Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Owly @ 2008 09 28, 15:50)
Kiek čia visokiausių skanumynų  rolleyes.gif  Šaunuolės  4u.gif  4u.gif  4u.gif
1. Man rodos tie riestainiai iš varškinės tešlos būdavo  unsure.gif  Bent jau namie kepdavom tai iš varškinės  smile.gif
Va pas Sonatiną yra varškinės pynutės. Tai gal toks receptas tiktų, tik susukt kitaip reiktų  mirksiukas.gif
Aš negaliu tikslaus recepto, parašyti, nes senai nekepėm, o kai kepėm, tai iš akies, tik žinau, kad dėdavom, varškę, grietinę, cukrų, kiaušinį, sodą, miltus, na ir vanilės ar kokio kitokio kvapo  smile.gif

2. Todėl, kad ištrynei paskutines dvi eilutes wink.gif Trink tik tekstą, o tai kas skliausteliuose būna palik (viena eilute citatos pradžioj, ir dvi pabaigoj) wink.gif



Aha jau supratau, viena nare man paaiskino smile.gif Aciu uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(maripe @ 2008 09 28, 08:27)
Na štai, pagaliau pamačiau, jog kažkas irgi kepė šį pyragą, man jis nerealus, kepiau du kartus, vieną kartą išėjo puikiai, o štai antrą kartą gavosi visiškas pravalas... šonai iškepė, o vidurys visas plaukė tiesiog, tešla skysta visa ir niekaip neiškepė...  verysad.gif  doh.gif  ir nesupratau dėl ko: ar dėl to jog vietoj sviesto dėjau margariną, ar kriaušės per sultingos, ar jų per daug buvo, ar pyragas per storas, nes dariau iš dvigubos normos ir kepiau 26cm skersmens formoj...
Labai lauksiu gal kas pasakys dėl ko taip galėjo atsitikti, nes jo skonis tai nerealus, bet va bijau kepti (nors šiaip tokių baimių neturiu  ax.gif ) kad vėl taip pad nesigautų, nes gaila produktų...

Per daug supylei teslos,todel reikejo ilgiau pakepti be virsutinio migdolu sluoksnio,dar galejo ir kriauses tai padaryti jei labai sultingos,as dejau tokias kietas kriauses,tai man nerealiai patiko thumbup.gif

QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 09 28, 12:16)
Na ir pyragas skaniai atrodo.. bigsmile.gif  thumb_yello.gif Butinai bandysiu kepti. O idomu, jeigu vietoj ananasu deciau persikus konservuotus? g.gif mano vyras juos tiesiog dievina, tai stengiuosi vis ka daryti tai su persikais biggrin.gif

gali kepti ir su persikais,as toki isverstini netgi su slyvomis kepiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 28, 01:16)
Nebesugalvoju ka kepti , o taip norisi rolleyes.gif

" KARALISKIEJI RIESTAINIAI "


Jie trapus? 4u.gif labai noriu trapiu lotuliukas.gif

Ir vel pyrago liko tik maza skiltele doh.gif teks vel kept ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 28 rugsėjo 2008 - 15:28
Va radau daividijos sausainiu recepteli su riesutais, labai skaniai atrodo, siuos ir kepsiu ax.gif turetu buti trapus Stai sie sausainiukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 28 rugsėjo 2008 - 17:57
Aguonu pyragas

O daividija, cia labai graziai atrodo tas pyragas su aguonom, bet nesupratau, ar virsu uzklot reikia ta pacia pagrindo tesla, ar cia tas varskes uzpilas, ar kaip ten..?

Ir dar aguoneles radau vyniotinio recepta, labai graziai atrodo wub.gif ten tas virsus guminis, kaip paminejus tu, tai ten ir matosi, ane? Nes man tai labai graziai atrodo smile.gif Sitas

skaitau cia receptus is ankstesniu temu, ir kopinuosi thumbup.gif kepsim kepsim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 28 rugsėjo 2008 - 18:24
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 28, 16:09)
Aguonu pyragas

O daividija, cia labai graziai atrodo tas pyragas su aguonom, bet nesupratau, ar virsu uzklot reikia ta pacia pagrindo tesla, ar cia tas varskes uzpilas, ar kaip ten..?

Ant virsaus varskes uzpilas mirksiukas.gif Bet tas pyragas is tiesu gaunasi didziulis,per visa 26cm forma ir dar storas.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 28, 19:09)
Ir dar aguoneles radau vyniotinio recepta, labai graziai atrodo  wub.gif ten tas virsus guminis, kaip paminejus tu, tai ten ir matosi, ane? Nes man tai labai graziai atrodo smile.gif Sitas

labai skanus jis, tik reikia butinai:
dar nuo karsto nulupti kepimo popieriu !! kad butu purus ir kremo daryti is puses normos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 09 28, 20:36)
Ant virsaus varskes uzpilas mirksiukas.gif Bet tas pyragas is tiesu gaunasi didziulis,per visa 26cm forma ir dar storas.



O atrodo kaip butu tokia pat tesla kaip pagrindo smile.gif labai skaniai atrodo, reiks isbandyt blush2.gif o aguonu malt kaip supratau nereikia? Ir jei netureciau varskes tepamo surio, varske turbut netiktu? g.gif

Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 09 28, 20:41)
labai skanus jis, tik reikia butinai:
dar nuo karsto nulupti kepimo popieriu !! kad butu purus ir kremo daryti is puses normos  thumbup.gif


Supratau smile.gif bet teks turbut vienai valgyt, nes vyras tai sake nemegsta vyniotiniu, o man tai labai patinka. Nieko, as padarysiu, nebus jam kur detis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 28 rugsėjo 2008 - 19:49
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 28, 17:45)
O atrodo kaip butu tokia pat tesla kaip pagrindo smile.gif labai skaniai atrodo, reiks isbandyt  blush2.gif o aguonu malt kaip supratau nereikia? Ir jei netureciau varskes tepamo surio, varske turbut netiktu?  g.gif

Tiktu ir varske,tik reiketu ja pertrinti,kad butu vientisa,o aguonu malti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 09 28, 20:54)
Tiktu ir varske,tik reiketu ja pertrinti,kad butu vientisa,o aguonu malti nereikia.



Tai labai puiku, ryt manau jei liks laiko, tai kepsiu, nes varskes turiu biggrin.gif tik ji tokia sausoka g.gif
Atsakyti
sveikos siadnien isbandziau du pyragus vienas is SONATINOSreceptu obuoliu su kondensuotu pienu
http://sonatinos-rec...uotu-pienu.html
user posted image
ir antrasis is GLACEE receptuku tik sita dariau su braskiu zele nes kitokiu neturejau bet tiko ir spalva grazi gavosi lotuliukas.gif
http://www.supermama...p;#entry6590145
user posted image
labai skanus pyragai kepsiu dar ne karta tongue.gif
user posted image

atsiprasau uz prastas nuotraukas bet vos spejau nufotografuoti ir tai su drebancia ranka kol neisnese sunaikinti doh.gif tiesa pirmasis pasaldina gyvenima o antrasis atgaivina


Atsakyti
Manau, kad šis "patiekalas" tinka ir čia biggrin.gif Riešutukai karamelėje tikrai saldūs smile.gif
user posted image
http://patiekalai.bl...-karamelje.html
Atsakyti