Įkraunama...
Įkraunama...

Joga II

QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 24, 08:50)
as kai atsiragavau jogos, neigiu ir begu. nezinau kodel, bet nuo kvepavimo pratimu mane krate. aisku ne iskart tai prasidejo. dabar kai meginu pakviepuot linguoti i sonus pradedu. as ciuozdavau per puse kambario sededama lotoso poza. kas buvo man nuo meditaciju isvis patyliu.  doh.gif

Teisingai padarėt, kad metėt, taip tikrai neturėjo būti. Jeigu mokytojas nematė Jūsų reakcijos - baisu g.gif pranajamos praktiką galima daryti tik tada kai kūnas pilnai paruoštas, ir tai labai individualu. Jeigu tai daroma pirmais ar antrais metais - nusikaltimas. Tai gali sužaloti. Jūs tikra šaunuolė, kad išėjot

yra žinomi atvejai, kai pranajama naujokams sukelia dvasinių ligų paūmėjimą. Visi bent kiek labiau išsilavinę mokytojai žino istorijos chrestomatines žinias, kad ši praktika ir informacija apie pranajamos metodus buvo saugomos paslaptyje, ir perduodamos vienuolių tik tam tikrą lygį pasiekusiams vienuoliams. O dabar visi žino ir visi mokina, bet nesuvokia, kokios gali būti pasekmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 24 rugsėjo 2013 - 11:10
QUOTE(kingcup @ 2013 09 24, 12:05)
Teisingai padarėt, kad metėt,  taip tikrai neturėjo būti. Jeigu mokytojas nematė Jūsų reakcijos - baisu  g.gif pranajamos praktiką galima daryti tik tada kai kūnas pilnai paruoštas, ir tai labai individualu. Jeigu tai daroma pirmais ar antrais metais - nusikaltimas. Tai gali sužaloti. Jūs tikra šaunuolė, kad išėjot

yra žinomi atvejai, kai pranajama naujokams sukelia dvasinių ligų paūmėjimą. Visi bent kiek labiau išsilavinę mokytojai žino istorijos chrestomatines žinias, kad ši praktika ir informacija apie pranajamos metodus buvo saugomos paslaptyje, ir perduodamos vienuolių tik tam tikrą lygį pasiekusiams vienuoliams. O dabar visi žino ir visi mokina, bet nesuvokia, kokios gali būti pasekmės

taip. kiekvienas ale mokytojas apsikarstes diplomais mokina bala zino ka, o kai atsitinka kas, jau tada ir nezino kas ir kodel. bent man buvo aiskinama, kad man taip, nes stuburas nera idealiai tiesus. neva energijos negali lygiai teketi ir todel krato, bet tai ne vienintelis dalykas. buvo visko. jauciau kitu nelaimes, labai giliai emiau i sirdi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 24, 10:50)
as kai atsiragavau jogos, neigiu ir begu. nezinau kodel, bet nuo kvepavimo pratimu mane krate. aisku ne iskart tai prasidejo. dabar kai meginu pakviepuot linguoti i sonus pradedu. as ciuozdavau per puse kambario sededama lotoso poza. kas buvo man nuo meditaciju isvis patyliu.  doh.gif


http://www.delfi.lt/...e.d?id=62357101


O Jūs susimąstėt, kodėl taip vyko su Jumis? ar tiesiog nurašėt jogą, kaip netinkamą?
Atsakyti
geras straipsnis drinks_cheers.gif
Atsakyti
nebenoriu. manau turiu tam teise. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥vivo♥: 24 rugsėjo 2013 - 15:53
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 24, 17:52)
nebenoriu. manau turiu tam teise.  4u.gif


žinoma, tam turite, tai pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
nes dar be to melabai matau ir geru mokytoju, kurie noretu giliai, individualiai uzsiimti. daznai surenka grupes ir viskas bendra. jei tu kitoks, ten drebesi, kratysies ir nelabai galesi eiti i bendra. kam gasdinti kitus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 24, 21:32)
nes dar be to melabai matau ir geru mokytoju, kurie noretu giliai, individualiai uzsiimti. daznai surenka grupes ir viskas bendra. jei tu kitoks, ten drebesi, kratysies ir nelabai galesi eiti i bendra. kam gasdinti kitus.  g.gif



O sąmoningą kvėpavimą bandei? Sąmoningo kvėpavimo yra gerų rebeferių, su kuriais galima individualiai turėti sesijas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2013 09 25, 13:15)
O sąmoningą kvėpavimą bandei? Sąmoningo kvėpavimo yra gerų rebeferių, su kuriais galima individualiai turėti sesijas.  smile.gif

ne aciu. as jau risus su tokiais dalykais. man net neidomu. tiesiog pamaciau tema, uzejau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 25, 12:46)
ne aciu. as jau risus su tokiais dalykais. man net neidomu. tiesiog pamaciau tema, uzejau.  rolleyes.gif


jeigu su joga rišot, tai bent jau mankštą rytais padarykit - savo sugalvotus pratimukus arba tokius, kokius rekomenduoja kineziterapiautai smile.gif Judėjimas - sveikata 4u.gif biggrin.gif

kas jau visai visai tinginukai, arba neturi laiko mankštelei, labai sveika atsibudus ir gulint lovoje kaip katinui pasirąžyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 26, 08:55)
jeigu su joga rišot, tai bent jau mankštą rytais padarykit - savo sugalvotus pratimukus arba tokius, kokius rekomenduoja kineziterapiautai smile.gif Judėjimas - sveikata  4u.gif  biggrin.gif

kas jau visai visai tinginukai, arba neturi laiko mankštelei, labai sveika atsibudus ir gulint lovoje kaip katinui pasirąžyti  4u.gif

as tingine. biggrin.gif siaip reiketu man mankstos. vis zadu nueiti pas gydytoja, kad man programa sudarytu, nes del diafragmos isvarzos ir bedu su stuburu negaliu daryti bele ka.
Atsakyti
QUOTE(♥vivo♥ @ 2013 09 26, 09:29)
as tingine.  biggrin.gif siaip reiketu man mankstos. vis zadu nueiti pas gydytoja, kad man programa sudarytu, nes del diafragmos isvarzos ir bedu su stuburu negaliu daryti bele ka.



tada jūs pasidomėkit pilatesu. Žmonėm su nugaros problemom tinka ši mankšta. Tik irgi, reikia rinktis ne bet ką, neimkit visokių akcijinių abonimentų, pasiskaitykit atsiliepimus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti