Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2009 03 16, 23:40)
pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire  cry.gif


Uzuojauta tau, zinau ka reiskia netekti tecio, tik buk labai stipri, nes nerviukus greit stresas suvalgo. Butu idealu jei isgertum raminamu vaistuku kokiu. Laikykis.
Atsakyti
Sveikos, ir aš galų gale jus radau. Buvau visai atkritus, mano tėčio sveikata yra visiškai prasta, tai jį pamačius atkritau 2-iem savaitėm. Kaip nereaguoti į aplinką net nežinau?

To Simpatica

"pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire cry.gif"

Labai labai užjaučiu, bet kažkaip juk laikytis reikia. Būk stipri.
Nors... nežinau, kaip aš atlaikysiu. Juk tik sergantį pamačiau.

Sakykit, ką reikia daryti, kad patekti į santarų IS centrą? Ar iš poliklinikos reikia siuntimo ar kaip, kad ten į įskaitą pastatytų, nes Pačkauskas sakė, kad be interferono neapsieisim, o kaip jį gauti nieko nepasakė. Gal jūs galit pdėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noras1: 17 kovo 2009 - 09:49
QUOTE(simpatica @ 2009 03 16, 22:40)
pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire   cry.gif


Laikykis...uzjauciu tave labai... tik stenkis laikytis... isgerk kokiu vaistuku... tau negalima jaudintis... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 17 kovo 2009 - 10:53
QUOTE(simpatica @ 2009 03 17, 00:40)
pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire   cry.gif



Uzuojauta tau, tik tu stenkis laikytis, nes tai svarbiausia, nervinis stresas tau peilukas. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Eri-ka @ 2009 03 16, 23:39)
Sveikos, taip taip mums tiek rudeni tiek pavasari gali buti paumejimai. Stai ir man visai su kojom suprastejo, vos bepaeinu, tad ryt jau guldo mane i ligonine. O kaip nenoriu.  verysad.gif  Tik seima palaiko kad gal bus geriau ir greiciau atsistosiu ant koju.
Kada grisiu nzn, bet tikiuosi ilgai nelaikys.  smile.gif  Visoms stiprybes ir susitiksim kai grisiu. Ate...  bigsmile.gif



Laikykis oras mus labai veikia, bet tau po sanatorijos buvo geriau, ar ta bukle tik pavasariais ir rudeni paastreja. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(noras1 @ 2009 03 17, 11:48)
Sveikos, ir aš galų gale jus radau. Buvau visai atkritus, mano tėčio sveikata yra visiškai prasta, tai jį pamačius atkritau 2-iem savaitėm. Kaip nereaguoti į aplinką net nežinau?

To Simpatica

"pas mane irgi nemalonumai...tevas nakti mire cry.gif"

Labai labai užjaučiu, bet kažkaip juk laikytis reikia. Būk stipri.
Nors... nežinau, kaip aš atlaikysiu. Juk tik sergantį pamačiau.

Sakykit, ką reikia daryti, kad patekti į santarų IS centrą? Ar iš poliklinikos reikia siuntimo ar kaip, kad ten į įskaitą pastatytų, nes Pačkauskas sakė, kad be interferono neapsieisim, o kaip jį gauti nieko nepasakė. Gal jūs galit pdėti?


Sveikute, ar Pačkauskas nesakė kad i Santariskes reikia kreiptis unsure.gif , bet manau reikia siuntimo is poliklinikos savo ir visu nuorasu is ligonines ir nuotrauku galvos (MRT).Ten pakliusi pas kazkuria, kuri spres ar gali tau vaistus skirti ir ar ju reikia.Ten jos neblogos Kizlaitienė, Liutkienė ir t.t.tik sesute nelabai.Reiketų pasiskambinti IS kabinetas Santariškėse poliklinikoje tel yra :852365155 , jo numeris 501- 5 aukštas.Šiaip man keista kad jis nieko neisaiskino, galima pabendrauti del to emeilu jei turi noro, emeglema@gmail.com unsure.gif O tu pas Packauska kaip patekai atsitiktinai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglema: 17 kovo 2009 - 13:56
Labukas visiems,
Ziuriu pulsuojam ne labai gerom nuotaikom. Simpatica, uzuojauta del tecio. verysad.gif
Musu fronte irgi ne kokios nuotaikos....Vyro sveikata pablogejo.... Jis Rebifa leidziasi nuo lapkricio. Problema ta, kad nezinom ka daryt kai ivyksta ataka, ar kreiptis i Isetines sklerozes kabineta, pas Kizlaitiene, ar i savo seimos gydytoja, gal kas patartu, kaip jus darote. Tiesiog nezinau ko dabar griebtis ir nuo ko pradet. Ataka ivyko praejus vos porai dienu po apsilankymo pas Kizlaitiene,o kitas vizitas vaistams issirasyti suplanuotas po 3 men.
Atsakyti
skambinkit daktarei ar sesutei, kad be eiles skubos tvarka priimtu, tik gali tekt siuntima pasiimt...Sekmes
Atsakyti
QUOTE(saaulute @ 2009 03 18, 15:18)
skambinkit daktarei ar sesutei, kad be eiles skubos tvarka priimtu, tik gali tekt siuntima pasiimt...Sekmes

Aciu, Saaulute, smile.gif
Atsakyti
Skambinkit ir nelaukit, turi skubos tvarka apziureti.Gali paguldyti palasint ar ambulatoriskai kieki jeigu imanoma.Cia manau mums del tokio oro paastreja g.gif , nebent zmogus kazka pergyveno neperseniausia, gal sloguoja, persalimas.Kad ir nedidele trauma gali isaukti paumejima. unsure.gif Tikrai priims tik paskambinkit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(eglema @ 2009 03 18, 17:52)
Skambinkit ir nelaukit, turi skubos tvarka apziureti.Gali paguldyti palasint ar ambulatoriskai kieki jeigu imanoma.Cia manau mums del tokio oro paastreja g.gif , nebent zmogus kazka pergyveno neperseniausia, gal sloguoja, persalimas.Kad ir nedidele trauma gali isaukti paumejima. unsure.gif Tikrai priims tik paskambinkit mirksiukas.gif


Siuntimo reikalauja, jei buni po ligonines(turiu omeny ne pas juos), siaip neturetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglema: 18 kovo 2009 - 15:54
Aciu visoms labai.sunkiausia jau praejo...geriau raminancius,bet bijau kad paumejimo nebutu.
Atsakyti

simpatica, labai uzjauciu

mergaites, kuri esat susidurusi su Kizlaitiene, gal galit atsiliepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 19 kovo 2009 - 19:14
Man isrove danti, dabar esu be dvieju dantu, pasiu pirmu kruminiu nuo priekiniu dantu , kaip juokiuos matose, kad ten nieko ner biggrin.gif ar galiu detis "kazkokius" dantis, nes jei bus metalo, tai magneto negalesiu turbut darytis, o kaltis i smegenis naujus bijau, sako, kad adaptacija sunki. Ar kas nors is musiskiu yra panasioj situacijoj....bijau, kad veliau nebus su kuo kramtyt.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2009 03 19, 21:14)
simpatica, labai uzjauciu

mergaites, kuri esat susidurusi su Kizlaitiene, gal galit atsiliepti?


As gydausi pas Kizlaitiene, kas atsitiko? g.gif
Papildyta:
QUOTE(saaulute @ 2009 03 20, 10:06)
Man isrove danti, dabar esu be dvieju dantu, pasiu pirmu kruminiu nuo priekiniu dantu , kaip juokiuos matose, kad ten nieko ner biggrin.gif ar galiu detis "kazkokius" dantis, nes jei bus metalo, tai magneto negalesiu turbut darytis, o kaltis i smegenis naujus bijau, sako, kad adaptacija sunki. Ar kas nors is musiskiu yra panasioj situacijoj....bijau, kad veliau nebus su kuo kramtyt.... biggrin.gif


Reiketu gal pas neurologa savo pasiklaust ar pas kita savo daktara seimos, nes man tai sake del visko pasiklausineti, nes daug ka daryti mums nelabai pataria. schmoll.gif
Atsakyti