Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 09:21)
Sobieskos cia zodzio irgi laukiu nes ji mano galva beveik profas tongue.gif

irnesakyk.gif baig tu, anokia as cia profe, pati po 10 kartu ikisu iskasu, pavargstu iskasinet, laikinai palieku, o nieko nera pastoviau us laikinuma. Na ka jei butu mano valia, pabreziu MANO, tai man cia ziauriai truksta tokiu augalu kaip bergenija, ajerai, viendienes,kanas cool atrodytu,vnz vyrautu tokia lapu struktura
Visas zydincias tvoros kampe rauciau lauk, ten susodinciau tai ka jau minejau, na dar ir tradeskante graziai isipiestu, man atrodo, kad ten daugiau buna pavesisi tai ir melsviu krumelis butu grazu,o paciame priekyje sodinciau ar tai kilimines ar tai vienmetes zydincias zemauges geles, kad jie neuzstotu vaizdo i vandenuka.
Kaip kad jolaxus minejo pasodinciau svyranciu, kad per akmenis rioglintusi link vandens arba ikisciau tarp akmenu kelis ozeksnius.Kadagys ziurisi graziai, bet ir jam i pora man noretusi kokio nors spygliuocio.
Bet ir tai dar visa tai realizuodama galvos neguldyciau, kad nieko nekeisiu biggrin.gif Pas mane viskas vyksta eigoje

Ir dar pamirsau svarbiausia - nuimciau priekyje eile tu smulkiu akmenu, geriau jau leisciau zemei susijungti su zoles kantu ir taip apie visa tvenkinuka, na jei kur tiktu dar pavieni ale kaip nusiridenusi akmeni pamesciau. Priekyje maciau perkunropes grazu, tai salia ju dar marga uolaskele pasodink, sliauziantis silokas graziai i zole isliauztu kazkuriuo tai rakursu. Vnz. susipirk daugmaz visus augalus ir pamrgink susidelioti kad turetum vaizda, o tada jau ir kniskis pasiraitojus rankoves mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 12 rugsėjo 2008 - 09:22
Na va sobieska ir tau aciu uz pasisakymus. tikrai pravers. akmenuku eiles jau nera tikrai. ten isikurusios perkunropes (tik siemet labai jas man islese varnos-sarkos), viename kamputyje iisau siloka bet jis nelabai gerai ten laikosi, gal zeme per prasta g.gif . na o ten kur stiebine roze tai ir sakiau kad visas geles lauk noriu mest tik roze palik bet ir tai dabar jau klausimas g.gif blush2.gif
Atsakyti
aplink stiebinę rožę levandų prisodinčiau daug daug ( čia kol pačiai tokia mintis neatsibodo, peršu laugh.gif ) ir priešingoje kadagio pusėje ( prie kitos tvoros kraštinės) dar vieną kadagi šliaužiantį pažeme ir vieną koloninį. O iš priekio apsiribočiau tik keliais, vienas kitą žydėjimu papildančiais žemaūgiais augalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 12 rugsėjo 2008 - 09:36
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 10:27)
Na va sobieska ir tau aciu uz pasisakymus. tikrai pravers. akmenuku eiles jau nera tikrai. ten isikurusios perkunropes (tik siemet labai jas man islese varnos-sarkos), viename kamputyje iisau siloka bet jis nelabai gerai ten laikosi, gal zeme per prasta g.gif . na o ten kur stiebine roze tai ir sakiau kad visas geles lauk noriu mest tik roze palik bet ir tai dabar jau klausimas g.gif  blush2.gif

Supranti, as esu salininke tu zmoniu, kurie galvoja, kad prie vandens daugiau turetu buti zaliuojanciu, negu zydinciu augalu, todel daugiau ir akcentavau pagal savo ismone,tiesa smilgas priskiriu prie zaliuojanciu biggrin.gif o zydinciu klombos turetu buti jau kur nors kitur sutelktos ax.gif aisku jei turi sklype vietos apsciai rolleyes.gif
PS jei meginsi mano varianta, tai tikrai roze atkelk salia kadagio, ji tarp lapuociu schmoll.gif
ir dar nekrauk daug spygliuociu prie vandens ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 12 rugsėjo 2008 - 09:42
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 10:07)
beje jolaxus kiek pamenu tu is rieses? gal turi kokiu atliekamu gelyciu, kurios cia tiktu, mielai priglausciau.

tai prašom į svečius, šį bei tą tikrai rasčiau prapešti. Šiandien dar viena "konkurentė" lyg svarsto užsukti, tai kuri pus pirmesnė ta nusems grietinėlę biggrin.gif nieko labai mandro aišku neturiu, tačiau priėjo rankos iki vieno mažai tvarkyto eksperimentinio gėlyno, tai ten bardakėlį galima retinti.
Beje, iš įvairių paminėtų gėlių pas mane būtų margalapė žiemė, vaisgina, bergenija, gal dar už ko akis užkliūtų.
Brūkštelk až, jei ketinimus norėtum konkretizuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad mazdaug isivaizduotum ka siuliau sodinti prieky, va sitoj nuotraukoj matosi
Margoji uolaskele (zydi) salia sliauzianti silinge, matosi ir margosios melsves lapai, prieky perkunropes (tu jas kiek zinau pazysti biggrin.gif )uz silinges levandos krumas
user posted image
o is tos nuotraukos gali pamatyti, kad spygliuociai tik keli ir tai tik toleliau nuo vandens.Matosi bergenija, tradeskante
user posted image
Atsakyti
ingerele imesk nauja foto po tavo vasariniu patvarkymu, nes dbar is senos foto dar isivaizduoti ka nuemei ir dar isivaizduoti ka galima prideti .... smile.gif
o gal ten ir nieko nereikia, gal jau ten idealu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 12, 12:19)
ingerele imesk nauja foto po tavo vasariniu patvarkymu, nes dbar is senos foto dar isivaizduoti ka nuemei ir dar isivaizduoti ka galima prideti .... smile.gif
o gal ten ir nieko nereikia, gal jau ten idealu smile.gif



gerai foto imesiu tik po savaitgalio nes dabar neturiu blush2.gif
Atsakyti
Va sitas augalas graziai lipa ant akmenu tik pavadinimo nezinau, tai kas zinot jau saukit garsiai biggrin.gif tiesa rudeni as ji pasuksiu kitu kampu, noriu kad ne i vandeni slinktu, o ant tos akmenu kruvos link zidinio ropotu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 12, 12:13)
Kad mazdaug isivaizduotum ka siuliau sodinti prieky, va sitoj nuotraukoj matosi
Margoji uolaskele (zydi) salia sliauzianti silinge, matosi ir margosios melsves lapai, prieky perkunropes (tu jas kiek zinau pazysti biggrin.gif )uz silinges levandos krumas
user posted image
o is tos nuotraukos gali pamatyti, kad spygliuociai tik keli ir tai tik toleliau nuo vandens.Matosi bergenija, tradeskante
user posted image



na sobieska aciu notworthy.gif tikrai pabandysiu kazka tokio sukurti kaip pataret. Po savaitgalio jei pavyks kazka padaryt mirksiukas.gif as ikelsiu foto
Atsakyti
Sobieska vaizdeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 11:20)
gerai foto imesiu tik po savaitgalio nes dabar neturiu  blush2.gif

Ar ir tu turi tik savaitgaline sodyba, ar pas tevukus tik gryzti ax.gif

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 09 12, 11:41)
Sobieska vaizdeliai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif Cia tik maza dalele to, ka jau demonstravau forume ax.gif kai kas pastebes , kad ir vel... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 11:22)
na sobieska aciu notworthy.gif  tikrai pabandysiu kazka tokio sukurti kaip pataret. Po savaitgalio jei pavyks kazka padaryt  mirksiukas.gif as ikelsiu foto

bigsmile.gif zinok, tikrai labai linkiu sekmes ir gero oro bei su nekantrumu lauksiu pirmadienio mirksiukas.gif
Atsakyti