Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(-Nika- @ 2011 08 31, 16:47)
Supratau - slaptazodzio negausiu smile.gif Ketinu operuotis tik ziema.
Mergaites, jus juk dedate i albuma nuotraukas be veido, ar ne?
Manau, kad sitos nuotraukos aktualiausios mergaitems pries operacija, nes po to jau per velu daryti isvadas - post factum jau nieko nepakeisi.

atsiusk savo dabartine krutines nuotrauka, idesime i albuma ir gausi slapuka biggrin.gif , po op desime jau kitas pooperacines nuotraukas
Atsakyti
Ai, mergaites, kazkaip nesinori ta savo liudna vaizdeli siusti sad.gif
Kai pasidarysiu OP, tai tada ir atsiusiu abu variantus, kad su laiminga pabaiga pasaka butu smile.gif
Kaip ten bebutu, vistiek esu tvirtai pasiryzusi operacijai. Juk norisi ir 40 ir 50 metu graziai atrodyti. O kai pamastau apie sukneles ant sleikuciu, apie naktinukus ant sleikuciu, tai is vis galva apsisuka.
Ex, belieka tik pinigeliu susitaupyti pradinei imokai, nes vistiek planuoju issimoketinai operuotis. Tik skaiciau kai kuriu centru puslapiuose, kad dali islaidu apmoka ligoniu kasos, tai vat ir mastau, kiek realiai ta OP kainuos. Mano 75E dydis. Su liemenele viskas puiku, o vat be jos tikrai yra kur tobuleti.
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2011 08 31, 17:45)
Ai, mergaites, kazkaip nesinori ta savo liudna vaizdeli siusti sad.gif
Kai pasidarysiu OP, tai tada ir atsiusiu abu variantus, kad su laiminga pabaiga pasaka butu smile.gif
Kaip ten bebutu, vistiek esu tvirtai pasiryzusi operacijai. Juk norisi ir 40 ir 50 metu graziai atrodyti. O kai pamastau apie sukneles ant sleikuciu, apie naktinukus ant sleikuciu, tai is vis galva apsisuka.
Ex, belieka tik pinigeliu susitaupyti pradinei imokai, nes vistiek planuoju issimoketinai operuotis. Tik skaiciau kai kuriu centru puslapiuose, kad dali islaidu apmoka ligoniu kasos, tai vat ir mastau, kiek realiai ta OP kainuos. Mano 75E dydis. Su liemenele viskas puiku, o vat be jos tikrai yra kur tobuleti.

mano buvo F dabar B, ir maikutes ciki atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ADREV: 31 rugpjūčio 2011 - 17:05
4u.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
labai jau aprimusi si tema, tikiuosi greitu metu atgis.. rolleyes.gif Gal kas nors turit daugiau kokiu atsiliepimu apie DR Vilniuje, nes po menesio man op pas ji, bet labai neramu, ar teisingai pasirinkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katemiau @ 2011 11 12, 02:12)
Sveikos mergaites,
labai jau aprimusi si tema, tikiuosi greitu metu atgis..  rolleyes.gif  Gal kas nors turit daugiau kokiu atsiliepimu apie DR Vilniuje, nes po menesio man op pas ji, bet labai neramu, ar teisingai pasirinkau  ax.gif

manau, kad visi neblogai daro operacijas, tik visu organizmai skirtingi.vieniems buna komplikaciju, o kitiems ne.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2011 11 12, 18:23)
manau, kad visi neblogai daro operacijas, tik visu organizmai skirtingi.vieniems buna komplikaciju, o kitiems ne.

g.gif sutinku
Atsakyti
Sveikos. Tema ilga, nespėju visko perskaityti doh.gif Darėtės kas pas Kaikarį Kaune? vis ruošiuosi važiuoti į konsultaciją, tik po maitinimo praėjo tik keturi mėnesiai, o kiek žinau turi bent šeši praeiti. oi laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Na va pagaliau ir as po savo operacijos, siandien siulus istrauke. kol kas dar neaisku, ar patenkinta as rezultatu ar ne... g.gif kazkokios man jos nevienodos atrodo, viena lyg ir priplota butu, tai labai tikiuosi, kad issilygins. o ir skauda gana stiprokai.. neisivaizduoju, kaip jus mergaites iskenciat tuos skausmus, nes as su tom nuskausminamom tabletem, kur israse iseinant is ligonines tikriausiai buciau isprotejus. gerai, kad uosviene leidziamo ketanovo nupirko.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katemiau @ 2011 12 29, 00:21)
Na va pagaliau ir as po savo operacijos, siandien siulus istrauke. kol kas dar neaisku, ar patenkinta as rezultatu ar ne...  g.gif  kazkokios man jos nevienodos atrodo, viena lyg ir priplota butu, tai labai tikiuosi, kad issilygins. o ir skauda gana stiprokai.. neisivaizduoju, kaip jus mergaites iskenciat tuos skausmus, nes as su tom nuskausminamom tabletem, kur israse iseinant is ligonines tikriausiai buciau isprotejus. gerai, kad uosviene leidziamo ketanovo nupirko.. doh.gif

o kazi kodel skauda g.gif man tai visai niekas neskaudejo, nei po operacijos nei veliau negeriau jokiu vaistu.Parasyk kaip tau veliau seksis.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2011 12 29, 17:26)
o kazi kodel skauda g.gif man tai visai niekas neskaudejo, nei po operacijos nei veliau negeriau jokiu vaistu.Parasyk kaip tau veliau seksis.


net nezinau kodel taip, vat ir kiekviena diena kitaip, viena labiau skauda, kita maziau, gal kad savo maziuka pakiloju, gal pasitempiu kiek. na bet prisiglausti tai vis dar negaliu. net nezinau ar normalu cia. daktaras ka sako, tai tik kad praeis ir vsio. g.gif skaiciau kad ir tau nemazai nupjove, o kaip ar lygios vienodos gavosi, ar skyresi pradzioj kiek? neramu man kiek, nesinoretu, kad tokios liktu.. schmoll.gif
Atsakyti