Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

QUOTE(Darfe @ 2011 01 29, 14:51)
Labas visoms  smile.gif Noriu pagaliau atsisakyt mikrobangų krosnelės. Tik nežinau jai analogo. Vienintelė mintis konvekcinė krosnis. Gal bus dar nuomonių?  4u.gif


Analogas - puodas, į kurį įsistato kitas puodas su skylutėm, maistas pašyla ant garų. Tokio tipo. Aš puikiai apseinu su tokiu puodu, kartais šildau keptuvėje arba šiaip kokiam puode.

user posted image
Atsakyti
Mamytes, niekas nenaudojate Elo Pure Edition keptuves? Labai domina atsiliepimai.
Cia radau: http://www.buitima.l...ion.html?lang=2
Galvoju, ar aprasymas atitinka tikrove? g.gif
Atsakyti
Vis nerimstu del tu keptuviu, kaip cia issirinkt kad neapsirikt... g.gif Apie Elo Pure Edition kaip suprantu niekas nieko negali pasakyti? Gaila.
O kaip tos titanines keptuves (pvz Woll)? Jos tikrai atsparios, nesvyla, ir lygtai ta titano danga taip pat naturali, be jokiu cheminiu sintetiniu priedu? Ar titano pavirsius reaguodamas karstoje temperaturoje kazka negero isskiria?
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2011 01 29, 13:51)
Labas visoms  smile.gif Noriu pagaliau atsisakyt mikrobangų krosnelės. Tik nežinau jai analogo. Vienintelė mintis konvekcinė krosnis. Gal bus dar nuomonių?  4u.gif

Niekada jos nenaudojau ir nejutau būtinybės. Man pakanka viryklės ir orkaitės, įvairių puodų ir keptuvių.
Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2011 03 01, 08:58)
Vis nerimstu del tu keptuviu, kaip cia issirinkt kad neapsirikt...  g.gif Apie Elo Pure Edition kaip suprantu niekas nieko negali pasakyti? Gaila.
O kaip tos titanines keptuves (pvz Woll)? Jos tikrai atsparios, nesvyla, ir lygtai ta titano danga taip pat naturali, be jokiu cheminiu sintetiniu priedu? Ar titano pavirsius reaguodamas karstoje temperaturoje kazka negero isskiria?



ir mane domina, esu sias nusiziurejusi
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2011 02 17, 22:02)
Analogas - puodas, į kurį įsistato kitas puodas su skylutėm, maistas pašyla ant garų. Tokio tipo. Aš puikiai apseinu su tokiu puodu, kartais šildau keptuvėje arba šiaip kokiam puode.

o kur tokiu puodu butu galima nusipirkti Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2011 03 01, 09:58)
Vis nerimstu del tu keptuviu, kaip cia issirinkt kad neapsirikt...  g.gif Apie Elo Pure Edition kaip suprantu niekas nieko negali pasakyti? Gaila.
O kaip tos titanines keptuves (pvz Woll)? Jos tikrai atsparios, nesvyla, ir lygtai ta titano danga taip pat naturali, be jokiu cheminiu sintetiniu priedu? Ar titano pavirsius reaguodamas karstoje temperaturoje kazka negero isskiria?



QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 02, 15:57)
ir mane domina, esu sias nusiziurejusi

Turiu WOLL keptuve naudoju 5 metus, svylti tai svyla kaip ir visos tik gal ne taip greitai ax.gif pirkau nes baisiais nenorejau TEFLONO. Pas mane ji tvarkinga neatsilupusi, bet vat pas anyta ji gal trecius metus(kepa kiekviena diena po kelis kartus) tai taip idomiai apsivele vidus, bet kepa sake gerai. Minusas, kad labai sunki ir brangi. Pliusas ilgai islaiko siluma. As pati nesigailiu ja nusipirkusi tik pirkite, kad butu su garantiniu(as pirkau Imperijoje, dabar jie berods Panoramoje).
Atsakyti
Aš turiu "Woll" keptuvę, tai man super thumbup.gif Praktiškai nenaudoju riebalų ir man niekas nesvyla, neprikepa g.gif
Kepu tikrai ne kasdien, bet buvo irgi kiek 'apsivėlusi', bet paprastu kokosiniu šveistuku patryniau ir vėl kaip nesenai pirkta.

Ar kas naudojatės keramikiniais peiliais? g.gif

Susigundžiau šiandien 'ekologiškumu' ir tuo, kad 'nežudo' vitaminų pjaustant daržoves, vaisius ir pan.

"Kadangi keramika yra ypač chemiškai stabili, nevyksta reakcija su maistu. Nekinta produktų maistinės bei skoninės savybės. Ypač aktualu pjaustant daržoves ir vaisius, nes išlieka visi juose esantys vitaminai."

"Keraminiai ašmenys be pastangų pjauna bet kokį maistą. Dėl glotnaus paviršiaus Kyocera peiliai taip pat yra labiau higieniški, atsparūs korozijai ir nesuteikia pašalinio kvapo ar metalo jonizacijos ruošiant daug rūgščių, sulčių, druskų ar aromatinių medžiagų turinčius gaminius (pvz. citrina, imbieras ir pan.). Dėl šių sąvybių keraminius peilius ypač vertina termiškai neapdoroto "gyvo maisto" ( raw food ) šalininkai. "

Įdomiausia tai, kad "Jie skirti papildyti – o ne pakeisti – kitus jūsų peilius. Keraminis peilis geriausiai tinka pjauti bekaulę mėsą, vaisius ar daržoves. Išpjaustyti, iškaulinti, šaldytam maistui ir sūriui pjauti naudokite plieno peilius. Keraminiai peiliai lūžta ir trupa lengviau nei plieniniai. Elkitės su jais atsargiai."

Brangūs baisiai, bet išbandysiu vieną cool.gif
Atsakyti
Turiu viena keramikini peili, labai patinka, bet jau kad duzta, tai faktas doh.gif , as jau nulauzusi pati peilio galiuka unsure.gif , kazkaip terkst i kriaukle doh.gif , labai pamirsti, kad tai KITOKS peilis.
Ir jam reikia medines pjaustymo lentutes, o pas mane visos stiklines, tad teko del pono peilio pirkti nauja pjaustymo lentute biggrin.gif
O siaip patenkinta, noreciau didesnio, nes pas mane toks mazesnis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 17 kovo 2011 - 19:45
Aš irgi turiu Green pan keptuvę. Pradžioj labai patiko, nesvilo, lengvai valėsi. Po to pradėjo svilti, susibraižė, nors atrodo tik kempinėle šveisdavau, bet matyt ir ta per šiurkšti buvo. Dėl svilimo tai išplautą keptuvę dedu ant indukcinės, pakaitinu ant 6 (iš 10), tada pilu aliejaus ir pakaitinu truputį vėl - ir nesvyla. Pvz pradedu ruošti blynams tešlą, o keptuvę ant viryklės. kai tešla paruošta, keptuvė kepimui irgi būna paruošta, papildomai laiko neužima.
Bet kadangi ji yra susibraižiusi, norėčiau visgi ją pakeisti. Kaip suprantu Woll dengtos titanu sveikos?
Atsakyti
O kur perkate tuos keramikinius peilius? g.gif susigundziau ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 03 20, 19:01)
O kur perkate tuos keramikinius peilius?  g.gif  susigundziau ir as  biggrin.gif

Na, Kyocera tai man per brangu... As pirkau Eko parduotuveje- kainos gal nuo 40 lt g.gif , nepamenu..Didesni apie 80 -100 lt .Esu keliose Eko parduotuvese maciusi.
Vaisius isvis idealiai pjauna, apelsina supjaustau kaip gera pjaustykle biggrin.gif - lygiai, graziai. Ne tik apelsinus, viska....
Mano peilis is cia ax.gif
http://www.naturalis...rchparam=peilis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 kovo 2011 - 20:36