Įkraunama...
Įkraunama...

Avon-35 tema

QUOTE(MUDU @ 2008 09 15, 21:57)
akiu neversk biggrin.gif nu man šita vieta "užkliuvo" blush2.gif

Nu kaip nevers-kainos dideja, klienciu mazeja, o cia dar uzsakymo dydis dieja, katalogai brangsta, ai...........
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 09 15, 15:57)
as tai rasau, o kitos_tyli g.gif

o kodėl tu nusprendei, kad kitos tyli?

QUOTE(Mazoji_s @ 2008 09 15, 20:09)
Ezra, o iš kokios tu gatvės Klp?

Šiaurinė Klaipėda (Kretingos g.), o ką? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 15 rugsėjo 2008 - 21:23
QUOTE(aige @ 2008 09 15, 22:06)
Nu kaip nevers-kainos dideja, klienciu mazeja, o cia dar uzsakymo dydis dieja, katalogai brangsta, ai...........

Aige imk 4u.gif juk nėra to blogo kas neišeitų į gerą mirksiukas.gif ,o išverstos akys grožio nepriduoda biggrin.gif

Laukiu savo užsakymo laptinė su kodu,grįžus iš darželio palikau atidarytas duris,po poros min girdžiu bum užtrenkė,vėl nubėgu atidarau,pririšu,ir vėl girdžiu trinkt doh.gif Jaučiu taip ir pražiopsosiu,kai taip taip bobulytės atidarytas duris laikė,nepriprašiau,kad uždarynėtų,o dabar kai mažiausiai to reikia sąžiningai uždarinėja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MUDU: 16 rugsėjo 2008 - 08:16
MUDU, taip jau visada būna biggrin.gif
Ir aš pagaliau išsiunčiau užsakymą, tik pasiimsiu ofise, nėra nervų laukti tų kurjerių, o čia nuvažiavai po darbo, pasiėmei ir valio, mažiau to trypčiojimo biggrin.gif Taipogi parašiau avonui laišką, kuriame pageidavau katalogų patrauklesne kaina, taip pat, įv. loterijų, o kaip laimėjimo, kelionių arba savaitgalio kokiame SPA Druskininkai dviems ax.gif
Gaila, nebuvo plaukams kaukės su Negyvos jūros purvu išpardavime, tačiau gausiu gerą lūpdažį iš My Lip Miracle serijos ir vyr. šaliką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 09 16, 09:31)
MUDU, taip jau visada būna  biggrin.gif
Ir aš pagaliau išsiunčiau užsakymą, tik pasiimsiu ofise, nėra nervų laukti tų kurjerių, o čia nuvažiavai po darbo, pasiėmei ir valio, mažiau to trypčiojimo  biggrin.gif  Taipogi parašiau avonui laišką, kuriame pageidavau katalogų patrauklesne kaina, taip pat, įv. loterijų, o kaip laimėjimo, kelionių arba savaitgalio kokiame SPA Druskininkai dviems  ax.gif Gaila, nebuvo plaukams kaukės su Negyvos jūros purvu išpardavime, tačiau gausiu gerą lūpdažį  iš My Lip Miracle serijos ir vyr. šaliką  smile.gif

Būna,būna,o durys ir vėl uždarytos doh.gif parašiau raštelį NEUŽDARYTI biggrin.gif
O kurjerio laukt specialiai niekad neteko,nes visad iki 10val atvykdavo,kaip bus šįkart nežinau ax.gif
Šaunuolė thumbup.gif
Tos kaukės aš irgi norėjau,bet "špygutę"gavau cool.gif
Atsakyti
Sveikos visos, konsultantes, vienikimes! Rasykim skundus! Siandien as jau issiunciau viena. Kai pamaciau kokios salygos uz pristatyma. Pasirodo, jei darai uzsakyma uz 130 Lt, uz pristatyma moki 15 LT, nebent darytum uzsakyma sms. Nueikite i avon.konsultantams, pamatysit pristatymo mokesti. Kuo toliau, tuo "geriau". blink.gif
Atsakyti
Jie tai vadina konsultančių skatinimo programa lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas_
yo... Avon su savo kainu kelimais produkcijos, pristatymo mokesciais, nuolaidu programa_labai greit gali netekt daugumos konsultanciu.
NEbloga siaip musu skatinimo programa, ar ne? g.gif thumbup.gif
Atsakyti
gerai skatina lotuliukas.gif
as irgi vakar parasiau skunda jiems ax.gif dabar irgi laukiu prekiu, tik nezinia kada sulauksiu, tai ryte atveza, tai kokia 4 val. taip ir sedi namie laukdama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 16, 11:10)
 
dabar irgi laukiu prekiu, tik nezinia kada sulauksiu, tai ryte atveza, tai kokia 4 val. taip ir sedi namie laukdama  doh.gif

prisigyriau,kad visada ryte gaunu ir dar nėra schmoll.gif ,va dabar ir man teks laukti cool.gif Gerai tik tiek,kad vaikis sirguliuoja ir jokių planų šiai dienai,tai galiu ir sėdėti ax.gif
Atsakyti
Mergaitės ko taip stipriai piktinatės.Pirma tai sakykit kur šiuo metu kainos nekyla g.gif .Antra šis mokestis pakilo 1lt.Užsakymams iki 115lt,buvo 14lt.Dabar iki 130lt ,15lt.Bet seniau buvo skubus užsakymas į namus.iki 115lt. 32lt pristatymas.Dabar pristatymas skubus 15lt.

O nuo 130-240lt.Reguliarus užsakymas visada ir buvo 5lt,jei atveža į namus,todėl kaip pas mane mažas užsakymas visada užsakydavau į grožio centrus,tada nereikėjo mokėti,ir dabar nereikės.

Skaitau skaitau komentarus ir nelabai suprantu ar jūs piktinatės dėl to 1lt.Ar dėl to ,kad padidėjo užsakymų sumos,bet juk dabar priskaičiuos nekosmetikos gaminius,manau net geriau ,kad vėl sugrąžiną seną tvarką.Ar aš kažką ne taip suprantu g.gif

Va katalogus tai galėtų piginti,nors kaip aš užsiimu dar su kitom kosmetikom,tai Avon katalogai pigiausi.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2008 09 16, 10:26)
Mergaitės ko taip stipriai piktinatės.Pirma tai sakykit kur šiuo metu kainos nekyla g.gif .Antra šis mokestis pakilo 1lt.Užsakymams iki 115lt,buvo 14lt.Dabar iki 130lt ,15lt.Bet seniau buvo skubus užsakymas į namus.iki 115lt.  32lt pristatymas.Dabar pristatymas skubus 15lt.

O nuo 130-240lt.Reguliarus užsakymas visada ir buvo 5lt,jei atveža į namus,todėl kaip pas mane mažas užsakymas visada užsakydavau į grožio centrus,tada nereikėjo mokėti,ir dabar nereikės.

Skaitau skaitau komentarus ir nelabai suprantu ar jūs piktinatės dėl to 1lt.Ar dėl to ,kad padidėjo užsakymų sumos,bet juk dabar priskaičiuos nekosmetikos gaminius,manau net geriau ,kad vėl sugrąžiną seną tvarką.Ar aš kažką ne taip suprantu g.gif

Va katalogus tai galėtų piginti,nors kaip aš užsiimu dar su kitom kosmetikom,tai Avon katalogai pigiausi.

niu aš visiškai pritariu... ir dar jūs man pasakykit, ar gali skaitytis moteris, mergina konsultante, jei ji nesurenka per mėnesį užsakymo už 130lt? jei perkate tik sau, tada taip, jums šios sąlygos nėra į gerą, bet nematau katastrofos, kad 15lt reiks surinkti daugiau, norint gauti nuolaidą. O katalogų nepabrangino dar niekas, čia kad nebūtų sugedęs telefonas.... mirksiukas.gif
Atsakyti