Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (I dalis)

Labas vakaras... 4u.gif Lapkricio 11diena iskrendame i Hurgada- Sun Rise Garden Beach 5*.Gal kas ka girdejote apie si viesbuti?Gal bus vykstanciu irgi? rolleyes.gif
Papildyta:
Prie to pacio pasiteirausiu, geriau vestis eurus ar dolerius? g.gif Vakarais atvesta labai?koki bagaza imti drabuziu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukė @ 2008 09 16, 17:47)
Gal pasakytumėt,ar į Petrą reikalingas atskiras draudimas? g.gif


Oi nereikia jokio papildomo draudimo. Aisku reikia tureti pasa. Mes i Petra vykome kelios dienos po keliones i Jeruzale, tai kiek pergyvename, kad gali buti kokiu problemu pasienyje, bet viskas baigesi laimingai smile.gif smile.gif
Tik nezinau cia tik mums taip papuole, bet pries pereinant Jordanijos siena gidas is musu t.y. lietuviu (visame autobuse buvo turistai is rusijos) surinko po 17 dol. g.gif Kai vel gryzome i Egipta gidas pinigelius atidave. biggrin.gif Taip ir nesupratome kodel.
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2008 09 16, 19:55)
Labas vakaras... 4u.gif Lapkricio 11diena iskrendame i Hurgada- Sun Rise Garden Beach 5*.Gal kas ka girdejote apie si viesbuti?Gal bus vykstanciu irgi? rolleyes.gif
Papildyta:
Prie to pacio pasiteirausiu, geriau vestis eurus ar dolerius? g.gif Vakarais atvesta labai?koki bagaza imti drabuziu... g.gif



sakyciau doleriai yra geriausia thumbup.gif o va koks oras vakarais tai ir mane labai domina, bet mazai cia tu atsiliepimu... verysad.gif Gal dauguma pavasari vyksta? g.gif
Atsakyti
aga skaiciau skaiciau blink.gif ir visai susipainiojau doh.gif papasakokit man pavargusiai jau nuo minciu anpludzio tai kaip ten su taip pinigais ju.supratau kad vesiuos doleriuku ir kortelej dar atsarga turesiu.bet gal jus man parasykit koks kursas litas-ju svaras ir doleris-svaras,kad viesbuty keiciant manes neisdurtu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (viska rasausi kaip sekretore- vat apie pinigelius ir nebrukstelejau nieko blush2.gif )
Atsakyti
Geriausia išsikeisk oro uoste iš dolerių į svarus bent pusę pinigų, kitus pasilik doleriais.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 09 16, 22:33)
Geriausia išsikeisk oro uoste iš dolerių į svarus bent pusę pinigų, kitus pasilik doleriais.



Man tai sakė,kad jų svarus reikia visus išleisti,nes atseit jų atgal vežtis neleidžia g.gif Ar čia teisybė?
O šiaip visur inete rašo,kad daug geriau išeina pirkti lauktuves už jų svarus,o doleriais ko gero reiks mokėti už ekskursijas.Be to mums patarė turėti pluoštelį dolerių po vieną banknotą,kuriuos naudosim 'bakšišui' ax.gif
Papildyta:
QUOTE(astukas111 @ 2008 09 16, 22:03)
aga skaiciau skaiciau blink.gif ir visai susipainiojau doh.gif papasakokit man pavargusiai jau nuo minciu anpludzio tai kaip ten su taip pinigais ju.supratau kad vesiuos doleriuku ir kortelej dar atsarga turesiu.bet gal jus man parasykit koks kursas litas-ju svaras ir doleris-svaras,kad viesbuty  keiciant manes neisdurtu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (viska rasausi kaip sekretore- vat apie pinigelius ir nebrukstelejau nieko blush2.gif )


Prieš kokią gerą savaitę buvau radusi,kad jų 10 svarų lygu mūsų 4,33 lito,o 1 doleris vertas 5,7 svaro.Tik paskutiniu metu pas mus dolerio kursas kyla,tai g.b.šiokių tokių pasikeitimų,nors manau jie neturėtų būti labai dideli. 4u.gif
Atsakyti
na taip, todėl ir sakau, kad ne visus išsikeisti, pasilikti dolerių. O bakšišui galima duot po 1 svarą.
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2008 09 16, 19:55)
Labas vakaras... 4u.gif Lapkricio 11diena iskrendame i Hurgada- Sun Rise Garden Beach 5*.Gal kas ka girdejote apie si viesbuti?Gal bus vykstanciu irgi? rolleyes.gif
Papildyta:
Prie to pacio pasiteirausiu, geriau vestis eurus ar dolerius? g.gif Vakarais atvesta labai?koki bagaza imti drabuziu... g.gif

Įsimesk vakarui megztuką . O šiaip įlisk į www.road.lt, ten labai daug apie Egiptą rasi
Atsakyti
QUOTE(spokas @ 2008 09 16, 20:33)
Oi nereikia jokio papildomo draudimo. Aisku reikia tureti pasa. Mes  i Petra vykome kelios dienos po keliones i Jeruzale, tai kiek pergyvename, kad gali buti kokiu problemu pasienyje, bet viskas baigesi laimingai  smile.gif  smile.gif
Tik nezinau cia tik mums taip papuole, bet pries pereinant Jordanijos siena gidas is musu t.y. lietuviu (visame autobuse buvo turistai is rusijos) surinko po 17 dol.  g.gif  Kai vel gryzome i Egipta  gidas pinigelius atidave.  biggrin.gif  Taip ir nesupratome kodel.


O Jeruzalę irgi iš vietinių pirkote?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 09 17, 09:17)
O Jeruzalę irgi iš vietinių pirkote?



Kelione i Jeruzale irgi pirkome is vietiniu. Kainavo 100 dol. Viskas organizuota buvo puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spokas @ 2008 09 17, 10:03)
Kelione i Jeruzale irgi pirkome is vietiniu. Kainavo 100 dol. Viskas organizuota buvo puikiai  smile.gif


Kaip pigiai smile.gif Kažkaip tokiose šalyse man su vietiniais atrodo nesaugu g.gif Bet gal aš klystu. Kai toks kainų skirtumas tai verta ir pabandyti.
Į Izraelį kelionė turbūt ilgiau užtruko?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 09 17, 10:26)

Į Izraelį kelionė turbūt ilgiau užtruko?


kai as vykau tai isvaziavom apie 11 val vakaro, grizom sekanti ryta apie 2 val nakties, turejom grizti anksciau, apie 12 val nakties, bet uzlaike kazkodel ant sienos autobusa, na ten tie pasienieciai kartais nezino ko nori... doh.gif
ir dar labai idomu buvo, gidas primoke sakyti kad mes is Rusijos, kai kirtom Palestinos siena, vaziuojant i Betlieju, ilipo mergina su automatu ir klause is kur mes, visas autobusas choru: "Rasija" lotuliukas.gif
Atsakyti