QUOTE(kutuce @ 2011 01 11, 16:27)
Sveikos merginos
artėja nenumaldomai mano svajonės išsipildymo diena, ji jau taip arti, o aš ėmiau panikuoti
Ar tai normalu, kad aš ėmiau panikuoti, nors iki to visiškai nebijojau ir laukiau jos kaip išganymo
Tiesa, kas davė siuntimus kraujo ir šlapimo tyrimams? Ar reikėjo mokėti?
Ar nueiti pas šeimos gydytoją ir pasakyti kokią op planuoju darytis ir ji man duos siuntimukus tyrimams?
Nepergyvenk, viskas bus gerai

Aišku normalu, kad jaudinies. Aš taip pat labai norėjau tos OP, bet artėjant tai dienai vis labiau pergyvenau, sunku net užmigt būdavo. Ir laukiau to akimirkos, kai jau bus po visko.
Aš siuntimų tyrimams ėjau pas šeimos gydytoją. Dėl mokėjimo, tai čia turbūt nuo poliklinikos priklauso, man reikėjo mokėti tik už kalio kiekio kraujyje tyrimą ir už kraujo krešėjimo laiko tyrimą, nes juos reikėjo ligoninėj daryt, o ne poliklinikoj. Aš gydytojai pasakiau, kokių man tyrimų reikia ir dėl ko. Po to grįžau pas ją pasiimt atsakymų ir paklaust ar viskas gerai.
Po to skambinui savo chirurgui pasakyt rezultatų. Iš pradžių man kalio kiekis buvo per mažas, tai mano chirurgas liepė pagert kalio ir po kelių dienų pakartot tyrimą. Tai jau buvau išsigandus, kad mano svajonė nuplauks, bet pakartotinis tyrimas buvo jau geras. Ir dabar esu labai laiminga
Sėkmės tau, nepanikuok, viskas bus gerai!