Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų virtuvės ekipuotė

QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 27, 17:24)
Beje, ką manote apie stiklines pjaustymo lenteles? Užmačiau jų Thomas Phillips reklaminiame buklete. Kažkaip pagalvojau, kad gal jos ir higieniškesnės nei medinės, neprisigeria visokio gėrio į save, tik nelabai gal saugios virtuvėje, jei tėkštųsi ant grindų plytelių, tai jau nekas...  blink.gif .

aš turiu 1 stiklinę ir praktiškai nenaudoju. peiliai nuo jos tragiškai šimpa, o jau garsas kai pjaustai doh.gif . man medinės žymiai malonesnės, o dėl higienos gi yra paprasti sprendimai - reikia min 3 lentelių - mėsai, žuviai ir daržovėms, be to jas reikia keisti naujomis karts nuo karto.

labai sudomino tie akmeniniai indai. gal kas jau turit nusipirkę? kaip naudojasi? kiek kainavo, iš kur siuntėtės? pas mane tragiška padėtis su puodais namie blush2.gif , skubiai reikia bent 1 puodo tokio nemažo, nes dabar turiu 1 tefloninį nediduką, 1 mažą emaliuotą ir teflono keptuvę. ir dar 2 namie dideli svaidosi seni emaliuoti, bet jau subraižyti tai keip reikalas, stengiuosi nenaudot jų. ai dar turiu 1 ketaus puodą, bet irgi mažiukas. šiaip man labiausiai patinka garpuodyje virt (turiu tefal, kaži kaip ten tos jo plastmasės g.gif ) ir orkaitėj stikliniuose arba moliniuose indeliuose. ir dar man įdomu gal kas ką žinot apie silikonines kepimo frmas, turiu 1 tai man labai patinka kokiam pyragui, apkepui ar kugeliui thumbup.gif , tik kaži kaip jų poveikis organizmui g.gif
Atsakyti
Pirmame puslapyje daugiau info ax.gif

As pirkau TOKI muilo akmens puoda, bet dar neatkeliavo (keliauja laivu, tai ilgiau), o kai turesiu tai parasysiu atsiliepima. Taip pat pasikviesiu eko mamyciu pasiziureti i si "stebukla" biggrin.gif

SIAME puslapyje raso kokiu medziagu indai sveikesni, kurie - ne.
Apie silokoninius raso, kad jie yra patvirtinti FDA (kokia tai gal federaline dietologu asociacija??????) g.gif ir juos naudoti saugu kaitinant iki 428 laispniu pagal Farengeita. Labiau isildzius silikonas tirpsta, bet neisskiria toksiniu duju (?).
Zodziu, silikonas priskiriamas prie gan saugiu medziagu. Nors, mane tai nustebino kazkodel g.gif Gal tiesiog isisenejusi nuostata, kad visos plastmeses ir gumos blogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 29, 09:46)
Pirmame puslapyje daugiau info  ax.gif

As pirkau TOKI muilo akmens puoda, bet dar neatkeliavo (keliauja laivu, tai ilgiau), o kai turesiu tai parasysiu atsiliepima. Taip pat pasikviesiu eko mamyciu pasiziureti i si "stebukla"  biggrin.gif

SIAME puslapyje raso kokiu medziagu indai sveikesni, kurie - ne.
Apie silokoninius raso, kad jie yra patvirtinti FDA (kokia tai gal federaline dietologu asociacija??????)  g.gif ir juos naudoti saugu kaitinant iki 428 laispniu pagal Farengeita. Labiau isildzius silikonas tirpsta, bet neisskiria toksiniu duju (?).
Zodziu, silikonas priskiriamas prie gan saugiu medziagu. Nors, mane tai nustebino kazkodel  g.gif Gal tiesiog isisenejusi nuostata, kad visos plastmeses ir gumos blogos  biggrin.gif

kiek mokėjai su visu siuntimu už tą akmens puodą? ir kokio dydžio pirkai?

o 428 pagal farenheitą, tai čia kiek bus pagal celsijų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 09 29, 09:54)
kiek mokėjai su visu siuntimu už tą akmens puodą? ir kokio dydžio pirkai?

o 428 pagal farenheitą, tai čia kiek bus pagal celsijų?  blush2.gif



Pagal dydziu vertimo puslapi 428 F= 220 laipsniai C

Pirkau dideli puoda (lygtais didziausia siuloma) ir akmens keptuve kainavo apie 700 litu su tarpininkavimo proc. ir siuntimu i Lietuva, tai vienas indas atsiejo apie 350 litu
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 29, 10:07)
Pagal dydziu vertimo puslapi 428 F= 220 laipsniai C

Pirkau dideli puoda (lygtais didziausia siuloma) ir akmens keptuve kainavo apie 700 litu su tarpininkavimo proc. ir siuntimu i Lietuva, tai vienas indas atsiejo apie 350 litu

ačiū 4u.gif

nu tai reik palaukt kol išbandysi tuos stebuklus. gal ir aš tada susigundyčiau užsisakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 29, 09:46)
As pirkau TOKI muilo akmens puoda,

Fainulį puodžiuką išsirinkai bigsmile.gif . Bet kaip matau gana nedidelis jis bus, apie 22-23 cm skersmens. O keptuvė kokio dydžio? Turėtum daug amerikietiško oro pagalvėlių gauti su tais indais biggrin.gif , tikėkimės kad bus pakankamai saugiai supakavę rolleyes.gif .
Papildyta:
Išmatavau savo vidutinį puodą ir atsiimu savo žodžius dėl akmens puodo mažumo biggrin.gif . 3 litrų talpa - pats tas thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 29 rugsėjo 2008 - 15:48
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 29, 16:48)
Fainulį puodžiuką išsirinkai  bigsmile.gif . Bet kaip matau gana nedidelis jis bus, apie 22-23 cm skersmens. O keptuvė kokio dydžio? Turėtum daug amerikietiško oro pagalvėlių gauti su tais indais  biggrin.gif , tikėkimės kad bus pakankamai saugiai supakavę  rolleyes.gif .
Papildyta:
Išmatavau savo vidutinį puodą ir atsiimu savo žodžius dėl akmens puodo mažumo  biggrin.gif . 3 litrų talpa - pats tas thumb_yello.gif



Keptuves diametras apie 28 cm ax.gif

Is akmens butu sudetinga iskaptuoti didziuuuli puoda. butu baisiai sunkus ir storom sienelem biggrin.gif Visa laime, kad nereikes armijai gaminti, o tik porai zmoniu, tai dydis man pakankamas tongue.gif Reikes dar koki metalini ar emaliuota isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 29, 16:56)
Keptuves diametras apie 28 cm  ax.gif

Is akmens butu sudetinga iskaptuoti didziuuuli puoda. butu baisiai sunkus ir storom sienelem  biggrin.gif Visa laime, kad nereikes armijai gaminti, o tik porai zmoniu, tai dydis man pakankamas  tongue.gif Reikes dar koki metalini ar emaliuota isigyti  g.gif

kaži koks tuo puodo svoris? g.gif kad nebūtų neatkeliamas biggrin.gif . ir dar užkliuvo, kad rankenos metalinės - taigi jos žiauriai įkaist turėtų nuo to akmens unsure.gif . ir dar įdomu, kas per akmuo tas soapstone g.gif , kaži lt tokio akmens yra, būtų įdomu sužinot jo moksliškąjį pavadinimą ax.gif
Atsakyti
Pagooglink ir rasi info mirksiukas.gif Svoris turbut apie 5 kg g.gif Zepter puodas irgi ne puko lengvumo. biggrin.gif

IS WIKIPEDIA
Papildyta:
DAR CIA informacijos. Muilo akmeni naudojo ivairios gentys nuo senu senoves


Europoje prekiauja siuo akmeniu firma TALCUS, Austrija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 29 rugsėjo 2008 - 17:31
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 29, 18:25)
Pagooglink ir rasi info  mirksiukas.gif Svoris turbut apie 5 kg  g.gif Zepter puodas irgi ne puko lengvumo.  biggrin.gif

IS WIKIPEDIA
Papildyta:
DAR CIA informacijos. Muilo akmeni naudojo ivairios gentys nuo senu senoves
Europoje prekiauja siuo akmeniu firma TALCUS, Austrija

oho kiek sveria blink.gif , dar įvertinus kad verdi pvz 3 l sriubos, susidaro jau 8 kg blink.gif . va todėl mane labiausiai ir neramina tie akmeniniai indai unsure.gif . turiu namie alebastro vazą, tokią visai nedidelę sakyčiau, bet tikrai sunki. tai vazos dažnai kilnot nereikia, o puodą juk reiktų praktiškai kasdien. ir dar būtų baisu tarkim dėl kriauklės, ar nesulankstytų jos tokį puodą plaunant. nu pažiūrėsim kai realybėj gausi, gal gi nebus toks sunkus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 09 29, 18:44)
oho kiek sveria blink.gif , dar įvertinus kad verdi pvz 3 l sriubos, susidaro jau 8 kg  blink.gif . va todėl mane labiausiai ir neramina tie akmeniniai indai unsure.gif . turiu namie alebastro vazą, tokią visai nedidelę sakyčiau, bet tikrai sunki. tai vazos dažnai kilnot nereikia, o puodą juk reiktų praktiškai kasdien. ir dar būtų baisu tarkim dėl kriauklės, ar nesulankstytų jos tokį puodą plaunant. nu pažiūrėsim kai realybėj gausi, gal gi nebus toks sunkus ax.gif


Manau kriaukles tikrai nesulankstys lotuliukas.gif
O as izvelgiu nauda sunkiuose puoduose - bicepsai taigi auga bigsmile.gif Vaikus nesiojant nugara stipreja, puodus - rankos, o kur dar visi kiti buities darbai rolleyes.gif Pilna aerobikos programa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 29, 19:25)
Manau kriaukles tikrai nesulankstys  lotuliukas.gif
O as izvelgiu nauda sunkiuose puoduose - bicepsai taigi auga  bigsmile.gif Vaikus nesiojant nugara stipreja, puodus - rankos, o kur dar visi kiti buities darbai  rolleyes.gif Pilna aerobikos programa  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti