Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainavo gimdymas?

QUOTE(vasilysha @ 2010 04 22, 00:11)
o man kitas dalykas idomus: Ka reiskia taretes su daktaru? na kad i kisene supratau, o ar teko dar ligininei oficialiai sumoket(700lt bent jau AK). Pvz kai planinis gimdymas(cezaris) chia viskas aisku, o kai ne planinis, kaip nutaikyt kad tavo daktare budetu.???
As susiduriau su sia problema, gavosi taip kad tariausi, bet neiskvieciau, butu buve labai brangu, (ir taip uz privacias konsultacijas/pasimatymus kad susitart eitu, sumokejau nemazai). Ir labai siaip dziaugiuos, nes nebutu buve uz ka moket...o priemusiam gimdyma daktarui-akuseriui atsidekojom vokeliu.
Zodziu sutaupem tuos 700lt.
Gimdymas naturalus.


Keistai kazkaip - tai gydytoja pries gimdyma nepaaiskino kas ir kaip? Siaip jau jei esi sutares,tai arba nieko ligoninei nereikia moketi (duodi tik gydytojui), arba sumoki tik oficialiai tuos 700 litu ir gydytojas nieko neima. Tikrai nebuna, kad ir tuos 700 sumoki ir dar duodi pilna kaina gydytojui wink.gif
Atsakyti
vat butent kad buna! kai tariausi- ejau privaciai kelis kartus i apziura, gydtojas sake :-ar zinote lygonines tvarka?jei ne mano budejimo laikas as neturiu teises iseit i darba, o jei iseinu -tai oficialiai mano darbo laikas su visais mokesciais 700lt, Bet jus gi suprantate kad is tu 700lt-as i rankas gaunu ~80lt, tad man kaip ir neapsimoka su jumis tartis,,,tad ale sumokekite dar i kisene...........va tokia tvarka ir mano patirtis Vilniaus AK, bent jau man. Todel priesh gimdyma neeeerealiai jaudinausi, del tu visu finansiniu dalyku, nes negalejau moket tiek kiek kiekvienas daktariukas butu norejas ismelzt... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 25, 15:35)
vat butent kad buna! kai tariausi- ejau privaciai kelis kartus i apziura, gydtojas sake :-ar zinote lygonines tvarka?jei ne mano budejimo laikas as neturiu teises iseit i darba, o jei iseinu -tai oficialiai mano darbo laikas su visais mokesciais 700lt, Bet jus gi suprantate kad is tu 700lt-as i rankas gaunu ~80lt, tad man kaip ir neapsimoka su jumis tartis,,,tad ale sumokekite dar i kisene...........va tokia tvarka ir mano patirtis Vilniaus AK, bent jau man. Todel priesh gimdyma neeeerealiai jaudinausi, del tu visu finansiniu dalyku, nes negalejau moket tiek kiek kiekvienas daktariukas butu norejas ismelzt... schmoll.gif


Oho kaip sumos pakilo blink.gif Aš gimdžiau prieš metus AK, tai oficialus mokestis buvo maždaug 300 lt., tiksliai neprisimenu, bet tikrai ne 700 lt. doh.gif
Man irgi teko gydytoją išsikviesti, nes jis kaip tik nedirbo. Bet išrašytą lapuką jis išmetė į šiukšlinę.
Taigi gydytojui davėme 800 lt., akušerei 200 lt. ir anest. 200lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2010 04 25, 22:34)
Oho kaip sumos pakilo  blink.gif  Aš gimdžiau prieš metus AK, tai oficialus mokestis buvo maždaug 300 lt., tiksliai neprisimenu, bet tikrai ne 700 lt.  doh.gif
Man irgi teko gydytoją išsikviesti, nes jis kaip tik nedirbo. Bet išrašytą lapuką jis išmetė į šiukšlinę.
Taigi gydytojui davėme 800 lt., akušerei 200 lt. ir anest. 200lt.  4u.gif

Gimdziau Siauliuose pries beveik 3 metus,kainavo 600Lt. ax.gif
Atsakyti
kazkaip idomiai cia ta tema "po gimdymo", galetu ja paskaityti ir nestukes! kad kainuose orientuotis, ir zinot ko tiketis is realiu istoriju, o ne is teoriniu patarimu:]
Atsakyti
Gmdziau pries metus Antakalnyje,kadangi buvo pazistama akusere tai jai daviau 500 lt.,o gyd.200 lt.
Atsakyti
AS GIMDZIAU KAUNO KRIKSCIONISKUOSE GIMDYMO NAMUOSE,DAKTARYTEI DAVIAU 500LT AKUSEREI 100LT ANESTEZOLOGUI 200LT IR VAIKUCIU DAKTARYTEI 100LT +PO MAISIUKA(SALDAINIUKAI,KAVYTE,BRENDZIUKAS) biggrin.gif BET DAKTARU DARBU ESU LABAI PATENKINTA ISSKYRUS ANESTEZOLOGES! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gimdžiau prieš kelias dienas Klaipėdos GN. Akušerei vyras davė 200 Lt., anesteziologui, kuris leido epidūrą, -100 Lt. Atsidėkojome jau po visko, kai kūdikėlį šalia savęs jau turėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 05 14, 09:22)
kazkaip idomiai cia ta tema "po gimdymo", galetu ja paskaityti ir nestukes! kad kainuose orientuotis, ir zinot ko tiketis is realiu istoriju, o ne is teoriniu patarimu:]


Aha, nestukes paskaiciusios del kainu gali anksciau ir pagimdyti doh.gif Gal galite man paaiskinti... jei susitari su gydytoju ir gimdai ne per jo budejimo laika, tai moki i kisene, tarkim 1000lt, ir + 700 lt i kasa? Cia kalbu apie VGN. Aciu labai uz atsakymus - pasisakymus - patyrimus 4u.gif
Atsakyti
o galima paklausti-kodel jus mokat? 4u.gif suprantu kai tariesi ir kazkiek moki..o jei seip prasideda gimdymas,nuvaziuoji i gimdymo namus ir po to mokat? blink.gif kam to reikia? kad geriau priziuretu?ar cia taip zmones tebemoka parodyti dekinguma? 4u.gif
Atsakyti
as gimdziau VGN, tariausi su gydytoja, kuri atvaziavo ne savo laiku..
nieko i kasa nemokejau, o gydytojai daviau 600lt po visko, anasteziologei 100, o akuserei 200.. lygoninei nieko nemokejau, nes nieks neprase smile.gif
bet gal, kad ta gydytoja buvo pataloginio vedeja ten, nznau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 25, 15:35)
vat butent kad buna! kai tariausi- ejau privaciai kelis kartus i apziura, gydtojas sake :-ar zinote lygonines tvarka?jei ne mano budejimo laikas as neturiu teises iseit i darba, o jei iseinu -tai oficialiai mano darbo laikas su visais mokesciais 700lt, Bet jus gi suprantate kad is tu 700lt-as i rankas gaunu ~80lt, tad man kaip ir neapsimoka su jumis tartis,,,tad ale sumokekite dar i kisene...........va tokia tvarka ir mano patirtis Vilniaus AK, bent jau man. Todel priesh gimdyma neeeerealiai jaudinausi, del tu visu finansiniu dalyku, nes negalejau moket tiek kiek kiekvienas daktariukas butu norejas ismelzt... schmoll.gif

Na gydytoja čia pamelavo tikrai gauna iš ligonių kasų daugiau nei 80 Lt. Kiek žinau ar tik ne 250-300 LT. Tiesiog norėjo pasakyti kad kyšio vistiek reiks.

QUOTE(Xara @ 2010 05 27, 14:15)
Aha, nestukes paskaiciusios del kainu gali anksciau ir pagimdyti  doh.gif Gal galite man paaiskinti... jei susitari su gydytoju ir gimdai ne per jo budejimo laika, tai moki i kisene, tarkim 1000lt, ir + 700 lt i kasa? Cia kalbu apie VGN. Aciu labai uz atsakymus - pasisakymus - patyrimus  4u.gif

Jei gydytojas ne geranoriškas ir neapiformina kitaip gimdymo tada reikia mokėti ir gydytojui ir + oficialiai. Viskas priklauso kaip susitarsi ir nuo ligoninės vidinės tvarkos.
Atsakyti