Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

Labas visoms, labai noreciau suzinoti ispudzius apie Dry Cooker keptuve, gal kas pirkote top sope
http://www.topshop.l...m...rtuve&pcs=2
Gundausi pirkti, gal kas naudojate, as tai jau isigijau Happy chop smulkintuva, http://www.topshop.l...c...irp=1&pcs=2
tai kol kas labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijana: 07 gegužės 2011 - 18:38
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 01 18, 15:10)
Sakot bergoff ta keramikine niekam  tikus?  g.gif  bet ji nebrangi dabar visai  tongue.gif

As naudoju... is pradziu, kol pripratau truputi erzino, nes reikalauja daugiau demesio, nei teflonkes, bet dabar jau normaliai...
Atsakyti
QUOTE(guguliukas @ 2011 05 17, 16:16)
As naudoju... is pradziu, kol pripratau truputi erzino, nes reikalauja daugiau demesio, nei teflonkes, bet dabar jau normaliai...


O as nusipirkau gariunuose spizine thumbup.gif nu nereali ji man thumbup.gif ir maistas daug skanesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif
Turiu Bergoff keramikine keptuve, is pradziu viskas ok buvo, bet dabar... nebent darzoves troskinti biggrin.gif Gal kazkaip galima pataisyti padeti, kad taip neprideginetu maistas joje ? 4u.gif nes nei mesos joje iskept kei ka. Is pradziu galvojau aliejus kaltas( nes naudoju tik al.alieju, bet ir pakeitus i paprasta sauleg. niekas nepasikeite...
Atsakyti
Labas,

apie metus turiu Green Pan keptuve ir esu nepatenkinta. Viskas prie jos kimba: sildomos bulves, kiausiniene ir visa kita. Pradzioje lyg atrode nieko.
Ieskau kitos keptuves, nes si jau labai nusibodo, dabar net sunkiai issiplauna.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 10, 23:30)
labas vakaras smile.gif
Turiu Bergoff keramikine keptuve, is  pradziu viskas ok buvo, bet dabar... nebent darzoves troskinti biggrin.gif  Gal kazkaip galima pataisyti padeti, kad taip neprideginetu maistas joje ?  4u.gif nes nei mesos joje iskept kei ka. Is pradziu galvojau aliejus kaltas( nes naudoju tik al.alieju, bet ir pakeitus i paprasta sauleg. niekas nepasikeite...


Netikus ta keptuvė ir pas mane unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2010 11 22, 21:28)
Pas mus tas pats verysad.gif Na nežinau , reikėtų susiburti visoms nusivylusioms ir "papurtyt " gamintojus per eksportuotojus g.gif pinigai išmesti į balą doh.gif


Gerai, kad nesugundžiau ją įsigyt. Nes šita keptuvė kurį laiką šmėžavo mintyse. unsure.gif
Atsakyti
pas mane visa virtuve "Ekologiška" biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri naudojat Ecolution keptuves? Jei taip, tai ką apie jas manot? Nes man kirba mintis, kad 'non-stick' negali buti visiškai ekologiškos.. Mhm... Bet gal aš klystu g.gif

Beje, gal kam bus aktualu ax.gif
vieną vasarą, Helsinkyje, prie kelto Linda Line terminalo užėjau puikią keptuvių parduotuvę, su galybe įvairių dydžių špižinių keptuvių. Kainos buvo tikrai normalios, kažkas apie 30 Eurų. Aišku, pirkinys nebuvo planuotas, tai nieko ir neįsigijau. O dar toks svoris (mat be mašinos buvom).


Atsakyti
40 % PIGIAU !!!!!!
Vertinantiems ekologišką ir natūralų maistą,kosmetiką,vaikų kosmetiką ir sauskelnes, namų priežiūros priemones.
50 Lt čekis apsipirkimui parduotuvėje Biosala
http://www_biosala_lt/
Čekis galioja 3 mėn.
Vilnius,rašyti až.
Atsakyti
sveiki, ieškau jau kelias dienas ketaus apvalių emaliuotų dviejų dydžių puodų Lietuvoje. Ko kas liūdnai... keptuvių jau daug kur yra visokių, o su puodais nė iš vietos. Gal kam yra pavykę parsisiųsti? kadangi tai labai sunkūs daiktai, neįsivaizduoju, kiek vien siuntimas kainuotų. O kad kas važinėja į užsienius ir galėtų parvežti už kažkokį mokestį? būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas zinote apie silikonines kepimo formas, ar pats silikonas (jo saugumas, kokybe) skiriasi perkant forma kokioj Maximoj ar cia SM isgirtam Tepperware. Gal kuri naudojat ir pasidalintu patirtim, ar viskas su jom tvarkoj?
O mes neseniai metalinius puodus,kurie kaip supratau blogis,pakeitem naujais emaliuotais,ir ka gi, susibraize dugnai nepanaudojus net menesi,nors naudojom tik medines menteles (jokiu saukstu,sakuciu) ir aisku neplovem jokiais astriais sveitikliais verysad.gif Pirkom Maximoj.. Tai kokius puodus naudojat smile.gif ?
Atsakyti