Įkraunama...
Įkraunama...

Rašančios magistrinį darbą

QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 11:45)
Čia taip manau jei kažko trūks ar pasidarys nuobodu smile.gif Poilsis geras.... Aš jau įsivaizduoju kaip bus geeeeraaa..... 
Nebedaug tau jau liko smile.gif pakentėk smile.gif pirma vasara bus be rūpesčių ir galvojimo apie magistrinį smile.gif smagumėlis smile.gif

Gal nebesierzinkim, o pabandom susikaupt ties darbu biggrin.gif Man vienai taip ar ir tau būna, jog geriausiai rašosi vakarais ir naktimis? Dieną niekaip susikaupt negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 13:01)
Gal nebesierzinkim, o pabandom susikaupt ties darbu  biggrin.gif  Man vienai taip ar ir tau būna, jog geriausiai rašosi vakarais ir naktimis? Dieną niekaip susikaupt negaliu  doh.gif


Pasvajoti kartais reikia smile.gif

Žinok man kaip tik atvirkščiai smile.gif Aš mėgstu iš ryto kol saulė šviečia. O kai atiena vakaras man nebėra jokio ūpo ir progreso. Kartais būna iššimčių, bet tik kartais smile.gif
Pažystu kelias merginas, kurioms pats darbas nuo 20val ir naktimis prasideda smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniukste: 26 kovo 2013 - 13:24
QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 13:23)
Pasvajoti kartais reikia smile.gif

Žinok man kaip tik atvirkščiai smile.gif Aš mėgstu iš ryto kol saulė šviečia. O kai atiena vakaras man nebėra jokio ūpo ir progreso. Kartais būna iššimčių, bet tik kartais smile.gif
Pažystu kelias merginas, kurioms pats darbas nuo 20val ir naktimis prasideda smile.gif)))

Vat man irgi tik nuo 20 val prasideda įkvėpimas ir ateina geriausios mintys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 14:20)
Vat man irgi tik nuo 20 val prasideda įkvėpimas ir ateina geriausios mintys  ax.gif



idomiai kaip smile.gif kiekvienam skirtingai smile.gif aš jau 21 val miegot einu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 14:25)
idomiai kaip smile.gif kiekvienam skirtingai smile.gif aš jau 21 val miegot einu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Eičiau ir aš, bet darbas reikalauja dėmesio biggrin.gif porą vakarų pasėdėsiu ir vėl galėsiu miegot, iki kitų pastabų gavimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 14:42)
Eičiau ir aš, bet darbas reikalauja dėmesio  biggrin.gif porą vakarų pasėdėsiu ir vėl galėsiu miegot, iki kitų pastabų gavimo  biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif šaunuole smile.gif gerai kad taip tau išeina smile.gif aš vagiu darbo laiką smile.gif)))))
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 14:44)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif šaunuole smile.gif gerai kad taip tau išeina smile.gif aš vagiu darbo laiką smile.gif)))))

Mano dienos laiką vagia mažas pipiras, kuris vos iš už stalo matos biggrin.gif kartais pagalvoju, kad jei dabar dirbčiau, tai darbe tikrai jau būčiau pasirašius darbą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 14:56)
Mano dienos laiką vagia mažas pipiras, kuris vos iš už stalo matos  biggrin.gif  kartais pagalvoju, kad jei dabar dirbčiau, tai darbe tikrai jau būčiau pasirašius darbą  biggrin.gif



na taip, pipiriukui tai reikia daug dėmesio smile.gif O aš atvirkščiai galvoju jei būčiau namie tai pasirašyčiau greičiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif išvada žvelgiant į mūsų patirtis: nei taip nei taip nebutu geriau biggrin.gif Čia tik savęs guodimas smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 15:00)
na taip, pipiriukui tai reikia daug dėmesio smile.gif O aš atvirkščiai galvoju jei būčiau namie tai pasirašyčiau greičiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif išvada žvelgiant į mūsų patirtis:  nei taip nei taip nebutu geriau biggrin.gif Čia tik savęs guodimas smile.gif  doh.gif

Kažin, kažin ar namie rašytum, nebent turi stirpią valią ir didelį užsispyrimą, kad nebus- ai, kavos išgersiu, o dar šitą paskaitau ir jau rašau ir pan. biggrin.gif
Bet mes abi tuoj šitą temą pabaigsim lotuliukas.gif kad darbus savo taip greit baigtume bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 15:04)
Kažin, kažin ar namie rašytum, nebent turi stirpią valią ir didelį užsispyrimą, kad nebus- ai, kavos išgersiu, o  dar šitą paskaitau ir jau rašau ir pan.  biggrin.gif
Bet mes abi tuoj šitą temą pabaigsim  lotuliukas.gif  kad darbus savo taip greit baigtume  bigsmile.gif




Prieš kimbant į darbus visada susitvarkau biggrin.gif kad neblaškytų dėmesio biggrin.gif

Aš kai bakalaurą rašiau tai nedirbau. Tai 8 keldavaus 9 sėsdavau prie kompo ir iki 17 nuosirdžiai išsėdėdavau. buvo, kad visą dieną tik žiūrėdavau į vieną ir tą patį sakinį, paskui rašydavau trindavau, o paskui kai mūza užkliupdavao vos spėdavau rašyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Galėsim naują temą atverti biggrin.gif greitai rašančios magistrinius biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Liniukste @ 2013 03 26, 15:28)
Prieš kimbant į darbus visada susitvarkau biggrin.gif kad neblaškytų dėmesio biggrin.gif

Aš  kai bakalaurą rašiau tai nedirbau. Tai 8 keldavaus 9 sėsdavau prie kompo ir iki 17 nuosirdžiai išsėdėdavau. buvo, kad visą dieną tik žiūrėdavau į vieną ir tą patį sakinį, paskui rašydavau trindavau, o paskui kai mūza užkliupdavao vos spėdavau rašyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Galėsim naują temą atverti biggrin.gif greitai rašančios magistrinius biggrin.gif

Na, tada tu tikra šaunuolė thumbup.gif aš vakar visą vakarą žiūrėjau į vieną sakinį ir nesugalvojau, kaip jį perrašyt kitaip, nes dėstytoja pažymėjo pastabą, kad labai jau painus sakinys ir gal galiu kitais žodžiais perrašyt... doh.gif suprast jį suprantu, o kaip pasakyt paprasčiau neišmąsčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 03 26, 15:47)
Na, tada tu tikra šaunuolė  thumbup.gif  aš vakar visą vakarą žiūrėjau į vieną sakinį ir nesugalvojau, kaip jį perrašyt kitaip, nes dėstytoja pažymėjo pastabą, kad labai jau painus sakinys ir gal galiu kitais žodžiais perrašyt... doh.gif suprast jį suprantu, o kaip pasakyt paprasčiau neišmąsčiau  g.gif




Žinai palik tą sakinį ramybėje, eik taisyti kitų punktų. O paskui sugryši prie to sakinio smile.gif gal ir mintis kokia kils smile.gif O jei nieko nebeiseis sugalvoti istrink ji unsure.gif
Aš taip esu jau istrynus kelis sakinius ax.gif
Atsakyti