Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(kicule @ 2008 09 13, 12:05)
Kita, tu cia apie klinika (Kaune) kalbi?
Man taip pat reikia daryt pakelimą  unsure.gif 
Siule daryt per spenelį ax.gif


O labai įdomu, kad tau siūlė, parašyk kur buai konsultutotis, kokioj klinikoj ir kokiam mieste.O kokiais atvejais siūlo pjūvį per spenelį, gal tuomet, kai labai mažai pakarę, man gyd. minėjo, kad spenelįreikia kelti 2 cm. g.gif
Atsakyti
Aš vakar buvau pas T.A Kaune. 4u.gif Siulo, per speneli, nes ir tą reikia pamažinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2008 09 13, 12:36)
Aš vakar buvau pas T.A Kaune.  4u.gif Siulo, per speneli, nes ir tą reikia pamažinti smile.gif


O kas tas T.A?beje parašyk kokią kainą tau siūlė, kiek suprantu tu nori ir implantą dėtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaneta-mama: 13 rugsėjo 2008 - 11:40
Atsakiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
tai gal tau siulo tik mazinti spenelio auriaole ir deti tik silikonus,va o pasmane labai nukritusi ir as noreciau tik pakelti nes siaip ir taip nemaza turiu bet kaip suprantu sunku pacia forma padaryti jai be jokiu idejimu,
o AT tai gyditojo vardas ir pavarde ,Tautrimas Astrauskas jai nesumaisiau smile.gif smile.gif smile.gif
idomu butu pamatyti po pakelimu kokiu pavyzdziu nes tentai tik per spaneli ir idejimas
Atsakyti
Tai tikriausiai per aureolę daro tik toms, kam speneliai reikia mažinti, nes pas mane spenelis normalus, įtariu todėl ir nesiūlė tokio arianto.O dėl formos, tai aš irgi manau, kad su implantu atrodo gražiau, bet jei krūtys nemažos, tai implantas jas padidina dar 1,5 dydžio.Man taip sakė gydytojas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(take @ 2008 09 13, 14:15)
tai gal tau siulo tik mazinti spenelio auriaole ir deti tik silikonus,va o pasmane labai nukritusi ir as noreciau tik pakelti nes siaip ir taip nemaza turiu bet kaip suprantu sunku pacia forma padaryti jai be jokiu idejimu,
o AT tai gyditojo vardas ir pavarde ,Tautrimas Astrauskas jai nesumaisiau smile.gif  smile.gif  smile.gif
idomu butu pamatyti po pakelimu kokiu pavyzdziu nes tentai tik per spaneli ir idejimas

Pas mane labai nukritusi,tai kad pakelimas butinas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 13 rugsėjo 2008 - 18:29
QUOTE(kicule @ 2008 09 13, 19:27)
Pas mane labai nukritusi,tai kad pakelimas butinas smile.gif


kicule, tai ar apsisprendei operuotis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaneta-mama: 15 rugsėjo 2008 - 12:28
Na moterytės ko pritilot, nejau niekas pakėlimo nesidarė? 4u.gif
Atsakyti
man irgi rupi negi nera pasidariusiu ar bent draugiu pazystamu neturit kas daresi ,taip noretusi kokios nors informacijos negi visu nenukritusi tik maza krutine kad tik silikonus dedasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaneta-mama @ 2008 09 13, 16:16)
Tai tikriausiai per aureolę daro tik toms, kam speneliai reikia mažinti, nes pas mane spenelis normalus, įtariu todėl ir nesiūlė tokio arianto.

man per speneli pvz graziau atrodo, nei dar po apacia tas randas doh.gif jei yra galimybe be jo, manau kiekviena rinktusi tik aplink speneli ta pjuvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2008 09 18, 16:39)
man per speneli pvz graziau atrodo, nei dar po apacia tas randas doh.gif jei yra galimybe be jo, manau kiekviena rinktusi tik aplink speneli ta pjuvi g.gif


Ir aš manau kad kiekviena rinktūsi kas gražiau, bet kažkodėl per spenelį tikriausiai mažai kam siūlo.Beje kai tik pradėjau svarstyt apie operaciją, tai ir pagalvojau, kad supermamoj tai tikrai viską sužinosiu, bet deja, tema visai neaktuali schmoll.gif
Atsakyti