Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (I dalis)

mes vaziuosim su tezturu, iki miesto apie 20km, tai gal paciam viesbuti ar kur galima butu tu ekskursiju uzsisakyti?ka patartumete aplankyti 4u.gif mes pirmakart i ta krasta vaziuojame... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2008 09 17, 15:46)
Atsakykite man prašau  4u.gif  Kai prisiregistruoji į skrydį ir atiduodi lagaminus ar galima dar kuriam laikui išeiti į lauką, ar reikia eiti tiesiai pro apsaugą į laukimo salę?


Pries 2 menesius tikrai buvo galima.

Dar turiu klausima del Izraelio ir Petros. Kiek laiko daro vizas? Toje duotoje nuorodoje raso, kad 3 paras? Ar i abi salis taip?
Atsakyti
Tai jeigu viena ekskursija, tai bus dvi viename ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 09 17, 10:26)
Kaip pigiai smile.gif Kažkaip tokiose šalyse man su vietiniais atrodo nesaugu g.gif Bet gal aš klystu. Kai toks kainų skirtumas tai verta ir pabandyti.
Į Izraelį kelionė turbūt ilgiau užtruko?

Nesvarbu per ką pirksi, vis tiek kelionėse ar per vietinius, ar per agentūras pirkę sėdi vienam autobuse
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2008 09 17, 15:46)
Visiškai pritariu  4u.gif  Bėda ne tautiškume, o tame, kiek ta tauta išgeria  drinks_cheers.gif

Atsakykite man prašau  4u.gif  Kai prisiregistruoji į skrydį ir atiduodi lagaminus ar galima dar kuriam laikui išeiti į lauką, ar reikia eiti tiesiai pro apsaugą į laukimo salę?



Aišku kad galima. Pridavęs lagaminus juk nepatenki tiesiai į kažkokį kolidorių iš kurio tik vienas išėjimas - į laukiamąjį rolleyes.gif . Tik svarbiausia neisijauskit vaikštinėt po lauką ir nepavėluokit į lėktuvą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 09 17, 19:32)
Nesvarbu per ką pirksi, vis tiek kelionėse ar per vietinius, ar per agentūras pirkę sėdi vienam autobuse


Kai pirkau per Novatura, tai sedejo autobuse tik Novaturo turistai smile.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti dėl apsirengimo ax.gif Kai rašo,kad rūbai per vakarienę turi atitikti viešbučio kategoriją,tai ką šitai reiškia? g.gif Tikiuosi,nereikia ten būti su balinėm suknutėm,bet turbūt su šortais neįleistų doh.gif Ir dar-kaip ten geriau vaikščioti mieste?Radau praėjusiam forume,kad vežasi sijonus ir kelnes.O tai gal su šortais ar bridžais ten galiu atrodyti iššaukiančiai? g.gif Nes visgi ten musulmoniškas kraštas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Editukė @ 2008 09 17, 20:04)
Noriu pasiteirauti dėl apsirengimo ax.gif Kai rašo,kad rūbai per vakarienę turi atitikti viešbučio kategoriją,tai ką šitai reiškia? g.gif Tikiuosi,nereikia ten būti su balinėm suknutėm,bet turbūt su šortais neįleistų  doh.gif Ir dar-kaip ten geriau vaikščioti mieste?Radau praėjusiam forume,kad vežasi sijonus ir kelnes.O tai gal su šortais ar bridžais ten galiu atrodyti iššaukiančiai? g.gif Nes visgi ten musulmoniškas kraštas. 4u.gif

Jei viešbutis į kurį vyksite 5*, tada prireiks padoresnių - elegantiškesnių rūbų. Na nebūtinai vakarinių suknelių lotuliukas.gif Tačiau jei aš būčiau kokią "suknią" apsivilkusi savo 4* viešbutyje - būčiau likusi nesuprasta. Su šortais galima, tiesiog pačiai bus geriau, jei atrodysi kuo kukliau, nes tie arabai virėjai, padavėjai seiles į maistą varvina "dekolte" pamatę. Svarbu, kad jaustumeisi patogiai 4u.gif
Atsakyti
Vakarienei mano vyras visada pasirenka šviesias kelnes ir marškinukus ax.gif jau su šortais,maike ir šlepetėm -tai saves negerbt.
O aš dažniausiai lengva suknutę kartais kokį šalį jei šalta.
Tenka matyt ir "neatitinkančių" aprangos kodą. Ir kuo ramiausiai jie jaučiasi.Arba toks derinys: moteris su šilko suknelę ir aukštakulniais, o šalia vyras-šlepetėm, šortais ir raudonas maikonas-CCCP.
Vakaro apranga kiekvieno vidinės kultūros reikalas.
O ekskursijom pasiskaitykit kelionių organizatorių rekomendacija, jog vykstant į musulmoniška kraštą, reikia gerbt ir jų tradicijas. Galima vietoj šortu-bridžus, o vietoj maikutės ant petnešėlių plono audinio ilgom rankovėm tuniką.
Svarbu gerai jaustis pačiam ir nešokiruot aplinkinių.
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2008 09 18, 07:39)
Vakarienei  mano vyras visada pasirenka šviesias kelnes ir marškinukus  ax.gif jau su šortais,maike ir šlepetėm -tai saves negerbt.
O aš dažniausiai lengva suknutę kartais kokį šalį jei šalta.
Tenka matyt ir "neatitinkančių" aprangos kodą. Ir kuo ramiausiai jie jaučiasi.Arba toks derinys: moteris su šilko suknelę ir aukštakulniais, o šalia vyras-šlepetėm, šortais ir raudonas maikonas-CCCP.
Vakaro apranga kiekvieno vidinės kultūros reikalas.
O ekskursijom pasiskaitykit kelionių organizatorių rekomendacija, jog vykstant į musulmoniška kraštą, reikia gerbt ir jų tradicijas. Galima vietoj šortu-bridžus, o vietoj maikutės ant petnešėlių plono audinio ilgom rankovėm tuniką.
Svarbu gerai jaustis pačiam ir nešokiruot aplinkinių.


Per daug sureikšminot. Turistės ten jau seniai nieko nešokiruoja ir neieškokit problemų ten kur jų nėra, ką turit ir jums patogu tą ir renkitės. Jauna karta ir ten pradeda rengtis europirtiškai.
O selės jiems tysta ne nuo mūsų dekolte, o nuo sekso neturėjimo. Jei kuris ir turi žmoną iš aptarnaujančio personalo tai ji yra namuose už 500 km.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 09 17, 17:51)
Pries 2 menesius tikrai buvo galima.

Dar turiu klausima del Izraelio ir Petros. Kiek laiko daro vizas? Toje duotoje nuorodoje raso, kad 3 paras? Ar i abi salis taip?



Nei i Izraeili nei Petra jokiu vizu nereikia. Ramiai vaziuokite smile.gif
Atsakyti
Dėl rūbų per vakarienę - tik nereikia daryti problemų. Kas kaip nori, tas taip ir rengiasi. Aišku, tik ne su maudymosi kostiumėliu. Atvažiuojame ilsėtis, o ne į balių. Labai juokingai atrodė rusės, kurios į vakarienę ateidavo su 10 cm. aukštakulniais ir vos ne balinėmis suknelėmis.
Kelionėje į Jeruzalę tame pačiame autobuse sedėjome ir lietuviai, ir rusai, ir ukrainiečiai ir dar bala žino kas.
Atsakyti