Įkraunama...
Įkraunama...

Avon-35 tema

as jau parasiau
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 09 15, 15:59)
as tik pasakiau viesai 115 zonos vadybininkes Kristinos pastaba, kad nuo 15 kamp.BRANGS ir katalogai.

beje, gal kuri zinot, nuo keliu val.atiduodamos SKUBIOS siuntos KAuno biure?

Visos siuntos atiduodamos nuo 15val.Bet jei pvz.antradienį turėjo būti biure,bet tu paimi trečiadienį,tada galima ir ankščiau nueiti,atiduoda.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 15, 19:38)
tai greit visos konsultantes (ir netik) varom rasyti skundu del kainu!!! as tai tikrai rasysiu

nžn, kai pagalvoju, jei bus įtraukti ir ne kosmetikos gaminiai, tai gal ir visai nieko bus, kaip tik mažiau painiavos skaičiuojant kiek trūksta iki reikiamos sumos g.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2008 09 15, 18:31)
Visos siuntos atiduodamos nuo 15val.Bet jei pvz.antradienį turėjo būti biure,bet tu paimi trečiadienį,tada galima ir ankščiau nueiti,atiduoda.

drinks_cheers.gif o siastadieniais kiek pamenu nuo 13val.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 15, 18:08)
tai greit visos konsultantes (ir netik) varom rasyti skundu del kainu!!! as tai tikrai rasysiu


as jau parasiau
Atsakyti
o man atrodo jokių čia baisių naujovių nebus... na pakėlė kertelę nuolaidai gauti, bet skaičiuosis ir ne kosmetikos gaminiai ir nuolaida jiems bus. Na tik jei katalogai brangs tai nieko gero, galėtų tada ilgiau gal galioti jis, nes nespėju pirkalioti
Atsakyti
Ezra, o iš kokios tu gatvės Klp?
Atsakyti
O kokius jus cia skundus rasot? del kokiu kainu? ar jau pakele ka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguoniuke @ 2008 09 15, 20:55)
O kokius jus cia skundus rasot? del kokiu kainu? ar jau pakele ka?  blush2.gif

kol kas ir aš nesuprantu dėl ko rašomi skundai blush2.gif g.gif jau pristatymo kaina pakilo,ir sumos nuo kurios skaičiuosis procentai cool.gif,bet dėl katalogų kol kas tik užsiminta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 15 rugsėjo 2008 - 20:15
QUOTE(MUDU @ 2008 09 15, 20:13)
kol kas ir aš nesuprantu dėl ko rašomi skundai  blush2.gif g.gif tačiau pristatymo kaina pakilo,ir sumos nuo kurios skaičiuosis procentai cool.gif

Reguliaraus juk liko ta pati pristatymo kaina - 5lt, o skubaus pakilo tik litu smile.gif nemanau, kad cia panos del to pyksta ax.gif
Atsakyti
[quote=MUDU,2008 09 15, 14:47]
man kvailiausia pasirodė jei nesurenki užsakymo už 130lt,tai negana to jog jokio procento negauni,bet dar 15litų susimoki cool.gif o gal ne taip supratau g.gif
[/quote]
blink.gif


[quote=simulka,2008 09 15, 15:09]
[quote=gummy,2008 09 15, 14:58]
Taip, nuo 14 kampanijos maziausiai turesim surinkti 130Lt uzsakyma, kad gauti nors kokia nuolaida.
yo... kuo toliau, tuo graziau bus...
beje, 115 zonos vadybininke minejo, kad jei konsultantes nors viena parasytu savo nuomone www.avon.lt, kad yra nepatenkintos, kad tarkim avon brangina katalogus, kad pakele mokesti uz siuntu pristatyma, kad Avon pakele nuolaidu lentele_tai Avon vadovybe susimastytu. Bet, mes pacios kaltos, kad tylim.
Sako, jei konsultantes tyli, vadinas, jos sutinka su naujovem. VA taip va g.gif
[/quote]


[quote=simulka,2008 09 15, 15:57]
tai, bet ar nors viena konsultante yra rasiusi Avon kampanijai?
as tai rasau, o kitos_tyli g.gif
[/quote]


O jergau kiek kartu esu isreiskusi savo pasipiktinima, jau ne nebezinau, kadangi uzsakau gana daznai, tai visokiu nesusipratimu buna daznai, tai visaip iskoneveikusi buvau, ir graziuoju bariausi, ale sauksmas tyruose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 09 15, 21:44)

akiu neversk biggrin.gif nu man šita vieta "užkliuvo" blush2.gif
Atsakyti