Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate vaikams žvėrieną?

Sveikos, mamytes! smile.gif
Norėjau pasidomėti ar duodate savo vaikams žvėrienos, jei yra tokia galimybė...
Šiaip tai žvėriena- ekologiška mėsa...
Atsakyti
Taip, duodavau ir dabar gauna, kai tik turim smile.gif
Atsakyti
O nuo kokio amžiaus pradėjote duoti? Ar duodavote šernieną? smile.gif
Papildyta:
Klausiu todel ,kad vakar daktare į mano klausimą apie žvėrieną pažiurėjo į mane , kaip į kosmonautę... biggrin.gif atrodė, kad ji isvis nežino, kas yra žvėriena....ir, aisku, kategoriškai pasakė, kad negalima...
Atsakyti
QUOTE(Cerruti @ 2008 09 12, 10:38)
O nuo kokio amžiaus pradėjote duoti? Ar duodavote šernieną? smile.gif
Papildyta:
Klausiu todel ,kad vakar daktare į mano klausimą apie žvėrieną pažiurėjo į mane , kaip į  kosmonautę... biggrin.gif atrodė, kad ji isvis nežino, kas yra žvėriena....ir, aisku, kategoriškai pasakė, kad negalima...

mano daktare irgi sake ,kad nu ka jus atseit ne isprotekit doh.gif O as duodavau nuo 8 men.Zinoma ne kas dien.Ir mazajai tikrai patiko ir tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi taip galvoju...Aisku, jeigu mėsytė patikrinta ir tinkamai paruošta...
Manau- tai geriau, nei duoti vištiena iš parduotuvės... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepamenu nuo kada pradejau duoti, gal nuo 9 men., bet daviau kokia tuo metu turejau biggrin.gif
Atsakyti
kaip raso - zveriena galima duoti tik tokia, kuri yra patikrinta veterinaro, ir ja virti ne maziau 2-2.5h. tai tikriausiai reiktu duoti tik tokia, kuria pagauna tarkim savi zmones, kad tikrai zinotumete, jog ji patikrinta.
na as tai nelabai mazam rizikuociau duoti. juk yra ir triusiena, kalakutiena, versiena.
Atsakyti
smile.gif tai o kokia cia rizika? zveriena dar kruopsciau tikrinama ,nei visa kita mesa...veterinoras ima kokius 20 mesos meginiu is visu zveries daliu....kiek mano vyras medzioja- nei karto neapsiriko...
Atsakyti
Jeigu patikrinta, tai kodel ne g.gif
Atsakyti
Laukinio gyvuno mesa yra nepalyginamai geresne uz ta kure valgome kasdien mirksiukas.gif Musu daktare tik uz zveriena,ir mazoji ja labai megsta thumbup.gif Kolkas valgom tik stirniena mirksiukas.gif
Atsakyti
daviau bembio gabaliuką paragaut, nepatiko biggrin.gif o šiaip aš pati tokia ne mėgėja, tai ir vaikui neduodu, perku tik kalakutieną, rečiau kitokią. Žvėrienos nedrįstu, nes netikiu, kad uošvis ir jo kiti kolegos labai jau gerai patikrina. Sako, kad tikrai, tikrai, bet aš netikiu, nes pati nenunešiau patikrint laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurute... @ 2008 10 15, 17:54)
Laukinio gyvuno mesa yra nepalyginamai geresne uz ta kure valgome kasdien  mirksiukas.gif  Musu daktare tik uz zveriena,ir mazoji ja labai megsta  thumbup.gif  Kolkas valgom tik stirniena  mirksiukas.gif

butu idomu suzinoti ar stirniena ne kieta?
Atsakyti