Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti?

Paieškojusi tokios temos lyg ir neradau, tačiau manau, kad būtų gana naudinga.
Jei kur nors visgi panaši yra moderatorė gal sujungs 4u.gif

Taigi, temos esmė - padėti rasti ieškomus produktus parduotuvėse smile.gif

Labai ieškau avinžirnių. Apvažiavau porą Maximų didelių (ir Akropolio) - nėra, keliose Iki žiūrėjau - nėra.
Tikrai žinau, kad kažkur Lietuvoje jų turi būti. Gal žinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 05 rugsėjo 2008 - 20:09
yra maximose, bet ne visose. pvz Savanoriu pr.(Vilnius) yra ir rimi berods maciau. firma si, bet pakeliai tokie permatomi nedideli:
http://www.muellers-.../hingucker.html

o as ieskau sezamu pastos, zinau tik kad www.sveikiproduktai yra, bet gal kur pigiau matet? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 05 rugsėjo 2008 - 20:06
Labai ačiū drinks_cheers.gif dabar bent jau žinosiu kokios pakuotės ieškoti biggrin.gif Bandysiu dar hyper maximą aplankyti.
Gal kas Kaune žinot kur tiksliau yra? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 05, 21:09)
Labai ačiū  drinks_cheers.gif dabar bent jau žinosiu kokios pakuotės ieškoti  biggrin.gif  Bandysiu dar hyper maximą aplankyti.
Gal kas Kaune žinot kur tiksliau yra?  smile.gif


Man atrodo, kad Kaune gali būti Sveiko maisto parduotuvėje, kuri yra priešais 'Hyper maxima".
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 09 06, 13:11)
Man atrodo, kad Kaune gali būti Sveiko maisto parduotuvėje, kuri yra priešais 'Hyper maxima".

Kaip tik šiandien ten važiuosiu. Ačiū už patarimą, būtinai pasiteirausiu smile.gif
Atsakyti
O aš ieškau produkto iš praeities, gal prisimenate mokyklų valgyklose ir ne tik, būdavo tokie pyragaičiai, na, pagrindas toks miltinis krepšelis, dar atrodo viduj truputį džemo būdavo, o viršus iš balto kremo, toks kalniukas (na, ir vaizdžiai pasakoju), gal kur nors matėt tokių pirkti, labai noriu prisiminti tą skonį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 09 09, 13:47)
O aš ieškau produkto iš praeities, gal prisimenate mokyklų valgyklose ir ne tik, būdavo tokie pyragaičiai, na, pagrindas toks miltinis krepšelis, dar atrodo viduj truputį džemo būdavo, o viršus iš balto kremo, toks kalniukas (na, ir vaizdžiai pasakoju), gal kur nors matėt tokių pirkti, labai noriu prisiminti tą skonį biggrin.gif


IKI yra 4u.gif (beze pyragaiciai)
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 09 09, 15:16)
IKI yra 4u.gif (beze pyragaiciai)

Ačiū essen.gif
Atsakyti
Avinžirnių hyper maximoje Kaune radau, jei kas ieškosit smile.gif
Atsakyti
O Vilniuje avinzirniu esu maciusi Mindaugo maksimoje, ten jie buvo padeti prie rytietisku ir kitokiu egzotiniu maisto prekiu.
Papildyta:
O gal kas zino, kur Vilniuje galima rasti zelatinos lapeliu?
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 09 10, 11:50)
O Vilniuje avinzirniu esu maciusi Mindaugo maksimoje, ten jie buvo padeti prie rytietisku ir kitokiu egzotiniu maisto prekiu.
Papildyta:
O gal kas zino, kur Vilniuje galima rasti zelatinos lapeliu?


ir vel as ax.gif thomas phillips parduotuveje 4u.gif
Atsakyti
aciu triule smile.gif
Atsakyti