Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(sobieska @ 2008 09 11, 13:21)
Zinau, skaiciau biggrin.gif , bet as nei vienos peles nesu savo sklype sutikusi,

Įsivaizduoju: Sobieska supasi ant savo sūpynių, ir išeina dvi pelytės už rankų susikibusios iš urvo pasivaikščioti, prieina prie sobieskos, pasisveikina... lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai kasdien gi nebūni sodyboje, kaip supratau; be to, ar savo katei [jei tokią laikai ir ji ''kieminė''] bandei dienelę kitą ''šarikų'' neduot, kad prisimintų plėšrūniškus inkstinktus? pamatytum vaizdelių [apvalgytų pilkų padarėlių] cool.gif
Aišku, nebūtinai tos pelės puls tuos svogūnėlius graužt 4u.gif

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 11, 13:41)
aciu uz ats. o tulpes irgi i rugscia dirva sodinti?

NE, tulpes ne schmoll.gif
viržiai rūgščiamėgiai.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 15:02)
Įsivaizduoju: Sobieska supasi ant savo sūpynių, ir išeina dvi pelytės  už rankų susikibusios iš urvo pasivaikščioti, prieina prie sobieskos, pasisveikina... lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai kasdien gi nebūni sodyboje, kaip supratau; be to, ar savo katei [jei tokią laikai ir ji ''kieminė''] bandei dienelę kitą ''šarikų'' neduot, kad prisimintų plėšrūniškus inkstinktus? pamatytum vaizdelių [apvalgytų pilkų padarėlių] cool.gif
Aišku, nebūtinai tos pelės puls tuos svogūnėlius graužt 4u.gif
.

Va, va ir as taip pamaniau, kai ne viena padla neatejo pasilabinti biggrin.gif Sodyboje bunu tik savaitgaliais, konkreciai nuo 8,00 iki 19,00 panirusi zemeje. 19.01 visa atsiduodu draugams vacation4.gif Mama turi 3 men.toki kvaila siamo katina, kuris ilipt i medi ilipa, o islipt nemoka.Patampo jis mums nervus kai is namu i lauka pabega, nes moka atsidaryt visas duris doh.gif , uztatai ir visa susikaupusia neapykanta ant kitu katinu isliejam šaratu pagalba
Atsakyti
11 darbo valandu ir dar savaitgaliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 13:54)
Srove, tai tu nepergyvenk, kuo įvairiasnių spalvų bus, tuo įdomiau. A vdrug naują rūšį turėsi, paskui galėsi savo vardu pavadinti ( aš taip daryčiau  blush2.gif )

Nu jo, taip pavadinimu geliu nezinau, o cia jau sansas bent viena prisiminti, savo varda dar zinau tongue.gif biggrin.gif
Prie to pacio dar pasakysiu, kad nesugalvotumet koki karpi didziuli isileisti i baseineli, kaip, kad padare MB doh.gif .Sakau nues mano lelija, tai jis sugalvojo uztverti ja sieteliu, o jis gudruolis kiekviena ryta jau budavo ten, prie jos, nu nesuprantu tik kaip, o pries kokia valanda jis jau gulejo ant zoles, kaip parsas, kai isejau i kiema, mano lempos sukrite i baseineli, dar nespejau susigaudyti, kas vyksta blink.gif Pasirodo kazkieno katinas sauniai pasidarbavo, nu ale kaip toki sunkenybe istrauke ir kaip jo nesuede dar tebera mysle g.gif bigsmile.gif Skani bus vakariene lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 14:15)
tulipa viridiflora ''sh..o  srove''
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
plius atsparios kurkliams  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Srove, cia juokelis  4u.gif

Baik biggrin.gif, zinau as tuos juokelius, kad paskui verkti nereiketu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
čia tas valgomas karpis? blink.gif Greičiausiai ne katino darbas, o žuvei oro trukt pradėjo, tai pati ir iššoko iš baseinėlio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 17:14)
čia tas valgomas karpis?  blink.gif Greičiausiai ne katino darbas, o žuvei oro trukt pradėjo, tai pati ir iššoko iš baseinėlio  tongue.gif

Jo valgomas ax.gif Kad ryte jau pastebejau iskapstyta prie lempuciu, nu nejaugi jis ten sokinejo pirmyn atgal g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 11, 13:36)
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!  blink.gif


kairaudona su zalia susimaiso gaunasi paprasciausia ruda.. kam teko tapyti - zino smile.gif
o jei gamtoje - tai labai grazu, kaip musu veliava tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 11 rugsėjo 2008 - 16:24
QUOTE(Srove @ 2008 09 11, 16:12)
Baik biggrin.gif, zinau as tuos juokelius, kad paskui verkti nereiketu tongue.gif  biggrin.gif

4u.gif o jei rimtai, tai postu...
na, kur balta spalva, jei raudonai ir nusidažys, na tai dar nieko, bet tai kokia spalva gaunas, kai raudona su žalia susimaišo - siaubas!

...Sraunius pajuokavo. Sodink tas skirtingų spalvų ir veislių tulpes kokiais nori raštais ir atstumais, ar išvis be atstumų. DRĄSIAI, tikrai nepradės spalvos lietis. [ir nauja veislė vargu ar susikryžmins tokiu būdu lotuliukas.gif ]
Juk ir svogūnėlių ''mixai'' parduodami.
Kas dėl ''kitokių'' nei ant pakuotės spalvų, Sraunius jau visai rimtai minėjo tulpių gaunamos šviesos įtaką.
T.p. neiškasinėjamos veislinės tulpės kinta, į negerąją pusę... [nors dėl skonio nesiginčijama lotuliukas.gif ]
Dar pavasarį Knifofijos patarimas super buvo atvejui, kai reik iškasinėt nudžiūvusius tulpių stagarus, ir jau nebežinome, kokios spalvos žiedai ten buvo [kai greta susodintos skirtingos tulpės]. Reik laiku pažeme stiebelius skirtingų spalvų siūlais pažymėt, ir aišku užsirašyt, koks siūlas kokią tulpę žymi.

dabar viskas kuo rimčiausiai umn.gif smartass.gif
[tik prisipažįstu - neprofesionaliai, iš bendro išsilavinimo]
Atsakyti
na merginos patarkite man. Noriu pakeisit baseino desinyji sona einant nuo kadagio. ten ikista stiebine ruzava roze ir daugiau galima sakyt nieko. Kokius man augaliukus pirkti? noreciau tokiu biski sliauzianciu ne toks kaip kadagys.

http://i33.tinypic.com/t4usrt.jpg
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 12, 09:03)
na merginos patarkite man. Noriu pakeisit baseino desinyji sona einant nuo kadagio. ten ikista stiebine ruzava roze ir daugiau galima sakyt nieko. Kokius man augaliukus pirkti? noreciau tokiu biski sliauzianciu ne toks kaip kadagys.

user posted image

man tai prašosi tuos smulkius akmenukus palei pat vandesn pakraštį apželdinti kažkuo šliaužiančiu, kad per akmenukus į vandenį augalėliai "nuliptų" ax.gif
o jei rožę pasodintum vietoj tų geltonai žydinčiu, kur dabar matosi priešais kadagį, tai gal tikrai daugiau nieko ir nereikia ten marginti, kadagys bus neblogas fonas rožei.
O iš šliaužiančių per akmenukus gal kokia vaisgina tiktų, tramažolė (mano paskutinė aistra smile.gif ), dar reikėtų pagalvoti kiek variantai būtų galimi g.gif
Va, žiemė irgi visžalė gal nebl;ogai žiūrėtųsi
taigi prašei apie dešinę pusę pagalvot, o aš kairę "sutvarkiau" doh.gif ne galva, o kopūstas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 12 rugsėjo 2008 - 08:20
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 12, 10:13)
man tai prašosi tuos smulkius akmenukus palei pat vandesn pakraštį apželdinti kažkuo šliaužiančiu, kad per akmenukus į vandenį augalėliai "nuliptų" ax.gif
o jei rožę pasodintum vietoj tų geltonai žydinčiu, kur dabar matosi priešais kadagį, tai gal tikrai daugiau nieko ir nereikia ten marginti, kadagys bus neblogas fonas rožei.
O iš šliaužiančių per akmenukus gal kokia vaisgina tiktų, tramažolė (mano paskutinė aistra smile.gif ), dar reikėtų pagalvoti kiek variantai būtų galimi g.gif
Va, žiemė irgi visžalė gal nebl;ogai žiūrėtųsi


aciu jolaxus. Na siaip jau daug ka pakeiciau. nuemiau apvada tu akmenuku viena linija. taip pat tu visu vazonu nera tikrai schmoll.gif . o prie rozes man noretusi kazkokiu spygliuociu. rozes tikrai nenoreciau perkelt. blush-anim-cl.gif2:Ten tas kur geltonai zydi tai is siloku gimines manau gelyte. pavadinimu tikrai nezinau doh.gif Tikrai gerai kad ir kaire paziurejai. malonu kai pataria o neispeikia blush2.gif zinau kad nera pas mane idealu bet todel ir noriu pasitarti kad padaryciau graziau mirksiukas.gif

Sobieskos cia zodzio irgi laukiu nes ji mano galva beveik profas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 12 rugsėjo 2008 - 08:38
beje jolaxus kiek pamenu tu is rieses? gal turi kokiu atliekamu gelyciu, kurios cia tiktu, mielai priglausciau.
Atsakyti