Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

Žirklutės


idomu kaip atrodo tie puodziukai ax.gif
ir galvoju kad nelabai turiu i ka keisti siuo metu unsure.gif

Papildyta:
ir dar minejau kad iki maciau tas cenakines po 18, tai radau kitur tokias pat po 12lt, o norfoj buvo dar kitokios tik neradau kainos gal po
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 24 rugsėjo 2008 - 09:39
QUOTE(katutis @ 2008 09 21, 10:52)
ką turi galvoje dėl virdulių?  g.gif



Na is plastmases sildant visokio brudo iseina, o cia vanduo verdamas. O metaliniai virduliai gal geriau, nors jei jau puodus renkames geresnius, tai cia virduliu pasirinkimo nera. Gal as cia per daug prisvaigus blush2.gif bet...
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 25, 21:23)
Na is plastmases sildant visokio brudo iseina, o cia vanduo verdamas. O metaliniai virduliai gal geriau, nors jei jau puodus renkames geresnius, tai cia virduliu pasirinkimo nera. Gal as cia per daug prisvaigus  blush2.gif bet...


Yra ir metalinių virdulių, tik paieškot gal labiau reikia. Na va, senukuose Bosch virdulys, pas mus toks pat, tik gal 4m senumo. Tik dangtis plastikinis, o šiaip labai geras, greitai užverda, spiralė paslėpta, pavirinus su citrinos rūgštim kaip naujas
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2008 09 24, 10:40)
Žirklutės
idomu kaip atrodo tie puodziukai ax.gif
ir galvoju kad nelabai turiu i ka keisti siuo metu  unsure.gif


Pasirodo tie puodukai išleliavę pas mamą į darbą, tarnauja kaip dekoracijos arba mokinukai pamokoms naudoja... Būčiau mielai į šokoladą iškeitus blush2.gif
Atsakyti
aciu uz gerus norus smile.gif
as maciau dar norfoj bet be kainos buvo, na bet uz kokius 5lt butu pats tas biggrin.gif
Atsakyti
CIA - viena nuoroda i lietuviska parduotuve. Buvau radusi ir bambukine pjaustymo lenta, taip pat galima rasti ivairiu puodu ir daug kitu namu apyvokos reikmenu..zodziu reikia pasizvalgyti
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 09 25, 21:22)
Yra ir metalinių virdulių, tik paieškot gal labiau reikia. Na va, senukuose Bosch virdulys, pas mus toks pat, tik gal 4m senumo. Tik dangtis plastikinis, o šiaip labai geras, greitai užverda, spiralė paslėpta, pavirinus su citrinos rūgštim kaip naujas
user posted image



gi zinau, kad yra wink.gif
bet cia puodus renkames, kuris metalas geriausias, o su virduliais ar yra metalo pasirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 26, 10:01)
CIA - viena nuoroda i lietuviska parduotuve. Buvau radusi ir bambukine pjaustymo lenta, taip pat galima rasti ivairiu puodu ir daug kitu namu apyvokos reikmenu..zodziu reikia pasizvalgyti

koks fainas puslapis bigsmile.gif . Tik čia kaip suprantu ne parduotuvė, bet informacinio pobūdžio svetainė su informacija ką ir kur pirkti. Reikės daugiau panaršyti kai bus laiko 000164.gif.
Atsakyti
labai gera temele, tik bisi nusivyliau, kad mano zepteriniai ne tokie jau geri, bet kad taupo laika, dujas ir vitaminus tai faktas.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 26, 15:22)
koks fainas puslapis  bigsmile.gif . Tik čia kaip suprantu ne parduotuvė, bet informacinio pobūdžio svetainė su informacija ką ir kur pirkti. Reikės daugiau panaršyti kai bus laiko 000164.gif.



Jo, as irgi veliau susiprotejau, kad ne parduotuve blush2.gif Bet kiek daug info sudeta bigsmile.gif

O del virduliu...hm... tikrai dazniausiai buna kokio nerudijancio plieno, jei is metaliniu g.gif is akmens jauciu nelabai ir pagamintu biggrin.gif greitam isilimui gal nedaug kas tinka??? unsure.gif
Atsakyti
Beje, ką manote apie stiklines pjaustymo lenteles? Užmačiau jų Thomas Phillips reklaminiame buklete. Kažkaip pagalvojau, kad gal jos ir higieniškesnės nei medinės, neprisigeria visokio gėrio į save, tik nelabai gal saugios virtuvėje, jei tėkštųsi ant grindų plytelių, tai jau nekas... blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 27, 16:24)
Beje, ką manote apie stiklines pjaustymo lenteles? Užmačiau jų Thomas Phillips reklaminiame buklete. Kažkaip pagalvojau, kad gal jos ir higieniškesnės nei medinės, neprisigeria visokio gėrio į save, tik nelabai gal saugios virtuvėje, jei tėkštųsi ant grindų plytelių, tai jau nekas...  blink.gif .


Del higienos ir as taip manau. Ju net TP yra pirkt, ir seniuose, maximose buna. Tik va tas saugumas, man irgi baisu,kad neismest is nagu smile.gif turiu stiklini padekliuka karstam puodui padet, tai atsargiai su juo elgiuos (kartais nervina toks dabojimas). O dar sako, kad peiliai greiciau atsimpa nuo stiklo
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 09 27, 23:00)
Del higienos ir as taip manau. Ju net TP yra pirkt, ir seniuose, maximose buna. Tik va tas saugumas, man irgi baisu,kad neismest is nagu smile.gif turiu stiklini padekliuka karstam puodui padet, tai atsargiai su juo elgiuos (kartais nervina toks dabojimas). O dar sako, kad peiliai greiciau atsimpa nuo stiklo

Man stiklines lentutes labai patinka thumbup.gif jau kokius 4 metus naudoju-nesensta, nes nera ten kam senti biggrin.gif grindys pas mane paprastos, tai ne taip baisu sudauzyti ax.gif
peilius dazniau reikia galasti..tas tiesa , bet ne problema ax.gif Vienintelis trukumas- negaliu ju naudoti jei vyras ar vaikas virtuveje sukiojasi- jiems tas garsas metalas i stikla labai nepatinka doh.gif
Atsakyti