Įkraunama...
Įkraunama...

Joga II

QUOTE(linnn @ 2013 09 26, 10:06)
tada jūs pasidomėkit pilatesu. Žmonėm su nugaros problemom tinka ši mankšta. Tik irgi, reikia rinktis ne bet ką, neimkit visokių akcijinių abonimentų, pasiskaitykit atsiliepimus  4u.gif  4u.gif

tai, kad pilatesas beveik tas pats kas joga. cool.gif
Atsakyti
Pilatesas ir joga tikrai ne tas pats. Ir pilatesas yra rekomenduojamas/tinkamas reabilitacijai po traumų. Pasidomėkit, o jei jau turit savo nuomone, tai nesidomėkit biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2013 09 26, 13:13)
Pilatesas ir joga tikrai ne tas pats. Ir pilatesas yra rekomenduojamas/tinkamas reabilitacijai po traumų. Pasidomėkit, o jei jau turit savo nuomone, tai nesidomėkit biggrin.gif .

taip, bet pratimai imti nemaza dalim is jogos. as sita zinau.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Pilatesas
Atsakyti
Labukas 4u.gif Cia lankete kas nors? www.vidjajoga.lt Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
laba diena,gal kas nors galetu parekomenduoti siauliuose jogos pamokas ,gal kas nors atvaziuoja i siaulius,labai labai noriu ir labai reikia man to. 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2013 10 24, 17:29)
Labukas  4u.gif  Cia lankete kas nors? www.vidjajoga.lt Kokie atsiliepimai?  4u.gif

nesilankiau ten, bet iš internetinio psl informacijos man visiškai neaišku - nei kas per jogos stilius, ir jau kai apie ašramus ir Dievo motinas rašo.... g.gif nu ne, neičiau ten. Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, jeigu Jums noras pabandyti yra, visada reiktų taip ir padaryti smile.gif. O gal ten būtent tai, ko ieškote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 10 31, 10:29)
nesilankiau ten, bet iš internetinio psl informacijos man visiškai neaišku - nei kas per jogos stilius, ir jau kai apie ašramus ir Dievo motinas rašo.... g.gif  nu ne, neičiau ten. Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, jeigu Jums noras pabandyti yra, visada reiktų taip ir padaryti smile.gif. O gal ten būtent tai, ko ieškote  ax.gif

Tai kad parasyta ir apie mokytoja ir apie stiliu, apie viska informacija yra smile.gif kas gali buti neaisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2013 10 24, 19:29)
Labukas  4u.gif  Cia lankete kas nors? www.vidjajoga.lt Kokie atsiliepimai?  4u.gif


Čia gali ateiti iš išbandyti, tai ta pati jogos mokykla.

Kviečiame visus į nemokamus Mai Ram Yoga užsiėmimus.
Mai Ram Yoga - tai praktikos, skirtos kūno ir proto funkcijų valdymui. Jos skatina savižiną, padeda suprasti supantį pasaulį, priimti jį ir adaptuotis gyvenimo pokyčiams.


Iki metų galo nemokamai:
https://www.facebook...1...e=1


Pati nesu išbandžius, bet mąstau apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2013 10 31, 10:56)



Mai Ram Yoga - tai praktikos, skirtos kūno ir proto funkcijų valdymui. Jos skatina savižiną, padeda suprasti supantį pasaulį, priimti jį ir adaptuotis gyvenimo pokyčiams.



tai visiškai bendra sąvoka, tinkanti bet kokiam darbui apibūdinti, pvz megzti, piešti, šokti, nes viskam naudojame protą ir kūną. Mano supratimu, apibūdinimas turi būti labai aiškus - pvz. tam tikra nustatyta pozų (asanų) seka, atliekama prižiūrint mokytojui, kurios metu lavinamas kūno lankstumas ir t.t. ir pan. ax.gif
Atsakyti
Sveikatos mokykla – stovykla

Sveikatos mokykla vyks pagal septynių dienų programą (30 val.), kuri pritaikyta prie šių dienų žmonių gyvenimo ritmo, darbinio užimtumo ir poreikių.

Kasdien nuo 6 val. vyks rytinės mankštos, 12-13 val. - vegetariniai pietūs, po darbo, 17.30-21 val. - vakariniai užsiėmimai.

Pirmas susitikimas vyks sausio 20 d. 18 val. Polocko g. 12, (Užupis).

http://www.vvsb.lt/i...-mokykla-kvieia

Kviečiame dalyvauti visus turinčius klausimų sveikos gyvensenos tematika, siekiančius iš naujo atrasti gyvenimo pilnatvę ir sveikatą, atsikratyti įtampos, atjaunėti dvasiškai ir fiziškai, atskleisti savo galimybes, norintys surasti sveikos gyvensenos receptą kasdieniniame gyvenime.
Atsakyti
Gal kas lanko:
http://www.bidza.lt/
http://www.jogos-mokykla.lt/
Atsakyti
QUOTE(Astandii @ 2010 04 10, 15:23)
Nuosirdziai sveikinu su prasviesejimu. Smagu, kai zmones ima skirti grudus nuo pelu.
Galiu pasakyti, koks dazniausiai seka scenarijus:
Lanko vienas zmogus - prasideda nesusisnekejimai, kyla konflikai, ko pasekoje yra seimos.  Sunku surasti bendra kalba su priklausomu, susukta galva, zmogumi. O pastarasis ima viesai deklaruoti savo pranasuma pries kitus, kurie, jo manymu, nera "patyre chakru atsiverimo". Taip, grazia forma ir dar grazesniais zodziais zmogus pasiekia tam tikra beprotystes riba. Su kuo RJM sulyginciau? Pamenat kultini "Tikejimo zodi"? hmmm? Nesokit zemyn galva i ezera, nezinodami jo dugno. Neduok dieve, su sulauzytu stuburu pragyventi likusi gyvenima vezimelyje.
Labai noriu uzduoti bent pora klausimu tiems, kas ja lanko. Bent tegu pasidalina savo nuomone, kodel ja pasirinko ir kaip apskritai jie skiria sarlatanus nuo tikruju mokytoju.
Labai dziaugiuosi, jog kadaise jiems neleido pasivadinti "dvasinio mokymo (ar gyvenimo) mokykla". Nors kitavertus, pradininkai savo turima patirti puikiai sukiso i pradininkus.
P.S. Nezinau, kas dabar uzsiemimu salese darosi, bet pries du metus issiziojau, kai pamaciau kabanti Kristaus paveiksla ir negana to, isgirdau kaip nuolat ji cituoja. Ir zinot kas? Ogi tos mokyklos zmogus Nr 1. Ir cia dar tik gelytes.
Redara, kur jums vyko uzsiemimai?


QUOTE(redara @ 2010 04 13, 15:24)
Nepatikesit, bet jusu pasisakymas mane nuramino...Nuramino ta prasme, kad jau buvau pradejusi galvoti, kad cia man paranoja prasideda kas del tos mokyklos. Visa problema yra mano vyras. Jis ten eina su uzsidegimu, pakankamai prikabintas ir nieko blogo ten nemano. Tiesa, isgasdino palyginimas su "tikejimo zodziu". Tikiuosi, nera taip baisiai. Bet dabar gal is pradziu. Viskas prasidejo praeita vasara, kai jis uzsirase i ta mokykla. Is pradziu lyg nieko itartino ir nebuvo, nors man ziauriai kaip zmonai nepatiko glaudus kontaktai su kitomis moterimis. Sakykim, tai buvo pavydas. Bet kai pamaciau savo akimis, kas vyksta per seminarus... Tai protu nesuvokiami dalykai. Kas lanko, tas zino. Visus tam neparengtus zmones, tokie vaizdai maziausiai sokiruotu. Sokiravo ir mane. Tuo labiau, kad ji i ta seminara isleido ne po bazinio kurso, kuri butina praeiti visiems jogams, bet po 2 penkiadieniu, nes jis "yra tiesiog labai geras zmogus". Zodziu, jis rimtai uzsikabino. I mano visus nuogastavimus nekreipe demesio, nes argumentuodavo tuo, kad jis tapo geresnis, ramesnis. Galu gale seima atsidure ant isirimo ribos. Kaip kompromisa, su psichologo pagalba, nutarem eiti i ta mokykla kartu. Zinojau, kad ten daug kas priestarauja mano isitikinimams, bet, velgi, suabejojau savimi- o gal is muses darau drambli. Istempiau iki antro penkiadienio ir viska meciau. O jis eina toliau. Tiesa, sutarta, kad praeis bazini kursa ir iseis is mokyklos. Ir i seminarus nevaziuos. Problemos kaip ir neturetu buti, bet man vel kazkokia keista nuojauta. Bandziau suprasti tuos zmones, sedejau ju forumuose. Supratau viena labai aiskiai - "jei tau kazkas trukdo eiti, apeik, ir eik toliau", dvasios tobulejimo link. Mano akimis ziurint, viskas tobulai uzmaskuota, viskas pakista po gerumo, meiles kauke. Ne vakar gimus, zinau, kad yra smegenu plovimas. Ir yra plovimo elementu: nereiksmingu zodziu vartojimas, pvz., latiachanos ar kazkaip panasiai jie vadina tas keistas praktikas. Bandziau ieskoti internete pagal ta pavadinima- nieko panasaus. Po nekaltu pavadinimu pakista tai, apie ka nereikia zinoti dalyvaujantiems tose praktikose. As asmeniskai prasiau rekomenduoti literatura apie tai, bet buvo pasakyta, kad literaturos nera, nes viskas perduodama is lupu i lupas. Leiskite nusijuokti!!! Siais laikais, kai internete gali rasti bet ka. Tiesa, karta internete radau patalpinta kazkurio seminaro filmuota medziaga. Nustebau, kad nebijo parodyti visiems, kas ten vyksta, nes paprastai seminarai transliuojami tiesiogiai per kazkoki ju puslapi, ir priejimas tik saviems, ivedus slaptazodi. O tai jau daug pasako apie viska. Nesakau, kad cia yra sekta, bet kad yra priklausomybe, tai tikrai. O ji labai greitai issivysto (mano vyrui uzteko 4 menesiu ir nuvaziavimo i seminara). Ir labai idomu, kokios pasekmes jau yra: kiek seimu isiro, kiek atsidure psichiatrinese. Nenoriu nieko izeisti, bet tie zmones, senbuviai, keistoki. Visi jie pries ateidami i mokykla, turejo kazkokiu psichologiniu problemu, o tik patekus i RJM, visos problemos istirpo, jie cia kaifuoja, jiems cia gera. Kas del ju mokytojo, tai informacijos apie jo asmenybe velgi niekur neradau. Kur mokesi, issilavinimas, moksline veikla, kieko jis pagaliau pedomis seka. O tai irgi pasitikejimo nekelia. Ir kur  nukeliauja, kam tarnauja per seminarus sukaupta energija??? Kieko tarpininkas levas??? Eteriniai pasauliai, zemieji energiju virpesiai... Kazkaip nesiderina su dvasiniu tobulejimu. Jis per lengvas, populistinis, eina per zmoniu gerasias emocijas ir visi tuo tiki. Kas nera pasiskaites truputi daugiau. Man tik keista, kad zmones nesigilina i jokia vykstancio veiksmo prasme, ka liepia, ta daro. As kai paklausiau, ar galesiu nedalyvauti man nepriimtinose praktikose, pasake, kad reikia pabandyti, kad sedeti ir ziureti i kitus niekas neleis. Kiek pasikalbejom su pradedanciais dalyviais, dauguma dalyvauja, nes idomu, kas bus, nors daugeliu atveju jauciasi sutrikdyti, nepatogiai. Velgi smegenu plovimas? Man panasu. Keistai atrodo ir senbuviu atsiradimas neitikinamiausiu momentu, vos tik prasideda praktika- jie be raisciu ant akiu, o naujokeliai privalo akis uzsiristi. Ka stebi senbuviai??? Zodziu, labai daug neatsakytu klausimu. Ir jeigu tu blogai jautiesi, vadinasi, turi problemu, kurias ju pagalba isspresi. Turi perlipti per save ir lankyti toliau. Dar isimine ir instruktores pasakymas pacioje pradzioje: "pamirskite viska, ka buvote skaite, nelyginkite to, kas cia vyksta su kitomis mokyklomis ir savo patirtimi, pradekite viska nuo nulio ir priimkite jums duodama informacija". O kur dingsta asmenybe su savo privacia erdve, su savo pasirinkimo laisve? Taigi, vertetu visiems apie tai pagalvoti, pries kisant galva i gerumo ezera, kad kartais nepritruktu oro ilgiau pabuvus. As lankiau Klaipedoje


Labas biggrin.gif Galiu pasakyti tik tiek, kad gyvenimas viską kas teisinga ir kas neteisinga sudėlioja į savo vietas. unsure.gif Jūsų vyras ieško dvasinio gyvenimo kelio, o jums jo nereikia, nes pagal jūsų visus pasisakymus matau, kad esate įsitikinusi, jog ir taip esate labai dvasinga ir viską žinote. O ištikro, tai nieko, matau, nežinote. Matau, kad esate dar labai jauna. Liaudyje yra sakoma, kad vyras veda žmoną, o žmona išteka. Taigi jūs turėtumėte ir tekėti (eiti) paskui vyrą, kurį pasirinkote visur ir visada. Jei žinoma suprantate ką noriu pasakyti. O noriu pasakyti, kad tekėti paskui savo vyrą, tai reiškia, kad visame kame turite jį palaikyti. Jis to ir tikisi iš jūsų. Eiti su juo visais keliais kuriais jis veda savo šeimą. Juk jūs tikriausiai savo noru ištekėjote už jo? Tai kodėl dabar savo noru jau nebenorite eiti toliau? Kodėl ėmėte diktuoti savo sąlygas jam? Jeigu tik jam vienam reikia dvasinio tobulėjimo, o jums jo nereikia, tai liksite viena savo dvasinio išsivystymo lygmenyje, o vyras nueis tolyn, kad ir be jūsų. O jeigu liks kartu su jūsų pavydu ir savininkiškumu, tai vistiek ilgai nebūsite kartu. Vyrai nemėgsta savininkiškų moterų. Ilgainiui jie arba išeina, arba paslapčia ieško kitų nuotykių. Kadangi jūsų vyras ieško dvasinio tobulėjimo ir išėjo ne nuotykių ieškoti, o ieškoti dvasingumo tai greičiausiai jis išeis... Ir negalvokite, kad tik jūs galite jam tą dvasingumą suteikti, ir, kad tik jūs esate ta, kuri viską gali jam gyvenime duoti. Nedrauskite, o eikite paskui savo vyrą ir mylėkite jį visa širdimi. Negyvenkite nuolatinėje baimėje,kad jis jus paliks dėl kitos, o tiesiog gyvenkite dėl jo ir viskas bus gerai biggrin.gif . Nes gyvendama tokiomis mintimis , tikrai prisišauksite tai ko labiausiai bijote ax.gif Toje mokykloje yra šimtai porų, kurios gyvena tuo ko ten juos moko ir yra laimingi tik dėl to, kad tikrai myli vienas kitą, ir, kad tikrai susitiko tie žmonės, kurie verti vienas kito. O išyra tos šeimos, kurios nėra stabilios. Kurios vienaip, ar kitaip bando manipuliuoti, šantažuoti vienas kitą, ar kažkaip kitaip priversti būti šalia. Argi jūs būsite laiminga, jei bandysite prievarta išlaikyti savo santykius? Manau, kad ne schmoll.gif Atsitiktinai radau visus šiuos laiškus. Perskaičiau ir supratau, kad turiu tai jums pasakyti. Visi laiškai jau senokai rašyti ir man labai įdomu kaip jums dabar sekasi? Gal jūs atradote būdą kaip susitvarkyti su savo mintimis, nerimu ir biggrin.gif vyru? Tada linkiu jums sėkmės. thumbup.gif
Atsakyti