka ji man cia. kitus akmenis irgi nuimciau, gal palikciau ta kur pries flioksus. flioksus irgi palikciau, desiniuosius eraicinus ko  gero uzkelciau ant kalniuko vietoje lavandos. nu ir silokus su ciobrais pagrupuociau priekyje, vietoj eraiciniu.
Ta prasme kairioji puse butu zalesne visus metus ir aukstesne, o einant i desine zemetu augalija.

ačiū už pasvarstymus 4u.gif išsisaugosiu tavo šį postą ir gal pavasario sulaukus ir įvertinus kaip kas prigijo ir kaip žiūrisi, pasinaudosiu patarimais mirksiukas.gif
o dėl lavandos viršuje ir pati šiek tiek abejojau, bet labai jau norėjosi kažko ryškesnio ir ilgėliau žydinčio vidurvasaryje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,namų aplinkos tvarkytojos 4u.gif
kadangi esu visai žalia šiame reikale,tai gal pagelbėtumėt blush2.gif nenoriu rašyti tam augalui skirtoje temoje,nes,bijau,atsakymo nesulauksiu doh.gif kažkoks nelabai papuliarus doh.gif
tai va,aš labai noriu turėti hortenziją sode.mano mama šią vasarą kažkur mieste iš klombos "pasiskolino" kelias šakeles,pasodino balkone ir 4 prigyjo thumbup.gif
atrodo jie dabar taip
user posted image
skaičiau internete,kad į pastovią vietą tokius reikia sodinti antrais metais.tai dabar galvoju,ką su jais žiemai daryti?sukišti visus į vieną didelį vazona ir leisti peržiemoti rūsyje g.gif ar palikti kiekvieną savo mažame vazonėlyje?
ir dar toks "durnas" klausimas: ar kiekvienas mažas augaliukas išaugins su laiku didelį krūmą (aišku,tinkamai prižiūrint) ar man juos po 2 sodinti g.gif ar net visus 4 kartu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 11 rugsėjo 2008 - 11:07
sodink juos į nuolatinę vietą, tik 1-ai žiemai teks uždengti. Dauginant sėklomis gali pasireikšti "protėvių" genai, o dauginant auginiais augalas bus toks, nuo kokio krūmo nuskinta.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 12:22)
sodink juos į nuolatinę vietą, tik 1-ai žiemai teks uždengti. Dauginant sėklomis gali pasireikšti "protėvių" genai, o dauginant auginiais augalas bus toks, nuo kokio krūmo nuskinta.


aciuks.gif o tai kaip man juos- po vieną ar po kelis sodinti kartu? g.gif
Atsakyti