Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(ADREV @ 2012 01 08, 00:47)
nu jo 2,4 kg doh.gif  biggrin.gif



o cia kaip taip? blink.gif man is G i C dydi padare ir tai tik 930gr. nueme ax.gif pagaliau, aciu dievui skausmai jau praejo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Irxse @ 2012 01 07, 23:39)
nu grizau vakar isopervo sian 12 paleido. visks labai liux. net neskauda tik maudimas toks. klinika nuostabi visi tik sokineja aplink tave smile.gif  net negalvojau kad taip neskaudes. turejau f-g dydi o dabar c-d  smile.gif jau maciau krutine tai ji dabar isvis tokia kaip silikonine ,bet mane perspejo kad sutinimui nuejus truputi pasikeis forma. as labai patenkinta!!!



Sveikinimai nuosirdziausi! thumbup.gif
Atsakyti
mergaites ka galetumet pasakyti apie gintaras karalevicius ar Audrius Zizliauskas kurie daro op is siauliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oveja: 09 sausio 2012 - 16:12
Sveikos mergaites, as cia visai naujoke ir tik dabar pradejau skaitineti sia temele, kai pati jau uz 2 savaiciu eisiu darytis papuliu operacija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yyvass @ 2012 01 27, 10:24)
Sveikos mergaites, as cia visai naujoke ir tik dabar pradejau skaitineti sia temele, kai pati jau uz 2 savaiciu eisiu darytis papuliu operacija. smile.gif

Kaip smagu! Kur kaip?
Aš kovo 1 darausi, laukiu nesulaukiu!!!
Atsakyti
QUOTE(Kuoduotoji @ 2012 01 28, 09:26)
Kaip smagu! Kur kaip?
Aš kovo 1 darausi, laukiu nesulaukiu!!!

Na as darysiu Klaipedoj,man jau vasario 13d, tik kazkodel pradejau bijoti.......
Atsakyti
QUOTE(yyvass @ 2012 01 30, 09:16)
Na as darysiu Klaipedoj,man jau vasario 13d, tik kazkodel pradejau bijoti.......

pas kokį daktarą? kiek kainuos?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2012 02 04, 22:50)
pas kokį daktarą? kiek kainuos?

Darysiu pas G. Gelzini, kaina 8500
Atsakyti
o kodel tiek brangiai?
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2012 02 06, 17:46)
o kodel tiek brangiai?

na cia kaina kartu su didinimu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti