Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitės vidurinė mokykla

Mane irgi glumina tos mokyklos vaizdas ir kvapai Na,suprantu kad ugdymas svarbiausia,kad aplinka-antraeilis dalykas.Bet..argi neįmanona,net ir neinvestuojant daug,išspręsti tos smarvės problemos arba tas sienas padažyti..O jau išorė kokia mokyklos..Tam pačiam kieme(vidiniam) gėlyčių daugiau pasodinti..Suprasčiau tokį apsileidimą,jei tai būtų tiesiog kažkokia įstaiga,betgi dabar..kasdien joje būna vaikai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 23 gruodžio 2011 - 10:53
QUOTE(klaara @ 2011 12 23, 10:52)
Mane irgi glumina tos mokyklos vaizdas ir kvapai  Na,suprantu kad ugdymas svarbiausia,kad aplinka-antraeilis dalykas.Bet..argi neįmanona,net ir neinvestuojant daug,išspręsti tos smarvės problemos arba tas sienas padažyti..O jau išorė kokia mokyklos..Tam pačiam kieme(vidiniam) gėlyčių daugiau pasodinti..Suprasčiau tokį apsileidimą,jei tai būtų tiesiog kažkokia įstaiga,betgi dabar..kasdien joje būna vaikai..


Mano sūnūs lanko Pilaitės mokyklą, dukra- M.Mažvydo. Kadangi tenka lankytis abiejuose, tas kontrastas visada pritrenkia...Matosi, kuri mokykla turi šeimininkus, kuri- ne... M.Mažvydo mokykla randa lėšų samdyti žmogų aplinkai tvarkyti, kada ten nueisi, visada švaru, tvarkinga, o Pilaitės... Administracija visada giriasi renginių gausa, bet...
Atsakyti
Lankiau Mažvydo mokyklą iki 8 klasės, neįstojus į gimnaziją teko pereiti į Pilaitės mokyklą. Skirtumas tiesiog didžiulis tarp šių mokyklų. Pilaitės mokykloje gavau šoką. Kas pritrenkė pirmiausia, tai išvaizda ir neprižiūrėta mokykla. Pirmąją dieną visų mokytojų frazė ''Neatidarinėkit langų, nes jie gali užgriūti ant jūsų.''. Vėliau pamatėme mokyklos tualetus, pelėsius ant lubų, suolus nepritaikytus mūsų ūgiui... Mokyklos kolidoriuose tamsu, nėra nė vienos gėlės. Žiemą neįmanoma buvo. Sėdim per pamoką apsigaubę šalikais, su pirštinėm ir kalenam dantimis. Mokytojos sako,kad būna žiemų kai kabinetuose tik 14 laipsnių virš nulio. Mažvyde žiemą būdavo dienų kai vaikinai trumpomis rankovėmis vaikščiojo. Taip pat nesu mačius šios mokyklos ūkvedžio ir stalių. Vienai mokytojai reikėjo sutaisyti duris, nes neužsidarė tai ji laukė apie savaitę. Poto papasakojo, kad Mažvyde pasakius, kad kabinete trūksta suolo, jis jau atneštas per pertrauką po pamokos. Su lempom irgi tragedija. Apie valgyklą iš vis šnekėt nėra ką, žodžių trūksta. Mažvyde visada nusipirkdavom šiltų, skanių, šiltų bandelių, o čia jos kaip plytos, valgyt neįmanoma. Kvapas irgi nekoks iš valgyklos sklinda. Rūbininkės - dar viena šios mokyklos katastrofa. Neseniai laukėm visą pertrauką ir net dar pamokos šiek tiek, kad atrakintų rūbines, o jos mat raktą pametė ir negalėjo jo surast. Atsarginių raktų nėra. Mažvyde raktą turėdavo rūbininkė, kuri visada kiekvieną pertrauką prie rubinių stovėdavo, dar turėdavo auklėtoja ir klasės seniūnas. 11-okams ir 12-okams yra dar blogiau. Jie turi langus, per kuriuos vaikšto į sporto būrelius ir t.t. Rūbininkės negali jiems atrakint rūbinių, kol auklėtoja neparašė raštelio. Tai įsivaizduokit, kiek per dieną raštelių jos prirašo. Betvarka didžiulė. Mokytojais nesiskundžiu labai, bet čia priklauso kaip kam pasiseka. Yra ir labai fainų, stiprių mokytojų. Mokiniai, kaip kurie. Yra gerų, kurie stropiai dirba, bet šiaip yra tokių kurie per pamokas degtinę geria. Mokytojams daug kas taip pat jokios pagarbos nerodo.
Atsakyti
Laba diena,

Kitais metais musu pirmaklase keliaus i sia mokykla. Tai noreciau suzinoti daugiau apie sias mokytojas. Atrodo jos 4 klasius siemet tures, jei neklistu?
Gitana Balsevičienė, Aušrelė Sorakienė ,Elena Aleksandravičienė.
Gal teveliai vedet savo vaikucius pas jas? Kokios jos kaip pedagoges, asmenybes ?
Noretusi suzinoti daugiau is paciu teveliu lupu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakini @ 2014 08 29, 18:20)
Laba diena,

Kitais metais musu pirmaklase keliaus i sia mokykla. Tai noreciau suzinoti daugiau apie sias mokytojas. Atrodo jos 4 klasius siemet tures, jei neklistu?
Gitana Balsevičienė, Aušrelė Sorakienė ,Elena Aleksandravičienė.
Gal teveliai vedet savo vaikucius pas jas? Kokios jos kaip pedagoges, asmenybes ?
Noretusi suzinoti daugiau is paciu teveliu lupu 4u.gif


Šios mokytojos dabar dirba Martyno Mažvydo progimnazijoje.
Atsakyti
QUOTE(TATAIGIS @ 2014 08 31, 17:58)
Šios mokytojos dabar dirba Martyno Mažvydo progimnazijoje.

tikrai, maniau kad klases g h e Pilaites g.gif
O tai kurios kitamet pirmaklasius tures Pilaites mokykloj?
Atsakyti
QUOTE(Dakini @ 2014 08 31, 20:30)
tikrai, maniau kad klases g h e Pilaites g.gif
O tai kurios kitamet pirmaklasius tures Pilaites mokykloj?

kitais metais visi pirmokai eis i mazvyda, mums irgi tai aktualu, nes turim busima pirmoka 4u.gif
idomiai pas mus gaunais, sese eina i pilaite, o broliukai eis i mazvyda, na po poros metu kartu eis i mazvyda, kai sese bus jau penktoke doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzhina: 31 rugpjūčio 2014 - 20:32
QUOTE(dzhina @ 2014 08 31, 20:32)
kitais metais visi pirmokai eis i mazvyda, mums irgi tai aktualu, nes turim busima pirmoka 4u.gif
idomiai pas mus gaunais, sese eina i pilaite, o broliukai eis i mazvyda, na po poros metu kartu eis i mazvyda, kai sese bus jau penktoke doh.gif


O kas čia tokio? Mano visi trys vaikai mokosi skirtingose mokymo įstaigose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2014 08 31, 21:32)
kitais metais visi pirmokai eis i mazvyda, mums irgi tai aktualu, nes turim busima pirmoka 4u.gif
idomiai pas mus gaunais, sese eina i pilaite, o broliukai eis i mazvyda, na po poros metu kartu eis i mazvyda, kai sese bus jau penktoke doh.gif

unsure.gif Nu va graziausiai. Tai vaiku sumazejo g.gif Gal jau mokytoja nusiziurejot? blush2.gif
Atsakyti
Esame naujokai pas mokytoja Dziuginta. Man ir mano vaikui susidare labai geras ispudis apie mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 09 02, 16:28)
Esame naujokai pas mokytoja Dziuginta. Man ir mano vaikui susidare  labai geras ispudis apie mokytoja.

mano dukra irgi pas Dziugintą mokosi 4u.gif
rinkomes ją pagal rekomendacijas ir nesigailejome dar ne vienos dienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2014 09 02, 16:46)
mano dukra irgi pas Dziugintą mokosi 4u.gif
rinkomes ją pagal rekomendacijas ir nesigailejome dar ne vienos dienos thumbup.gif



O mums ja pasiule ir tiek. Bet vakar isgirdau apie ja labai daug geru zodziu. smile.gif Mane ji suzavejo. smile.gif
Atsakyti